Proč moje skoro 7měsíční holčička piští a nežvatlá?

154
15.3.17 08:20

Proc moje skoro 7 mesicni holcicka pisti a nezvatla

Ahoj maminky, chci se zeptat, moje skoro 7 mesicni holcicka jen pisti a vubec nezvatla..Je neco spatne? Mela by uz pomalu umet nejake slabiky ale ona porad jen pisti, bruci a nic vic.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1772
15.3.17 08:39

Myslim si, ze objevila ten super zvuk a treba i ze na to reagujes, tak se ji to libi. Nebala bych se, mam videa svych pisticich deti:-) a obe mluvi. Zpivejte, rikejte rikanky a mluvte s ni normalne dal, ono to prijde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 08:41

Ono to přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
15.3.17 08:43

@tini No nekdy je to o usi ale myslim ze se ji to pisteni libi..nekdy vydava zvuk jako startujici motorka a u toho prska..Povidam ale nejak neni zajem, vetsinou sama ode mne odleze a venuje se hrackam. cteni se ji zatim taky nelibi.Libi se ji jedine paci paci pacicky a u toho se smeje..Tak snad uz brzy bude prvni breptani :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
15.3.17 09:09

No tohle přesně dělal můj syn zhruba v tomhle věku :) Bylo to na hlavu… a trvalo to tak měsíc, pak ho to přešlo, takže vydrž ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
15.3.17 09:13
@LuckaHor píše:
No tohle přesně dělal můj syn zhruba v tomhle věku :) Bylo to na hlavu… a trvalo to tak měsíc, pak ho to přešlo, takže vydrž ;)
:dance: :dance: :dance:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 09:21

Koukám, že máme stejně staré holčičky. Ta moje teď taky hlavně piští, někdy skoro není poznat, jestli je to ještě radost, nebo už to přechází ve vztek. Myslím, že se jí to prostě líbí (a sousedi si asi myslí, že máme paviána). Žvatlá málo, jen když se jí něco nelíbí dělá ebebebe. Nevidím důvod proč se znepokojovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18918
15.3.17 09:24
@Pidulka81 píše:
@tini No nekdy je to o usi ale myslim ze se ji to pisteni libi..nekdy vydava zvuk jako startujici motorka a u toho prska..Povidam ale nejak neni zajem, vetsinou sama ode mne odleze a venuje se hrackam. cteni se ji zatim taky nelibi.Libi se ji jedine paci paci pacicky a u toho se smeje..Tak snad uz brzy bude prvni breptani :dance:

No, aby jsi nebyla zklamaná. Protože mluvit (jako ze rekne par slov typu mama, tata, ham) ti taky dite muze až po druhem roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 09:25

To je divný, moje děti uměli na 7 měs ma-mo-dej-mi-ji-dlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
15.3.17 09:27
@Borůvka1990 píše:
To je divný, moje děti uměli na 7 měs ma-mo-dej-mi-ji-dlo :mrgreen:
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Upravit
154
15.3.17 09:27

@kočkaVločka Vedle nas bydli starsi pani a ta uz si na pisteni zvykla… :D
Nekdy me z toho tresti hlava ale zase si rikam jen at pisti hlavne ze neni ticho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
15.3.17 09:30
@Borůvka1990 píše:
To je divný, moje děti uměli na 7 měs ma-mo-dej-mi-ji-dlo :mrgreen:

No tak asi kazdy ditko je jiny…znam zase 7 mesicni co nelezou…proste kazde umi neco :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 09:35
@kdochcekam píše:
8o 8o 8o
@Pidulka81 píše:
No tak asi kazdy ditko je jiny…znam zase 7 mesicni co nelezou…proste kazde umi neco :P

Holky to byl vtip, v tomhle věku mi děti maximálně bučeli, když viděli krávu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
15.3.17 09:36
  • Citovat
  • Upravit
15.3.17 09:38
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek