Proč nemáte rády tchyni nebo švagrovou?

Anonymní
27.7.20 08:06

Proč nemáte rády tchyni nebo svagrovou?

Dobrý den, ahoj. Raději anonymně. Přece je to mezilidské vztahove téma.
Proč nemáte rády tchyni nebo svagrovou? Jak snasite setkání s nimi? Pište klidně anonymně. Nevadí mi to.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
228
27.7.20 08:08

Kytička tahající informace a sama nenapíše o sobě nic? Není to náhodnou zneužití anonymity?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
27.7.20 08:10
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 08:11
@kolibrik1 píše:
Kytička tahající informace a sama nenapíše o sobě nic? Není to náhodnou zneužití anonymity?

Aha, tohle ti vadí. Tak napíšu. Já nemám ráda tchyni protože je hodně pomlouvačná a do všeho se plete.

• Citovat
  • Nahlásit
440
27.7.20 08:11

Úplně v pohodě. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
27.7.20 08:14

Já tchyni ráda mám. A švagrovou nemám žádnou. Jen 2 švagry a ti jsou fajn. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 08:16

Moje tchýně je abnormálně hloupá a bezcitná. Polívčičku si u mě rozlila, když se tak začala projevovat k mé dceři. Dále po tragické události v rodině, kdy se její bezcitnost projevila naplno, jsem jí už přestala jakkoliv šetřit a když se vidíme, s chutí si jí natřu na chleba. Necekne ani slovo, protože ví, že její zbožňovaný syn by stál za mnou. Švagrová mi nevadí, i když ze začátku zkoušela kde co, mám jí v podstatě ráda. Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
146
27.7.20 08:17

Moje švagrová je trochu šáhlá. :D U tchyně mi vadí, že kouří jednu za druhou a u tchána, že pořád pije. Není agresivní nebo tak, ale pije. Snad nikdy jsem ho neviděla s vodou nebo něčím nealko. A bojím se, aby se partner jednou nepotatil. :roll: :D

Ale že bych je neměla ráda, to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 08:19
@Anonymní píše:
Moje tchýně je abnormálně hloupá a bezcitná. Polívčičku si u mě rozlila, když se tak začala projevovat k mé dceři. Dále po tragické události v rodině, kdy se její bezcitnost projevila naplno, jsem jí už přestala jakkoliv šetřit a když se vidíme, s chutí si jí natřu na chleba. Necekne ani slovo, protože ví, že její zbožňovaný syn by stál za mnou. Švagrová mi nevadí, i když ze začátku zkoušela kde co, mám jí v podstatě ráda. Prosím anonym

No právě to znám, tchyně taky zkouší kde co. Divím se, že ji to pořád baví.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 08:22
@ŽofkaTofka píše:
Moje švagrová je trochu šáhlá. :D U tchyně mi vadí, že kouří jednu za druhou a u tchána, že pořád pije. Není agresivní nebo tak, ale pije. Snad nikdy jsem ho neviděla s vodou nebo něčím nealko. A bojím se, aby se partner jednou nepotatil. :roll: :DAle že bych je neměla ráda, to ne.

Proč svagrova šáhlá? Co dělá? To by mi taky vadilo pořád kouření zvlášť před dětma. Aby neměl po nich to špatně. V tom ti rozumím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 08:24

Moje švagrová je zla ženská, ovládá mého bráchu i nás (jeho rodinu) skrz jejich dítě. I tak se malého nemůžeme ani dotknout. Kolem ní se musí vše točit, ale ona pak ani nepošle fotku, zprávu, že někam nepřijde… Bráchovi zakazuje k nám chodit, případně mu volá, že ho malý hledá a ať už jede domů. Svoji tchýni, tj. moji mámu, nenávidí nejvíc. Svoji rodinu těžce preferuje.
Já mám svou tchýni ráda, ale bydlí od nás 350 km, tak samozřejmě je to jednodussi. Až budeme mít děti, tak ji určitě nechci dělat to, co švagrová k nám :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
4124
27.7.20 08:26

Obě mají lachtani nemoc. Nevím která se pretvaruje víc. Na veřejnosti je tchyně ta nejlepší babička, tchyňka, hospodyňka, pracovala by i v dolech. Ve skutečnosti se válí doma, a přemýšlí co by si kupovala za srajdy na vrásky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
27.7.20 08:30

Moje tchyně je moc hodná paní a hlavně babička. Švagrová je super kámoška mého věku, nechybí společné nakupování nebo přátelská kafíčka. Jsem zato moc ráda :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 08:32
@Anonymní píše:
Moje švagrová je zla ženská, ovládá mého bráchu i nás (jeho rodinu) skrz jejich dítě. I tak se malého nemůžeme ani dotknout. Kolem ní se musí vše točit, ale ona pak ani nepošle fotku, zprávu, že někam nepřijde… Bráchovi zakazuje k nám chodit, případně mu volá, že ho malý hledá a ať už jede domů. Svoji tchýni,
tj. moji mámu, nenávidí nejvíc. Svoji rodinu těžce preferuje.
Já mám svou tchýni ráda, ale bydlí od nás 350 km, tak samozřejmě je to jednodussi. Až budeme mít děti, tak ji určitě nechci dělat to, co švagrová k nám :poblion:

Přijde mi, že takoví lidi mají nějaký komplex, který si kompenzují na druhých.
Kdyby byli sami se sebou spokojeni, tak by se takto nechovali.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 08:34
@mackA159 píše:
Obě mají lachtani nemoc. Nevím která se pretvaruje víc. Na veřejnosti je tchyně ta nejlepší babička, tchyňka, hospodyňka, pracovala by i v dolech. Ve skutečnosti se válí doma, a přemýšlí co by si kupovala za srajdy na vrásky.

Takové lidi taky nemusím. Jenže úplně utnout s nimi styk nejde totiž.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama