Proč jsou některé ženy umělé?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maca84
Kecalka 382 příspěvků 14.08.19 07:28
Proc nektere zeny jsou tak umele???

Proc jsou v dnesni dobe zeny nad 30 let umele???myslim tim nalepeny rasy nechty spicaty ze bych si ani pr..l neutrela oboci vyrysovany…pusu vyspulenou. :roll: je to takova oskliva moda.to to ty chlapy pritahuje vic nez obyc.zena ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 14.08.19 07:32

Každé zboží má sveho kupce. Jsou chlapi, co se jim to líbí a chlapi, co se jim to nelíbí. Nehty se nepíšou s CH.

Pettcherry
Kecalka 385 příspěvků 14.08.19 07:50

Asi proto, že si myslí, že je to dělá krásnějšími…

toma0105
Kecalka 395 příspěvků 14.08.19 07:51

Protože se jim to prostě líbí :D, já teda nemám nic z toho co výše popisuješ, ale někdy mi fakt tikají koutky, když vidím jakého tvaru a hlavně délky obočí lze dosáhnout, hotoví klauni :think:

cecetka
Echt Kelišová 8655 příspěvků 14.08.19 07:53

@maca84 Tohle jsou veci docasne, odlicenim se odstrani. Presto i takto upravena zena muze byt krasna. Umele pusobi jen ty, ktere to neumi :mrgreen:

Mnohem horsi je velke tetovani. To jen tak clovek ze sebe nesmyje :lol: :lol: :lol:

LenkaN26
Závislačka 4307 příspěvků 14.08.19 07:55

Já mám tedy gelové nehty, ale decentní a vcelku krátké. Dlouhé mi vadí při psaní na klávesnici a při šití. Buď si na ně nechám dát nějakou barvu make-up lehce do růžova nebo červená klasika a ani si nepotrpím na zdobení. Umělé řasy jsem měla a zase na nimi uvažuju, ale musí být přirozené a ne jak mrkací panenka. Ony všechny tyto zkrášlovací procedury jdou dělat i decentně aby si ženská jen ušetřila čas s malováním, lakováním nehtů, ale některé prostě tu míru neznají a to už je o osobním vkusu.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 14.08.19 07:55

@maca84 já mám z toho co píšeš nehty ale teda ne jak popisuješ dlouhý špičatý, naopak mám krátký a špičatý fakt nejsou. Na obočí pokud je normálně vytrhaný teda nevidím nic špatnýho naopak je pro mě základ že nemám obočí jek Brežněv :lol: a co se týče make upu tak když ženská ví jak ho použít ani nepoznáš že ten make up má

toma0105
Kecalka 395 příspěvků 14.08.19 08:01
@LenkaN26 píše:
Já mám tedy gelové nehty, ale decentní a vcelku krátké. Dlouhé mi vadí při psaní na klávesnici a při šití. Buď si na ně nechám dát nějakou barvu make-up lehce do růžova nebo červená klasika a ani si nepotrpím na zdobení. Umělé řasy jsem měla a zase na nimi uvažuju, ale musí být přirozené a ne jak mrkací panenka. Ony všechny tyto zkrášlovací procedury jdou dělat i decentně aby si ženská jen ušetřila čas s malováním, lakováním nehtů, ale některé prostě tu míru neznají a to už je o osobním vkusu.

Přesně tak :kytka:

Malaga
Nadpozemská drbna 26112 příspěvků 14.08.19 08:06

Nic z toho nemám, tak jsem vlastně přírodní žena ;).
Všimla jsem si, že čím nižší sociální status, tím teda zdobnější drápky a přidávají se k tomu i kerky typu dětská kresba… :think:

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 14.08.19 08:10

Protože jim kdosi řekl, že to je krásné a že se to nosí :nevim: mám umělé nehty, ale nic přehnaného. Mám ráda upravené ruce, ale upřímně… když vidím ty příšerný řasy, které ženy v našich končinách prostě nosit neumí, nebo přidělané vlasy, kde vidíte spoje, nebo přesně poznáte kde jsou její chlupy a začínající chemlon, o obočí ani nemluvím. Vypadá to jak nakreslený lihovkou. Manžel tomu říká slimejši :mrgreen: Ono by to třeba ani tak špatné nebylo, kdyby to většina holek tak nepřehánělo. I když o tom obočí si myslím své :lol:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 14.08.19 08:13

@Malaga tak tady lehce nesouhlasím. Žijeme v místě, kde má každý velký dům, několik aut apod a potkat tu prirozene vypadající ženu je celkem vzácnost ;) už mne několikrát napadlo, jak se s takovými nehty asi koupe dítě nebo třeba jen děla večeře :lol:

LenkaN26
Závislačka 4307 příspěvků 14.08.19 08:13

@Malaga Ta móda tetování je mor. Já to vůbec nechápu. U nás na vsi má nějakou kérku každá druhá. Já se těším až jim ta kůže svraští a z těch kytiček, motýlků, nápisů apod budou mít zkrabacený humus.

Heivka
Závislačka 4245 příspěvků 14.08.19 08:14

@maca84 Taky to nechápu, ale zase na druhou stranu je to jejich věc, já za pár let nebudu muset řešit spálená nehtová lůžka od UV záření při vytvrzování nehtů a zničené kořínky řas od přetěžování umělými řasami :nevim:

alimdar
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 14.08.19 08:16

@maca84 ještě si k tomu zapomněla na umělý prsa, to je taky plast. Já zastávám názor, že umění je mit sáma sebe ráda takovou, jaká jsem. Není umění chlubit se cizím, umělým, peřím. Z toho, cos vyjmenovala nemám a nebudu mít nikdy nic. Jediné co, tak mám SVÉ nehty nalakované gellakem, ale nehty neprodluzovane a hlavně ne umělé. Umím se namalovat tak, že vypadám přirozeně a dobře, libivě.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2312 příspěvků 14.08.19 08:16
@maca84 píše:
Proc jsou v dnesni dobe zeny nad 30 let umele???myslim tim nalepeny rasy nechty spicaty ze bych si ani pr..l neutrela oboci vyrysovany…pusu vyspulenou. :roll: je to takova oskliva moda.to to ty chlapy pritahuje vic nez obyc.zena ;)

Jo obočí jak Brežněv namalované, nalepovací řesy, většinou nekvalitní, gelové pařáty a pusa jak kačer, mě to připadá k smíchu a neznám intelig. chlapa, kterému by se to líbilo. Možná těm vymaza. m týpkům.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Váš příspěvek
Reklama