Proč někteří muži chtějí poslušnost ženy

Anonymní
19.11.20 16:29

Proc nekterí muzi chteji poslusnost zeny

Mam partnera, je to velmi dominantni jedinec. Musi mit vzdy pravdu a chce aby se vse ridilo podle nej. Ma vedouci pozici i v zamestnani. Tzv.Alfa
Je hodny, dobry clovek, nepredstavujte si nejakeho exota. :D
Ale tohle je na nem to co me zarazi.
Ano, dokud mu kyvu, ridim se podle toho jak rozhodne on, zkratka ho posloucham a jsem „poslusna holcicka“ tak mame doma klid a ja mam od nej vse co chci. Ale jakmile mu ukazu ze nema pravdu tak je ohen na strese a neni snim k vydrzeni.
Proc roste nikdy neustoupi? Mate tohle plemeno taky doma nektera? Nebo opet ja musim mit neco extra 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3942
19.11.20 16:31
@Anonymní píše:
Mam partnera, je to velmi dominantni jedinec. Musi mit vzdy pravdu a chce aby se vse ridilo podle nej. Ma vedouci pozici i v zamestnani. Tzv.Alfa
Je hodny, dobry clovek, nepredstavujte si nejakeho exota. :D
Ale tohle je na nem to co me zarazi.
Ano, dokud mu kyvu, ridim se podle toho jak rozhodne on, zkratka ho posloucham a jsem „poslusna holcicka“ tak mame doma klid a ja mam od nej vse co chci. Ale jakmile mu ukazu ze nema pravdu tak je ohen na strese a neni snim k vydrzeni.
Proc roste nikdy neustoupi? Mate tohle plemeno taky doma nektera? Nebo opet ja musim mit neco extra 8)

Ne nemam, ale pravda je, ze je hodne chlapu, krerym se to libi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5560
19.11.20 16:32

Nejak me nejde dohromady ten „hodny a dobry“ clovek a ten dominantni tyran co doma mate. Asi uz to mate v hlavne „upravene“ dle nej a nevidite realitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
19.11.20 16:34

Nemám. A ani bych takového muže nechtěla. Co až budete mít děti? Bude to horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
19.11.20 16:38

Ne, mám doma muže, který mě bere jako sobě rovnou partnerku, ne podřízenou. Nechtěla bych žít v tom, co popisuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
19.11.20 16:39

Brzo přijdou i facky, až nebude po jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
19.11.20 16:40

Ne, nemam a ani bych ho nechtela, partneri maji byt rovnocenni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4014
19.11.20 16:40

Je hodnej a dělá oheň na střeše jo? Ale rozumím Ti. Přijde doba, kdy Tě přestane bavit neustále přikyvovat a chodit kolem horké kaše. Pak záleží na tom, jaká jste oba povaha. Jestli dokážeš taky vyletět a to svoje si obhájit a on trochu ustoupit… no a nebo ne a bude to stále více skřípat. Nejprve budete žít vedle sebe tak nějak souběžně, a pak - hádej co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7009
19.11.20 16:42

Nebrat a zdrhat co nejrychleji. Jiné řešení to nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
19.11.20 16:43

Je to egoista, no. Žila jsem s takovým mužem celé dětství - můj táta. V pubertě jsem hodně narážela, tak jsem se ho naučila obcházet. Byl hodnej a starostlivej, ale nesmělo se mu odporovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
19.11.20 16:45

Podle mě pravý alfa samec se zdravým sebevědomím se takhle nechová a dokáže přijmout i cizí názor a diskutovat o něm. Takže za mě jsou takoví chlapi vnitřně nejistí a mít navrch jim ten pocit sebejistoty dodává. Na opačném konci spektra jsou zase podpantofláci. Dávám přednost chlapům, kteří berou ženu jako rovnocennou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1328
19.11.20 16:46

Dominantní chlap, proč ne, je škoda že se málokdy kříží s inteligencí. To co popisuješ není dominantní chlap, ale vůl. Mít vždy pravdu je hrozná vlastnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
19.11.20 16:46

Protože ženy im tohle akceptují. Já spíše nerozumím, proč s takovým jednáním některé souhlasí a s takovým chlapem vydrží. Kdyby si takoví chlapi nemohli najít partnerku, mnoho žen na tomhle světě by se mělo líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
19.11.20 16:49

Neni Alfa jako Alfa. Nekteri by radi byli alfou, ale nemaji na to, a pri konfliktu pak onu chtenou nadrazenost vyjadruji nasilim - ale to neni Alfa samec, spis radoby alfa blbec. Prava Alfa zenu vede nenasilne, vede celou rodinu, je skutecnou hlavou rodiny, a tak to ma být. Zena neni rovna muzi, a nikdy nebude, stejne jako muz neni roven zene, a nikdy nebude. Kazdy z nas mame jinou ulohu. K otazce, mam alfu doma, jsem rada, mnoho veci je jednodussich. Samozrejme debatujeme, sdelujeme nazory, ale finalni rozhodnuti je na nem. Jsem spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
19.11.20 17:02

Nemám a takového bych nesnesla. Mě by uráželo, pokud by mě komandoval jak malé děcko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama