Proč nemohu po druhém porodu zhubnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 15:55
Proc nemohu po druhem porodu zhubnout?

Ahoj vsem..prosim o anonym, nemusi kazdy vedet, cim se trapim.
V prvnim tehotenstvi jsem pribrala fakt hodne kil a cvicenim se mi podarilo dostat se na 65 kilo pri vysce 177 cm a bylo to super.
V druhem tehotenstvi jsem nabrala uz mene, ale 9 kilo mi zustalo a at delam co delam, nemohu se jich ani rok a pul po porodu zbavit.
Jim pravidelne a zdrave, v tom to nebude. Pitny rezim se snazim dodrzovat, piju rano teplou vodu s citronem, jen jednu kavu denne, nesladim a snazim se neprasit. Obcas mi to ujede, ale to i pri prvnim shazovani.
Posiluji a delam i cardio. A vaha se ani nehne.Ani na obleceni a cm to neni znat a ja jsem uz zoufala.
Pri prvnim hubnuti jsem kourila, ne moc, cca 3 cigarety denne.Pred tehotenstvim jsem ale prestala(stejne jako pred tim prvnim) a uz znovu nezacala.Mam takovy pocit, ze to bude tim :roll: protoze nic jineho me nenapada.
Co myslite vy? Proc se mi nedari zhubnout, ackoliv delam vse stejne(krom koureni) jako pri prvnim hubnuti, kdy jsem sundala 25 kg a ted mi nejde ani blbych 9? :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 15:59

Jeste dodam,ze testy na stitnou mam ok.

Verun83
Echt Kelišová 8847 příspěvků 33 inzerátů 11.08.18 16:29

Kojis?
Jak jis?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 16:33

@Verun83 Od minulého září nekojím.Jím normálně 5× denně,menší porce,po dětech nedojídám.Jím zeleninu i ovoce(to jen dopoledne).Snažím se o pestrou stravu,aby nechyběla ani vláknina…

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 11.08.18 16:35

Jak dlouho se snažíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 16:37

@Lioness34 od toho září.Při kojení mi hubnout nejde,takže jakmile jsem dokojila,začala jsem cíleně „shazovat“ a nic.Už to bude rok a já jsem z toho na palici.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 11.08.18 16:37

Stres, únava?

SussieS
Závislačka 3821 příspěvků 11.08.18 16:39
@Anonymní píše:
@Verun83 Od minulého září nekojím.Jím normálně 5× denně,menší porce,po dětech nedojídám.Jím zeleninu i ovoce(to jen dopoledne).Snažím se o pestrou stravu,aby nechyběla ani vláknina…

Můžeš jíst málo, to že jíš 5× denně dle tvého zdravé nemusí stačit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 16:39

@Nmdl Tak normálně,přes den se o děti starám sama,k tomu barák,2 psi…ale v noci spí,takže se vyspím.Stres jedině z toho,že manžel má teď trochu problémy v práci a my máme hypotéku jako prase :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 16:43
@SussieS píše:
Můžeš jíst málo, to že jíš 5× denně dle tvého zdravé nemusí stačit

To je možné no :nevim:

Příklad jídelníčku:
snídaně- buď bílý jogurt a do něj vločky,nebo ovesná kaše
svačina- ovoce
oběd-co vařím dětem(tzn. normální běžná jídla,nekořeně­ná,soli minimálně)
svačina-zelenina,2 rýžové plátky se šunkou
večeře-chléb se žervé,zelenina

a hlad po tom nemám

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 11.08.18 16:49

Vyprdni se na chleba a udelej si k veceri flak masa na panvi se zeleninou, lososa v troube, proste bilkoviny. Pecivo a obecne sacharidy spis dopoledne. Podle me bys mela mit vic bilkovin a pridat gramaze.

Příspěvek upraven 11.08.18 v 16:50

Verun83
Echt Kelišová 8847 příspěvků 33 inzerátů 11.08.18 16:49

Dle meho mas malo bilkovin a zdravych tuku a jis malo.

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 11.08.18 16:50

Do ty ovesny kase dej med, orechy k tomu pul bananu apod. Tohle je fakt pro vrabce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 16:53

Tu kaši si takhle občas ochutím..je fakt,že těch bílkovin mám asi málo,ale nemůžu dělat k obědu maso a k večeři znovu :? občas udělám třeba vajíčka atd.

Verun83
Echt Kelišová 8847 příspěvků 33 inzerátů 11.08.18 16:58
@Anonymní píše:
Tu kaši si takhle občas ochutím..je fakt,že těch bílkovin mám asi málo,ale nemůžu dělat k obědu maso a k večeři znovu :? občas udělám třeba vajíčka atd.

Plnotucny tvaroh, recky jogurt, orechy, tunak, bilkoviny nejsou jen v mase.
Treba by ti vyhovovala low carb strava.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >