Proč mi nejde otěhotnět po zamlklém těhotenství?

Anonymní
25.10.20 07:53

Proč mi nejde otěhotnět po zamlklém těhotenství

Ahoj holky. Potřebuji od vás poradit. Nejde mi otehotnet po ZT. Potretila jsem 19 dubna ve 12 tydnu (plod odpovídal 9tt) a bylo to bez revize. Doktorka mi doporučila pockat 3 měsíce a pak se začít snažit znovu. Bohuzel furt nic :( nevim co je spatne. Moje psychika byla hodne spatna tak mi kamaradka doporučila Bachovy esence. Dost mi pomohly ale stále na to myslim. Do toho jsem zacala s pritelem brat nějaké vitaminy na podporu těhotenství ( Fertility).
Nevíte co muže byt příčinou? Nebo neznáte nějaké lepsi typy Pro rychlejší otěhotnění? Vim ze se nema spěchat a byt v klid, ale bohuzel si nemuzu pomoc:(
Budu rada za naše odpovědi a pochopení.
Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25151
25.10.20 07:58

Takže se snažíte až od července? Vždyť to jsou 3-4m, občas to prostě není hned. Já na obě děti čekala dva roky, potrat jeden po roce, pak se povedlo až za další rok :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 08:14

@pikola no od července oficiálně. Jen nechapu proc? Všude čtu jak hned po první ms otěhotneli apod. Je mi teprve 22😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 08:16

Čekáš, že otěhotníš hned?? Tak to opravdu málokdy funguje. Navíc ty máš hodně rozhozenou psychiku. Být tebou, tak se na to vykašlu a nechám to osudu. Mně se to povedlo až dva roky po potratu, přitom při tom prvním jsem otěhotněla hodně brzo.

• Citovat
  • Nahlásit
5533
25.10.20 08:18
@Adela282019 píše:
@pikola no od července oficiálně. Jen nechapu proc? Všude čtu jak hned po první ms otěhotneli apod. Je mi teprve 22😔

Nečti. Si mladá, máš ještě hromadu času. Kdyby to nešlo rok, tak to začni řešit s doktorem. Tělo není stroj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2001
25.10.20 08:20

Snažíte se zatím jen 3 měsíce :nevim: to přece neznamená, že to nejde.
Chce to jen čas a netlačit na pilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14195
25.10.20 08:28

Uklidni se, 3mesice fakt nic není, otěhotnět hned napoprvé neni tak časté jak se tady píše. Nabic ty mas psychiku v háji, na tom bych zapracovala spíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496
25.10.20 08:32

Neblazni. Ja po ma zamlklym potratu otehotnela po 9 mesicich. A to jsem prvni pul rok blaznila jak ty taky. Pak jsem se prihlasila do posilovny, uplne si pamatuju, ze jsem tehotenstvi vymazala z hlavy a za 2 mesice jsem otehotnela. Takze klid, jsi mlada! Dej se do pohody a bude to dobry! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1759
25.10.20 08:34

Ahoj, nechci být nějak ošklivá, ale myslim, že brečet tady, že ti nejde otěhotnět po pár měsících je trochu mimo a může ti na to odpovědět klidně tvůj gynekolog na příští prohlidce, který si ale taky nejspíš bude klepat na čelo :roll:
Sama s tím mám problém. Zkoušíme to pár let, 3× umělé oplodnění a 1× zamlklé těhotenství letos v dubnu.
Moje kamarádka se s manželem snaží 8 let(je jí 30let). 6 let se léčí na klinice! No a takových znám víc!

Takže s ohledem na tyto ženy by bylo fajn si přijít stěžovat tak za dva roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 08:44

Psychika je mocná. Nám tvrdilo 5 z šesti doktoru, ze prirozene neotehotnim… no a povedlo se ve chvíli kdy jsme to přestali řešit po dvou letech “snažení”, rodila jsem v 31. Teď zkousime půl roku, ale když to nevyjde, tak nám to už vadit nebude. Rodičovství je sice krásný, ale fakt náročný a tak se nikam nežeňte a užívejte společného života jen ve dvou ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 08:50

Ahoj, ja te třeba chápu. Po 3/4 roce snahy jsem otehotnela a o mimi jsme prisli v 10tt. Pul roku jsem se snazila vse zpracovat, vubec jsem o ZT predtim nevedela. Takze hodne delala psychika. Pak jsem se upla na nazor lekaru, kteri rikali ze se to brzy povede. A pořád nic. Byl to rok od potratu a ja uz ani tak nesmutnila, jako jsem spis byla nastvana, ze jsem verila lekarum, ze ted se to povede hned a nove tehotenstvi pomuze vse prekonat. Zacala jsem se zajimat co muzu udelat pro to, aby se to povedlo - z dlouhodobeho hlediska… Mela jsem obavy ze po revizi vznikly srusty, mudr.me posilala do CAR. Tak jsem si behem par mesicu vybehala lazne. A jeste pred odjezdem do lazni jsem mela skvele sezeni s porodni asistentkou. Moc se to neví, ale nektere pomahaji i s vyrovnanim se po potratu. Byla skvela. Do lazni jsem odjizdela pozitivne naladena. Bylo to rok a pul od potratu. 2 mesice po navsteve lazni ( to uz jsme rozjizdeli zakladni vysetreni v CAR) se nám povedlo otěhotnět přirozeně. Nekdy to chce vazne cas, at se telo vzpamatuje. Ale hlavne - mit v poradku psychiku. Kdyz se na to divam zpetne, mela jsem tu porodni asistentku po potratu navstivit daleko drive - byla bych se vsim daleko drive srovnana. Drzim palce at jsi co nejdrive v psychicke pohode a zadari se.

• Citovat
  • Nahlásit
11042
25.10.20 08:50

Tak ja teda otěhotněla čtyřikrát napoprvé. Po zamlklem to neslo skoro rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8094
25.10.20 08:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Potřebuji od vás poradit. Nejde mi otehotnet po ZT. Potretila jsem 19 dubna ve 12 tydnu (plod odpovídal 9tt) a bylo to bez revize. Doktorka mi doporučila pockat 3 měsíce a pak se začít snažit znovu. Bohuzel furt nic :( nevim co je spatne. Moje psychika byla hodne spatna tak mi kamaradka doporučila Bachovy esence. Dost mi pomohly ale stále na to myslim. Do toho jsem zacala s pritelem brat nějaké vitaminy na podporu těhotenství ( Fertility).
Nevíte co muže byt příčinou? Nebo neznáte nějaké lepsi typy Pro rychlejší otěhotnění? Vim ze se nema spěchat a byt v klid, ale bohuzel si nemuzu pomoc:(
Dekuju

V podstatě sis odpověděla sama :) psychika v háji, jseš totálně zacyklená a zablokovaná..já po potratu čekala 3 4 roky (pokud nepočítáme biochemické gravidity).. takže asi tak :)

A to, že se nemůžeš přestat na to myslet.. vezmi to tak, že pokud s psychikou něco neuděláš tak se v tom budeš matlat 1oo x dýl než normálně..a nemusí to přijít klidně i pár let..od kamarádky švagrová se zacyklila natolik, že nemohla z nervů a stresů otěhotnět téměř 7let.. každému záviděla, obrecela každé jedno těhotenství svých známých a kamarádek..takže asi tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24525
25.10.20 09:01
@Anonymní píše:
Dekuju

Psychika je svině a čím víc člověk chce, tím míň to většinou jde.
Počkej po novém roce a pak to pořeš s lékařkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
25.10.20 09:35

Psychika je mocná čarodějka. Moc se snažíš, tím to blokuješ. Milujte se jen tak, pro potěšení. Až na to nebudeš tolik myslet, zadaří se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama