Proč ne!

1
9.5.21 18:28

Proč ne!

Ahoj rad bych se touhle cestou zkusil seznámit z ženou!!tohle skousim poprvé. Tak třeba to nebude marne. Jižní Morava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32221
9.5.21 18:36

Tak to přeju hodně štěstí a pevné nervy. :kytka: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
9.5.21 18:37

Doporucuji seznameni s pravidly ceskeho pravopisu  :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29248
9.5.21 18:39

@admin vyrojilo se tu tento víkend nějak moc chlapských diskusí, není to pořád ten samý? Jen inovuje? Připadá mi divné, že by najednou tolik chlapů objevilo tento web.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10007
9.5.21 18:45
@vokishka píše:
@admin vyrojilo se tu tento víkend nějak moc chlapských diskusí, není to pořád ten samý? Jen inovuje? Připadá mi divné, že by najednou tolik chlapů objevilo tento web.

Chtělo by to kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14542
9.5.21 19:30

Dobrý den,

zakladatele jsem prověřila a je zde na emiminu úplně nový. Nenašla jsem nic, co by ho pojilo s kýmkoli zde v minulosti. Na jeho příspěvku nevidím nic špatného.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29248
9.5.21 20:22
@admin píše:
Dobrý den,

zakladatele jsem prověřila a je zde na emiminu úplně nový. Nenašla jsem nic, co by ho pojilo s kýmkoli zde v minulosti. Na jeho příspěvku nevidím nic špatného.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

Já se jen podivuju, že během víkendu se tu objevilo nejméně pět diskusí od chlapů. Bylo to fakt neobvyklé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
9.5.21 20:23

Prověření je pohled z okna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
9.5.21 23:23
@vokishka píše:
Já se jen podivuju, že během víkendu se tu objevilo nejméně pět diskusí od chlapů. Bylo to fakt neobvyklé.

Se divíš, leze na ně jaro… :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.21 17:56
@Janli píše:
Se divíš, leze na ně jaro… :mrgreen:.

Ju priroda se probouzi :lol: Jinak chlapu, ja treba toto tady nasel kdyz jsem hledal v google uplne jinou blbost. Toto forum se me casto tak vyhleda jako prvni a i nekdy pomohlo. Jsou to takove rady aneb prala jsem s prackou a ted tam neco nejde… :)
Pripadne jak vycistit tohle a tamto :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10375
13.5.21 18:10
@Freudstsein píše:
Jsou to takove rady aneb prala jsem s prackou a ted tam neco nejde… :)
Pripadne jak vycistit tohle a tamto :D

Nebo szukal jsem s manželkou a teď tam něco nejde, případně jak „vyčistit trubky“! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7358
13.5.21 18:21
@vokishka píše:

Je to pravda, také jsem si toho všimla, všichni se chtějí seznámit. A nejvíc mě dorazil někdo (nepamatuji si nově založený nick),psal, že je mu 18,je na starší, je prej dobrej, udělá to jak chceš, pak foto toho podle mě Vietnamce v roušce a další foto jeho péra. Okamžitě admin. :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat