Proč mužům nevydrží zamilování?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 20:25
Proč mužům nevydrží zamilování?

Dobrý večer, prosím anonym.
Zajímalo by mě, proč když muži ženu loví a mají o ni zájem dělají vše možné aby ji dostali. Vyhledávají ji, píšou zamilované sms, kupují drahé dary.. Moc vztahů jsem neměla, ale zažila jsem já i okolo, že chlapi byli z ženské úplně hotoví a jakmile ji dostali a spadlo to do vztahu, přestali se snažit. Proč? Vždyť to jde, proč se pak partnerce nevěnují tak jako na začátku? Většina holek v mém okolí pak říká, že je to s nimi nebaví, protože si jich nevšímají a nevěnují jim tolik pozornosti jako když spolu chodit začínali :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 16.03.19 20:33

No tak mají uloveno, na co se pak dal přehnaně snažit? Ženské mají to samé, na začátku krásné, vždy nadržené, oholené a po roce to sedí vedle tebe chlupaté v teplakach :mrgreen:

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 16.03.19 20:33

Časové období prosím..

pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 16.03.19 20:34

Jo a ten rok jsem asi přehnala, bývá to většinou daleko dřív

Prof. Farnsworth
Kelišová 7107 příspěvků 16.03.19 20:37
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, proč když muži ženu loví a mají o ni zájem dělají vše možné aby ji dostali. Vyhledávají ji, píšou zamilované sms, kupují drahé dary.. Moc vztahů jsem neměla, ale zažila jsem já i okolo, že chlapi byli z ženské úplně hotoví a jakmile ji dostali a spadlo to do vztahu, přestali se snažit. Proč? Vždyť to jde, proč se pak partnerce nevěnují tak jako na začátku? Většina holek v mém okolí pak říká, že je to s nimi nebaví, protože si jich nevšímají a nevěnují jim tolik pozornosti jako když spolu chodit začínali :cert:

Nikdo nevydrží sprintovat maratonskou trať… Na začátku je ten vztah z pohledu muže extrémně náročný (psychicky, fyzicky, finančně), takže po tom co dosáhli cíle musí zvolnit minimálně na normální úroveň a spíš si ještě odpočinout po tom vypětí.

MEduZKa35
Stálice 84 příspěvků 16.03.19 20:37

Jo jo, četla jsi knížku ,,Proč si muži berou mrchy a hodné holky zůstavají na ocet"?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 20:40
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, proč když muži ženu loví a mají o ni zájem dělají vše možné aby ji dostali. Vyhledávají ji, píšou zamilované sms, kupují drahé dary.. Moc vztahů jsem neměla, ale zažila jsem já i okolo, že chlapi byli z ženské úplně hotoví a jakmile ji dostali a spadlo to do vztahu, přestali se snažit. Proč? Vždyť to jde, proč se pak partnerce nevěnují tak jako na začátku? Většina holek v mém okolí pak říká, že je to s nimi nebaví, protože si jich nevšímají a nevěnují jim tolik pozornosti jako když spolu chodit začínali :cert:

jsem holka a mám to uplně stejně… baví mě ty začátky a jak je chlap jasnej tak už to opadává a do pulroka maximalne roka už mě nebaví a lovím zas jinde :lol: proste chemie

vejilka
Kelišová 5054 příspěvků 16.03.19 20:41

Mě zamilovanost, taková ta krásná, zaslepená vydrží méně než rok :mrgreen: Počítám, že po pár měsíců to opadlo. Pak jsem byla zamilovaná, ale už to taky nebylo tak žhavé. Jo, asi jsem chlap převtělený za ženu

Alladina
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 16.03.19 20:43

A ženám vydrží? Vždyť je to jen docasna, normální fáze vztahu. Pak se promění zase v něco dalšího. Vztah nesmí ustrnout na jedné fázi. Ani to nemůžes očekávat. Prostě na začátku je lovecka sezóna. Když je uloveno přijde čas poznávání se a zjišťování vzájemné kompatibility a to jenom nosenim kytek a placením večeří fakt zjistit nejde.

Elenloth
Závislačka 4135 příspěvků 6 inzerátů 16.03.19 20:44
@Anonymní píše:

Protože to není zamilovanost, ale lov.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 16.03.19 20:46

Hehe, já myslím, že je to v tom, že ženské jsou dost majetnické, a to dlouho nebaví. Nemůžu chodit na fotbal,nemůžu zajít na jedno, nějakou chvíli se umím přemoct, ale dlouho ne. Je to o tom že chlap musí mít dost volnosti aby byl v pohodě, a když ji nemá tak ta zamilovanost klesá a je otrávenej. Ježišmarjá a ještě když chce ženská hnízdit..

Alladina
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 16.03.19 20:50
@Jessie_james píše:
Hehe, já myslím, že je to v tom, že ženské jsou dost majetnické, a to dlouho nebaví. Nemůžu chodit na fotbal,nemůžu zajít na jedno, nějakou chvíli se umím přemoct, ale dlouho ne. Je to o tom že chlap musí mít dost volnosti aby byl v pohodě, a když ji nemá tak ta zamilovanost klesá a je otrávenej. Ježišmarjá a ještě když chce ženská hnízdit..

Tak to pardon,pane :lol: . Můj manžel chodí, kam chce. Jediné, co po něm chci, aby mi řekl:„Hele,Máňo,v pátek jdu s kamarady na bowling, nemáš nic v plánu?.“Například.Ja řeknu:„Ne,v pohode“anebo"Pockej, to máme lístky do divadla".

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 20:52
@Jessie_james píše:

Ale proč by nemohli to a ono, já mám třeba taky své koníčky a chci trávit někdy čas i jen tak, sama. Ale jde mi o to, že postupně se vytrácí ta pozornost..A potom, se může zdát že jsou ženy majetnické, protože se cítí odstrčené.

Badboda
Povídálka 42 příspěvků 16.03.19 20:54
@Alladina píše:
Tak to pardon,pane :lol: . Můj manžel chodí, kam chce. Jediné, co po něm chci, aby mi řekl:„Hele,Máňo,v pátek jdu s kamarady na bowling, nemáš nic v plánu?.“Například.Ja řeknu:„Ne,v pohode“anebo"Pockej, to máme lístky do divadla".

A když řekne: Na divadlo s tebou dnes nemám náladu, jdu radši na ten bowling s kamarady..?

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 16.03.19 20:56
@Anonymní píše:
Ale proč by nemohli to a ono, já mám třeba taky své koníčky a chci trávit někdy čas i jen tak, sama. Ale jde mi o to, že postupně se vytrácí ta pozornost..A potom, se může zdát že jsou ženy majetnické, protože se cítí odstrčené.

Tak nemám zkušenost, nám sex klapal asi 30 let,vztah taky.Nebylo to pořád růžové,jednou to vypadalo na rozvod, ale ještě teď mě i ji napadne udělat tomu druhému něco pro radost..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama