Reklama

proc miminko tak boxuje ruckama pri usinani?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 14.07.09 22:53
proc miminko tak boxuje ruckama pri usinani?

:D takova blbost.prijde mi to strasne smesne kdyz mimco je ospale chce spinkat ale pritom nemuze protoze samo sebe budi boxovanim rucickama vsude mozne kolem sebe i na hlavicku…a tim nemuze zaspat.proc to ty miminka vubec delaji kdyz jsou unavene? :lol: :lol: jak tak nekdy pozoruju svou malou pripada mi to moc k smichu.vzdycky se zacnu smat,tedy pokud to netrva az moc dlouho pri usinani… :roll: :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.09 23:01

Proč jí teda nezavineš?Pak by neboxovala

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 14.07.09 23:03

v techto parnech?to fakt ne…vzdyt i to mimco se poti.a navic nehazi tema ruckama tak moc ze bych z toho nejak silela…jen me zajimalo proc to tak je…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.09 23:06

To nechápu?To jí ani ničím nepřikrejváš a nebo je v pytli nebo jak ti spinká?Zavinuje se tak aby dítěti teplo nebylo třeba jen do pleny .

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 14.07.09 23:10

je do pul telicka na polstarku a prikryta perinou.spinka v bodicku s kratkym rukavem a je ji ted v tomto obdobi tak dobre.nedokazala bych si ted predstavit zavinovat i kdyz je pravda ze tem ruckam by to zabranilo urcite…ale je mi to proti srsti takhle prehrivat mimco v cervencovych teplych dnech

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.09 23:14

Aso so nerozumím.Másto peřinky jí zavineš jen do slabé pleny,to jí určitě nepřehřeje ,spíš naopak :wink:
Jinak doporučuji krásnou knihu-MIMINKO kde je zodpovězeno spoustu takových otázek,ale už si nepamatuji jak to tam bylo popsáno,zusim jí zítra najít

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 14.07.09 23:15

dobre diky ti.ale me by fakt spis zajimalo proc to tak funguje u tech miminek?ja az takove problemy s timto nemam jen mi to proste prijde komicke a tak jsem se chtela dozvedet jestli nektera maminka nevi proc to tak ty miminka delajji

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.09 23:23

To jsem myslela pokud tím že boxuje nemuže usnout,ale pokud usne tak to samozřejmě není potřeba :wink:

beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 15.07.09 00:30

Do 3 měsíců věku (myslím, že tvoje malá má 2M a něco? ) se jedná o šíjově tonický reflex, neuděláš s tím nic. Max zavinout do plínky, jak píšou holky, ta by měla být prodyšná i v těchhle vedrech. Po 3 měsících těnhle reflex sám vymizí

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 15.07.09 07:55

ja taky nezavinovala ani neprikryvala- nebo to teda jo ale ona se odkopava od malicka- nevim proc boxuje ale me stvalo jak se budi tak jsem ji dala spat na brisko a byl klid :-) spi tak od cca mesice- kdyz jsem na to prisla chi.- a spi tak doted :-) ma to asi po me estli to muze byt dedicne :-)

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 15.07.09 09:49

Malej dost často taky provozuje boxing a taky koping a já na to dělám fixing všech částí těla :lol: rukou, spí se mnou.

Jinak malej nesnáší zavinutí, pytel je k prdu, páč se v něm i obrací na báchor :roll: , tak víc oblíkám dle počasí :wink:

No nevím jestli je to šíjovej reflex, možná do toho 3 měsíce jo, ale malej to začal dělat až po 3 měsíci a děsně ho to baví, tak to už přičítám, že se chce hýbat.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 15.07.09 13:36

Tomu bych se nedivila, mně se to stává taky :lol: Když jsem hodně unavená, začínám usínat, uvolňují se svaly a najdnou sebou trhnu úplně nevědomky a to mě probudí a takhle usínám třeba načtyřikrát.
Máte to někdo taky tak, nebo jsem se sama zasekla na úrovni třímesíčního mimina? :lol:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 15.07.09 15:00

Gina 108 mě se to taky stává,úplně nejlepší je když usínám podvědomě se mi zdá že jsemtřeba zakopla a taky jsem hned na úrovni 3 měsíčního miminka :lol:

papu
Echt Kelišová 7666 příspěvků 15.07.09 15:09

Já usínám zdá se mi že držím dítě, to mi padá, leknu se, trhnu sebou, praští se, vzbudím se… a hledám, kde to dítě je, v posteli, pod peřinou, po polštářem…a ono je v postýlce :lol: :lol:

Jinak malou jsem zavinovala 3m, pak jsem jí třeba tu ruku držela, aby se uklidnila…

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 15.07.09 22:16

gino jasne muj manzel sebou cuka asi stokrat nez usne pak ho to vzbudi a zacnem se smat…ale to jsiou uz cuky celeho tela a ne jen rukou…to je neco jineho zrejme…gabinko mala mi spala na brisku do prvniho mesice ale pak uz zacala proestovat nechtela knusila se,vrtela,bre­cela.dala jsem na bok a byla v klidu.od te doby davame na bok a tak si sem tam boxne :) ale v mezich normy.jinak janinko napsalas to dobre 8) boxing-koping-fixing

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >