Proč nemáte s partnerem/kou sex?

Anonymní
3.2.20 22:51

Proc nemate s partnerem/kou sex?

Napadlo me zalozit toto tema. Prijde me ze je tu hodne lidi co si stezuje ze mu ten druhy/druha nechce dat. Pritom to jsou lide v partnerskych dlohodobych vztazich…jen tak, pro pokec..treba se tu diskuze rozjede

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.2.20 00:02

Není čas - nevidíme se. Je to bolestivé. Menzes (vždy já) :mrgreen:. Únava (většinou já). :( Jsme na sebe nazlobení. Nemoc.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 00:41

Přítelkyně se mi okoukala a přestala mě vzrušovat. Nemůže za to, je hezká, ale já ji vnímám spíš jako sestru, než jako milenku. Rád bych s tím něco udělal, ale nevím, co.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 00:46

Protože přítelkyně několikrát vynechala HA a má k zapomínají velké sklony, navíc už mě dokázala přivést několikrát do stavu, že sem si myslel, že je v tom. (mě není dobré po ránu, bolí mě břicho, mám divné chutě a to vesměs vždy druhý den po sexu) a když už s tím dala pokoj, tak mě teď trápí finance a dluhy (už je v řešení) a bohužel myslím spíš na problémy teď, než na sex. Prosím anonym nebo smazat. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 00:54

Nejsem oholená, bolí mě z posledního čísla, moc jsem pila a už se mi nechce, nechce se mi hýbat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 01:38

Nesnasim to

• Nahlásit
  • Citovat
283
4.2.20 03:07

Protoze je ted toho moc. Nova prace, zkorigovat dceru kdo jak bude vyzvedavat ze skoly atd. Staci ze si k sobe lehneme v posteli :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 04:04

Příliš moc důrazu se klade tomu kousku pročůraného masa.
Taky erotiky se na nás z médií všeho druhu valí tolik, že se mi to už hnusí.
Pak věčný stres (dluhy, hypotéka, nestačí peníze), stále se honění za něčím, věčná únava, není čas, když je, tak chci mít taky konečně chvíli klid jen pro sebe.
Malé děti malé starosti a super antikoncepce, velké děti v pubertě = probdělé noce a zpytování svědomí, kde se ve výchově stala chyba :zed:
Taky určitý vývoj partnera, už není to, co dřív, stalo se z něho prase - nečistí si zuby, nedbá o sebe, i když se sprchuje, neskutečně mu páchne pot, to na choutkách opravdu nepřidá.
Stačí? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 04:05

Nechce on. Jsme na sebe naštvaní. Není energie.

• Nahlásit
  • Citovat
2982
4.2.20 08:03
@Anonymní píše:
Příliš moc důrazu se klade tomu kousku pročůraného masa.
Taky erotiky se na nás z médií všeho druhu valí tolik, že se mi to už hnusí.
Pak věčný stres (dluhy, hypotéka, nestačí peníze), stále se honění za něčím, věčná únava, není čas, když je, tak chci mít taky konečně chvíli klid jen pro sebe.
Malé děti malé starosti a super antikoncepce, velké děti v pubertě = probdělé noce a zpytování svědomí, kde se ve výchově stala chyba :zed:
Taky určitý vývoj partnera, už není to, co dřív, stalo se z něho prase - nečistí si zuby, nedbá o sebe, i když se sprchuje, neskutečně mu páchne pot, to na choutkách opravdu nepřidá.
Stačí? :mrgreen:

Kdyby tvů partner nebyl vepř, tak ten kousek pročůraného masa oceníš, soulad v sexu je ve vztahu mnohem důležitější než si myslíš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 08:04
@Anonymní píše:
Napadlo me zalozit toto tema. Prijde me ze je tu hodne lidi co si stezuje ze mu ten druhy/druha nechce dat. Pritom to jsou lide v partnerskych dlohodobych vztazich…jen tak, pro pokec..treba se tu diskuze rozjede

Proč, protože spolu nebydlíme a nejsme spolu tak často jak bychom chtěli, jinak mě to baví pořád..když výjimečně ne tak z důvodu, že jsem unavená po minulém..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 10:09
@Anonymní píše:
Přítelkyně se mi okoukala a přestala mě vzrušovat. Nemůže za to, je hezká, ale já ji vnímám spíš jako sestru, než jako milenku. Rád bych s tím něco udělal, ale nevím, co.

manzel mi rekl stejny duvod. taky nevi, co s tim…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 11:40

Přestalo mě bavit, jak ho to nebaví, jak jej do toho musím snad tlačit? nemám z toho nic, když už tak mu jde jen o sebe. Frustrace, z toho pramenící naštvání se na partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
14246
4.2.20 11:45

Když už není tak proto, že jsme hrozní gurmáni. Rádi jíme a pak trpíme větry. Když pak na sebe vlezeme, je to jako když se rozcvičuje baskřídlovka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50188
4.2.20 11:50

Kdyz si matne vzpomenu…neshody ve vice oblastech, odcizeni, ztrata pritazlivosti, jine potreby v sexu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama