Proč nemám chuť k sexu? :O

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rony123
Nováček 3 příspěvky 28.03.18 15:57
Proč nemám chuť k sexu? :O

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat jestli nemáte s touhle témou zkušenosti. Jeden takový článek se tady už objevil ale nějak jsem tam nenašla to co jsem potřebovala :nevim: Jedná se o to že nemám vůbec chuť na sex a nedokážu se k tomu ani přinutit, strašně mě to mrzí vůči přítelovi že mu nedokážu dát večer to co chce.Jsme s přítelem krátce takže to určitě nebude tím že by mě nějak omrzel.Taky nám je 18 let takže jsme mladí a o to mě to štve ještě víc, přítel je v tom velice dobrý takže v tom problém taky nevidím. Taky jsem si říkala že by to mohlo být antikoncepcí (Minerva) jenže se jí bojím vysadit, beru jí už od 15ti a bez prášků jsem sex ještě nikdy neměla a jak jsem psala už výše je mi 18 takže se bojím otěhotnění a kondomům prostě nevěřím. Vždy když se mě zeptá jestli mám na to chuť tak po něm vyjedu že dneska ne atd. Nevím jetli třeba nezkusit antikoncepci na chvilku vysadit jestli pocítím nějaké změny a potom jí zase zkusit brát, celkem se i stydím tohle téma rozebírat s gynekoložkou, budu ráda za každou radu:) :srdce:

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 28.03.18 16:30

Hodně holek Ti tu napíše, že je to nejspíš antinou. Asi jo. Nejspíš by jsi to měla řešit s gynekoložkou, protože vysadit antinu a riskovat protrhlý kondom je fakt na prd. Jenom gynekoložka může doporučit adekvátní, bezpečný postup. Navíc může být problém jinde ;)

lachtanice86
Kelišová 5475 příspěvků 28.03.18 16:56

Antinu jsem brala několik let ale s tímhle sem tedy naštěstí problém neměla. Domluvila bych se s dr.

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 28.03.18 17:04

@Rony123 pokud to zase neni provokace, tak staci zalistovat na netu a najdes, ze antikoncepce obecne snizuje chut na sex a meni psychiku zeny, tak, ze partner, ktery pri antikoncepci byl ten „pravy“ je casto poslan k sipku po vysazeni antikoncepce,
antikoncepce navozuje telo do stavu jako pri tehotenstvi, takze tomu opdpovida i zmena chovani,
nejlepsi je vybirat partnera v dobe, kdy neberes anitikoncepci, nebot tim si zvysujes pravdepodobnost, ze to bude ten pravy,
tak me napada u tohoto, jestli ta vysoka rozvodovost neni take castecne zpusobena zmenami v zenine psychice diky antikoncepci, po jejim vysazeni se stava ten moula, ktery prekazi v byte, neprijatelnym

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 28.03.18 17:06
@Rony123 píše: celkem se i stydím tohle téma rozebírat s gynekoložkou, :srdce:

tohle je nejvetsi hloupost, dobry doktor vzdy najde nejake reseni, poradi jak dal

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 17:11

Mě pomhly přírodní tabletky Femm Passion. V mém případě nehraje roli antikoncepce, ale únava-mám 3 děti a v noci bych ze všeho nejraději spala, ale asi nejsem frigidní, protože když už něco je, tak si to užiju, jenom nemám sílu a chuť začít a chvíli mi to trvá se na tu vlnu dostanu, ale v době kdy beru ten feminine passion, tak jsem schopna i provokovat :) Jinak si myslím, že ta antikoncepce na to má podobný vliv jako únava…

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 28.03.18 17:40

Zkus zmenit antikoncepci. A dr to rekni. Co je na tom divneho?… Nic.

Rony123
Nováček 3 příspěvky 28.03.18 20:23

Děkuju všem za užitečné rady, zkusím se tedy poradit s doktorkou :think: A s těmi přírodními tabletkami to taky není špatný nápad :cert: :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama