Proč na sebe někteří muži nedbají?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 19:45
Proč na sebe někteří muži nedbají?

Proč někteří muži s přibývajícím věkem na sebe přestanou dbát? Ne, že bych nějak preferovala metrosexuály, to je druhý extrém, ale muž, kterému začne být jedno, co má na sobě, jestli má v pořádku zuby, jestli nemá pivní pupek nebo zaplísněné nehty, se přece manželce celkem zákonitě musí přestat jevit přitažlivý. A pokud mu manželka připomene, že má na sebe dbát, použít antiperspirant a opravdu není bůhví co, když u jídla mlaská, srká a drbe se v rozkroku, se rozčiluje a považuje ženu za věčnou prudičku. Jistě, já vím, že existují i takové ženy, ale pokud má sám manželku, která na sebe dbá, a je nejen pracovitá, ale snaží se i dobře vypadat, proč se nesnaží také, aspoň nějak přiměřeně? Přitom spousta chlapů se v mládí celkem snaží vypadat dobře, ale časem je to nějak přejde. :( 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Zkai
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 35 inzerátů 27.08.19 19:48

:mrgreen: tak já si už čtyři dny nejsem schopna oholit nohy… Částečně je chápu.

terien
Extra třída :D 12375 příspěvků 27.08.19 19:54

To nevím, taky to nechápu :nevim: mě by hanba fackovala jít jako vandrák vedle svého vyvoněného muže. Ale když to kolikrát vidím v práci, tak začínám být vděčná, že si vůbec někdo vyčistí hubu a nastříká pičifuk než vleze ke mě do kanceláře, protože dost často je to na zblití :poblion: fakt nevím proč to tak je, jestli jako lenost :nevim: ale neříkejte mi, že to ty lidi necítí jak smrdí a nevadí jim to.

jizvíková
Extra třída :D 13056 příspěvků 27.08.19 19:57

Manžel má kolegu, který nepoužívá deo, všichni mu to řekli, že protože v kanclu není k dýchání. On tvrdí, že se mu dělá špatně z těch umělých smradů… Jim se zase dělá zle z toho jeho smradu

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9306 příspěvků 27.08.19 19:58
@Zkai píše: :mrgreen: tak já si už čtyři dny nejsem schopna oholit nohy… Částečně je chápu.

Jestli vypadáš jak na ikonce, tak chlupaté nohy jsou tvůj nejmenší problém :mrgreen:

jizvíková
Extra třída :D 13056 příspěvků 27.08.19 19:59

A když jsem kdysi učila na prumyslovce a v létě jeden žák zrovna nevonel tak ho třída polila kbelikem vody s pěnou a nastrikali ho deodorantem

Lucie1906
Kecalka 427 příspěvků 27.08.19 19:59

@Zkai :D :D tak to jsme dvě, Bože jak mě to nebaví :pocitac: v tom ti chlapi mají výhodu, nemusí holit skoro nic.

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 4 inzeráty 27.08.19 20:02

Těžko říct. Lidé jsou od přírody pohodlní tvorové, vlastní zápach je většinou neobtěžuje, drtivá většina chlapů fakt neřeší, co má na sobě. Svého času jsme na SŠ měli vyučujícího, který chodil stále jen v jednom (!) oblečení. A podle zápachu fakt neměl 10 ks stejných svetrlů, džín a košile, které střídal. Měl mastné vlasy a když mi jednou sáhl na sešit, aby mi něco ukázal, nechal mi na stránce mastný flek. Ti, co v učebně sedávali vepředu, dýchali celou hodinu pusou. Jsem nějakých 16 let od maturity, milého vyučujícího jsme s kamarádkou potkaly na školní akci a oběma nám spadla čelist. Voňavý, vymydlený, hezky ostříhaný, hladce oholený, v krásně padnoucím kvádru i s kravatou. Nevím, jestli za to může to, že kariérně povýšil, nebo že změnil partnerku, ale úplně jiný člověk. Řekla bych, že v tom roli hrálo obojí, ale možná impulzem byla ta nová manželka, která si ho vzala do parády. Té původní to evidentně bylo jedno a sama chodila hodně podobně…

Ms.Ragdoll
Závislačka 3367 příspěvků 27.08.19 20:02

Možná proto, že mají pocit, že už nemusí? Nebo se jim nechce a už to nepokládají za důležité, případně za to může i depka? :nevim:

Mám kamarádku co byla sakra pěkná baba. Ne, že by teď byla šeredná, ale po dítěti na sebe totálně peče. Přibrala 20 kg, už se nechce pěkně oblíkat, ke kadeřnici taky nechodí (stříhá se sama), atd. Jejímu muži to vadí a ona ho vždycky umlčí tím, že mu řekne, že jí má mít rád takovou jaká je, že je povrchní. Bývala s ní větší sranda, teď je pro ni každá upravenější holka nána, která údajně neví co je život. :nevim:

klenice
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 27.08.19 20:12

Trochu z jineho soudku..vcera jsem pul hodiny vetrala zasedacku po obchodni schuzce. 6 muzu a 3 zeny - bohuzel nesmirne pachla jedna z nich a chudaci panove to museli hodinu trpet. :zed: A co se chlapu tyce, vseobecne plati prislovi,, kdyz ptacka lapaji…''

baimoli
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 27.08.19 20:17

Lidi, kteří smrdí si prý vytváří ochranou zónu :think:, aby se k nim nikdo jiný nepřibližoval :think: Asi to funguje :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 20:20

My mame taky kolegu, jezis ten pachne jak tchoř..šílený…to nedávám tyhle pachy…kyselej pot :poblion: nejhorsi a co vic, pachnou tak i zensky.. :poblion:

Alušáček
Závislačka 4034 příspěvků 27.08.19 20:21

Těžko říct proč jsou někteří chlapi vidláci, hlavně v dnešní době kdy oblečení stojí pár korun, voda, šampon, zubní pasta, kadeřník je pro každého dostupné :nevim: Aby jsme jim nekrivdily, netýká se to jen chlapů, některé ženské jsou to samé.

NinaU.
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 27.08.19 20:33

Taky nad tím vždycky přemýšlím a prostě nikdy netuším, co je k tomu vede. Ale ba druhou stranu podle mojí zkušenosti jsou na světě na každého smradlaveho chlapa minimálně dvě smradlave ženské :poblion:

Lexter
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 27.08.19 20:38
  1. Nechtějí ženskou.
  2. Předstírají že nechtějí ženskou.
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama