Proč nehubnu, když se hodne hýbu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tarjei
Závislačka 4623 příspěvků 25.02.19 06:32
Proc nehubnu, kdyz se hodne hybu?

Uz par mesicu mam fyzickou praci. A denne u toho jeste nachodim cca deset km. Vaha se ani nehnula. Jak je to mozny? Pohybuju se rychle, vetsinou je mi lehke horko. To si telo zvyklo na pohyb nebo co je za tim? Vzdycky jsem dost chodila ale min nez ted a ne tak pravidelne. Prekvapilo me to, cekala jsem aspon kilicko dve dolu :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15151 příspěvků 25.02.19 06:38
@Tarjei píše:
Uz par mesicu mam fyzickou praci. A denne u toho jeste nachodim cca deset km. Vaha se ani nehnula. Jak je to mozny? Pohybuju se rychle, vetsinou je mi lehke horko. To si telo zvyklo na pohyb nebo co je za tim? Vzdycky jsem dost chodila ale min nez ted a ne tak pravidelne. Prekvapilo me to, cekala jsem aspon kilicko dve dolu :mrgreen:

Měříš si tepovou frekvenci? Abys spalovala, musíš mít určitou zátěž po určitou dobu.

Tarjei
Závislačka 4623 příspěvků 25.02.19 06:40

@Russet neee to fakt nemerim. Tak ja to zkusim. Jen me prekvapilo ze zvysena zatez mi nic nepozrala na kilech. Ptz mam fakt svižný tempo.

Russet
Neúnavná pisatelka 15151 příspěvků 25.02.19 06:42
@Tarjei píše:
@Russet neee to fakt nemerim. Tak ja to zkusim. Jen me prekvapilo ze zvysena zatez mi nic nepozrala na kilech. Ptz mam fakt svižný tempo.

Nebo se šidíš na jídle a tělo prostě šetří, tuší, že ho budeš trochu tejrat.

Tarjei
Závislačka 4623 příspěvků 25.02.19 06:43

@Russet prave ze ne, ja jsem pomerne pozitkar…

Tarjei
Závislačka 4623 příspěvků 25.02.19 06:44

@Russet prave ze ne, ja jsem pomerne pozitkar…

Fonty
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 1 inzerát 25.02.19 06:45

No a nebo naopak s tím jídlem. Já teda když šetřím v jídle tak vždycky zákonitě zhubnu :nevim: třeba nevědomě jíš víc protože si říkáš mám velký výdej :nevim:

unuděná
Kelišová 6998 příspěvků 25.02.19 06:46

Ja mela taky behaci praci,denne 10-15km jen za prac.dobu,velmi casto jsem byla az zpocena.Prekvapive to na vahu nemelo zadny vliv..To jsem musela pridat beh nebo nejaky sport „z vlastni vule“ jeste po praci.Nechapala jsem to,ale bylo to tak :nevim:

Tarjei
Závislačka 4623 příspěvků 25.02.19 06:53

@unuděná ahaaaa, tak neco podobnyho. Ja nejsem schopna drzet naky diety, nestoji mi to za to. Rekla bych, ze jim normalne furt stejne, nesidim se vědomě ani se nepreziram…a stejne mam furt stejne :mrgreen:

Janee19
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 25.02.19 07:02

Mám to podobné. Ale.je možný že nabiras svaly, tak by se to chtělo změřit, tam bys rozdíl vidět mohla ;)

Tarjei
Závislačka 4623 příspěvků 25.02.19 07:04

@Janee19 ahaaaaaa…tak to me trochu utesilo, diky :D jen tu váhu na tahle mereni nemam.

GabinkaCh
Závislačka 3602 příspěvků 25.02.19 07:11

Tak pokud jíš poctivě nezhubneš.Já když jím méně,taky mi váha dlouho nejde dolů,ale na oblečení jasně cítím,že je volnější

kam2
Závislačka 3528 příspěvků 25.02.19 07:11

Prosím tě opravdu není třeba měřit tepovou frekvenci. Od toho upouští i vrcholoví sportovci. Stejně, abys změřila úplně přesně tu svoji, musela bys na klinické testy. Kalkulačka na internetu je vždy jen orientační. Nicméně můžeš jíst pod bazální metabolismus, a to se tělu asi moc nelíbí. Můžeš mít nějakou potravinovou intoleranci o které ani nevíš. Nebo jiný zdravotní problém. V hubnutí to jde jedno s druhým.

Maminanamatersky
Kecalka 441 příspěvků 25.02.19 07:12

Vahu vyhod z okna a premeruj si stehna, boky a pas metrem. A uvidis, jestli to ma nejaky vliv. Pokud jsi najednou pridala hodne pohybu, muzou ti rust svaly a v prvotni chvili clovek muze dokonce 2,3 kila pribrat, protoze svaly jsou tezsi nez tuk.

lorelai947
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 25.02.19 07:16
@Tarjei píše:
@unuděná ahaaaa, tak neco podobnyho. Ja nejsem schopna drzet naky diety, nestoji mi to za to. Rekla bych, ze jim normalne furt stejne, nesidim se vědomě ani se nepreziram…a stejne mam furt stejne :mrgreen:

Tak záleží co jíte… Nemusíte držet diety nebo hladovky, ale stačí upravit jídelníček a hned to může s váhou zamávat. Já si nechala jídelníček sestavit odborníkem - měla jsem jíst normálně 5× - 6× denně (podle toho jak dlouho jsem byla vzhůru), takže žádné hladovění. Porce se jen malinko zmenšily, do jídelníčku přibylo ovoce, zelenina, jogurty, dávala jsem si pozor na tučná jídla a kalorické bomby (mohla jsem je, ale samozřejmě ne každý den) no a úplně nejdůležitější byla ta pravidelnost stravy. To je podle mě to, co dělá nejvíc… Spousta lidí některá jídla vynechá (snídani nebo svačiny), pak se natřískají oběda, nebo nedej bože večeře a diví se že nehubnou, i když zas tak moc nejí… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama