Proč mi tak motá hlavu..

Anonymní
7.6.21 23:26

Proč mi tak motá hlavu..

Nemůžu usnout a nevím, co si myslet. Podobné diskuze tu jsou asi každý den, ale i tak se tu potrebuju vypsat..Píšu si s jedním klukem, už celkem nějakou dobu. Každý týden/den se snad chová jinak. Já ho vůbec nechápu. 3 týdny zpět mi psal, ze jestli mi něco vadí, tak at to řeknu a moc rad to změní, ze se mu opravdu moc libim a chce mě víc poznat, ze nechce, aby tohle mezi námi skončilo atd. Teď poslední týden mi sotva odepise na zprávu..přijde mi, ze i ignoruje moje zprávy..Kdyz jsem mu napsala, ze mě hrozně mate jak se teď najednou chová, tak mi prislo, ze mu to je úplně lhostejný..potrebuju poradit, jak mu napsat, ze mi akorát motá hlavu a nedělá mi to dobře? Potřebovala bych, aby to pochopil, ze tohle se opravdu nedělá. Tak prosím poraďte, jak mu napsat něco. A co si o tomhle myslíte? Já jsem opravdu hrozně zmatena z neho.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1099
7.6.21 23:31

Víš jak mu to dáš najevo?? Už mu NEPIŠ!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
7.6.21 23:40

Jak napsat že vám motá hlavu a nedělá vám to dobře?

„Motáš mi hlavu a nedělá mi to dobře!“

Ale klidně můžete i něco přidat, např.:

„Až budu úplně zamotaná, tak už nebudu mít chuť si s tebou vůbec psát!“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9965
8.6.21 00:25

Možná by to chtělo si jen nepsat, ale i se vidět osobně. Ve zprávách ti může psát úplně co chce, písmena snesou všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
8.6.21 00:36

Jeeeejda, vubec mu uz nepis!!! :D akorat se ponizijes a ma te az moc jistou :nevim: tipuji, ze jsi mlada holka 20+-? ja tohle delala v puberte klukum, bavilo me to (ano uz vim, ze jsem byla kravka) :D flirtovat, hazet cukrbliky, a hned jak se kluk chytl tak jsem si asi? dokazala sve a finis.Kluk byl zmateny, nastval se kolikrat a to me zas chytlo a snazila si zase dokazat, ze stejne ho dostanu do kolen. Aaaaach ta puberta, uz jsem dospela a nechapu obcas, ze jsem kdysi byla takova :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
8.6.21 00:36

Jeeeejda, vubec mu uz nepis!!! :D akorat se ponizijes a ma te az moc jistou :nevim: tipuji, ze jsi mlada holka 20+-? ja tohle delala v puberte klukum, bavilo me to (ano uz vim, ze jsem byla kravka) :D flirtovat, hazet cukrbliky, a hned jak se kluk chytl tak jsem si asi? dokazala sve a finis.Kluk byl zmateny, nastval se kolikrat a to me zas chytlo a snazila si zase dokazat, ze stejne ho dostanu do kolen. Aaaaach ta puberta, uz jsem dospela a nechapu obcas, ze jsem kdysi byla takova :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
8.6.21 00:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15003
8.6.21 01:17

A proč se raději nesetkáte? :think: Jinak já taky odepisuji podle aktuální nálady :nevim: někdy stroze, někdy z vesela…třeba má nějaké starosti. Taky jsem si kolikrát u chlapa myslela, že už mě nechce a on prostě jen neměl náladu…a pak zase psal normálně. Nehroť to a sejdi se s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
8.6.21 02:34

Taky mi motá hlavu jeden chlapec, známe se tři měsíce a posun žádný. Tak jsem ho zablokovala, akorát je blby, ze pracuje tam kde bydlím, takže se mu nevyhnu. Ale už nechci sedet a čekat kdy se mi ozve atp
Tobě doporučuji to same.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16869
8.6.21 06:56

Protože tě má na háku a ty si příliš ochotně představuješ něco, co není.

(a jestli jsi mi ve fázi, kdy jste se ještě ani nepotkali, napsala co ti vadí, tak se nejspíš urazil, protože chtěl počechrat ego, ne zpětnou vzabu)

Nepiš mu nic a najdi si jinou zábavu.

Je mi líto, je to pro tebe nepříjemný, ale čím víc emocí investuješ do něčeho, co si vymýšlíš nad pár písmenky v messengeru, tím víc pak bolí náraz na realitu,. A to buď ráda, že to je jen kluk, kterému začal odpovídat někdo, kdo mu víc ukáže kozi, jiné takhle posílají podvodníkům vydávajícím se za vojáky v zahraničí životní úspory. Jestli chceš reálný a funkční vztah, ptřebuješ fungovat mezi reálnými lidmi a naživo. Virtuální vztahy jsou jen taková bublinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
8.6.21 07:08

To je tak, když kluk pocítí, že jsi do něj úplně paf a on tě až tak nežere. Jediná cesta, jak z toho ven, je přestat mu psát. Když zjistí, že tě nemá jistou, tak se třeba začne snažit. Nebo taky ne a bude vyřešeno. Proč se raději nesejdete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.21 07:13

Myslim, ze si honi ego a hraje si. Pokud te jeste dokaze pobavit, tak si ho obcas blokni, obcas mu prestan psat a pak zas treba jo, pokud nic, tak nic

Rozhodne necekej, ze bude dbat na tve POCITY, navic ve flirtu se na etiketu nehraje ( takovy to ‚slušnost je odepsat‘).

Takovych namotavacu je mrak, kdyz mi nekdo hodi ignor a pak se po dlouhe dobe ozve jakože nic, a ja mam naladu, tak jednorazove odepisu: jeee, ja myslela, ze jsi umrel, uz jsem ti nechala zahrat Až me andelé…Kdyz nemam, tak spis nic… me treba nebavi mlatit prazdnou slamu :nevim:

Kazdopadne, zajem poznas, tak si nenech kazit naladu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7675
8.6.21 07:35

Asi toho má rozepsaného víc a nejsi momentálně favoritka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
8.6.21 07:40

Holky holky, proč se držíte těhlech zbytečných dramat? Proč prostě neopustíte toho, kdo ve vás vyvolává tyhle špatný pocity a nenajdete si někoho s kým je vám jednoduše dobře? Občas už mi přijde, že si stěžujete jen naoko, ale vlastně máte tyhle trápení rády :roll: představ si, že vztah je o tom, že se dva lidi mají navzájem rádi a dávají si to najevo a ne o tom, že holka furt přemýšlí, proč se on chová divně a jestli ji vůbec chce - v tom bych nebyla ani týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
8.6.21 07:47

On ti hlavu nemota, motas si ji ty sama, ruznymi scenari, domnekami… ty sama muzes zmenit, co ti nevyhovuje..nez prapodivny messengerovy vztah, ve kterem nevis, na cem jsi a jen ti ubira cas a naladu, si radsi zajdi ven, seznamit se s nekym jinym..zacni si psat s nekym jinym, nebo si proste ted nepis s nikym… zacni urcovat pravidla ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat