Proč některé deníčky zázračně mizí?

449
27.4.21 20:44

Proč některé deníčky zázračně mizí?

Dobrý den,
měla bych dotaz spíše na @admin, jak je možné, že se na stránkách emimina občas stává taková řekněme neobvyklá věc, že se zde zjeví nějaký deníček, na který uživatelky i reagují, setrvá zde pouze velmi omezenou dobu (počítáno na hodiny?? možná i to přeháním :) ) a vzápětí je bez jakéhokoliv komentáře v tichosti smazán??
V nedávné minulosti si vzpomínám na jakýsi „elektrikářský deníček“, kterému se taky dostalo několik komentářů a v záhy poté beze stopy zmizel v propadlišti dějin.
Dnes jsem komentovala jistý porodní deníček, který se tady taky jako záblesk slunce objevil, ale v současné chvíli je už nedohledatelný.
Na jakém principu zde deníčky fungují? Nebo se na základě „nepopulárních“ názorů mažou tzv, spřáteleným autorkám??
Neberte to jako provokaci, snad nedostanu ban :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5809
27.4.21 21:03

@jamik1416 většinou ho autor chce smazat sám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
27.4.21 21:14

@Pidulka1991
Tak to chápu. Ale jsem měla za to, že aspoň admin v komentářích oznámí, že na přání autora deníček maže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14420
28.4.21 11:08

Dobrý den…že by se tu deníčky objevovaly na pár hodin, to vylučuji. Máte pravdu, že onehdá se vloudil na home page „šotek“ a vložil nám sem několik let starý deníček. To byl onen elektrikářský… Všimla jsem si po pár hodinách a deníček vyměnila za ten, který měl na hlavní stránce opravdu figurovat.
Opakovaně se to určitě neděje ;-) Tím jsem si jistá…

Obecně: deníčky jsou zveřejňovány na zhruba pět dní. V případě, že třeba přijde deníček, který je tématem velmi aktuálním (viz. například onen fotbalový deníček nedávno), umístíme ho na hlavní stránku a ten, který je „upozaděn“ dostane prostor později ;-)

Velmi výjimečně se stává, že si pisatelka přeje deníček z vážných důvodů smazat. Ale to se opravdu děje velmi málo… Navíc se snažíme deníčky nemazat, byť samozřejmě konečné rozhodnutí pisatele respektovat musíme. ;-)

Stačí vám to takto? ;-) Kdyby ne, jsem tu ;-)

Petra :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14420
28.4.21 11:23
Dnes jsem komentovala jistý porodní deníček, který se tady taky jako záblesk slunce objevil, ale v současné chvíli je už nedohledatelný.
…a ještě k tomuto: to jste se určitě spletla. Jsem si jistá, že dnes žádný deníček nezmizel ;-)
O čem ten deníček byl? Vzpomenete si? :-)
Dnes o půlnoci byly zveřejněny nové 4 deníčky. Ty stále na hlavní stránce figurují.
Ty, které byly na home page včera, se jen posunuly do kategorie deníčků

Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat