Proč nemohu přes veškerou snahu porodit?

15
31.5.18 14:38

Proč nemohu přes veškerou snahu porodit?

Milé maminky. Porodila jsem 3 děti, každé z nich jsem přenášela (1. o tři dny, 2. šest dnů a se 3. jsem musela podstoupit indukci.)
Miminko se narodilo zdravé, ale evidentně už bylo dávno zralé (dlouhé nehty, 4 kg váhy..). Ty dny před indukcí pro mě byly nesmírně psychicky náročné, pořád jsem si lámala hlavu s tím, proč porod nepřichází. (zkoušela jsem snad všechny babské rady včetně domluvy s dítětem, kromě toho nápoje s ricinem, to jsem se bála.) Dvě straší děti jsem také dala na víkend k mamce, neboť jsem měla podezření, že to podvědomě blokuji hlavou, ale ani to nepomohlo.
Neví někdo z vás, čím to je, že prostě porod nepřijde? (špatně vypočítaný termín u mě asi moc nepřichází v úvahu..) Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
704
31.5.18 14:40

Nevím ale ten „kouzelný nápoj“ jsem zkusila kdysi (10 dní přenášení) taky, a kromě toho že jsem se málem zgrcala, se nestalo vůbec nic. Pomohl hamilton.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
31.5.18 14:42

Prosím tě, ale vždyť ty první dvě děti byly narozené normálně. Vždyť těhotenství trvá až 42 týdnů, ne? Až potom je to přenášení.

• Citovat
  • Nahlásit
15533
31.5.18 14:44

K přenášení je vrozená dispozice. Takže proto když prenasis jednou je šance, ze budeš přenášet vždy. Tak mi to vysvětlila moje dr, když jsem ji ve 42tt s druhým synem opět a stále chodila do poradny bez nějakého nálezu k porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
31.5.18 14:47

Byla tu tuším kdysi uživatelka, která obě děti donosila cca do 32.tt a pak je museli vytáhnout, protože nefungovala placenta a děti velikostně zaostavaly už o několik týdnů.
Důležité je, že ani v jejim, ani ve tvém případě to nedopadlo špatně a lékaři si s tím uměli poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
31.5.18 14:47

To je pravděpodobný, protože moje babička i mamka (obě 3 děti a pokaždé taky přenášely), jenže to pak člověk neví, jestli být tedy v klidu nebo věřit lékařům, že je vyvolání nutné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
31.5.18 14:49

@Myssicka je, ale vysvětluj to gynekologům :roll: já když byla s druhou 40+2, tak už říkali, jak za tři dny budou vyvolávat, a to ani nebylo nadměrný dítě 8o
jo a poslední jsem porodila přesně na termín, narvala jsem do sebe večer dva ananasy, tlama mě pak pálila ještě dva dny (druhý konec taky), ale do rána byla venku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
31.5.18 14:51
@sinapis.alba píše:
@Myssicka je, ale vysvětluj to gynekologům :roll: já když byla s druhou 40+2, tak už říkali, jak za tři dny budou vyvolávat, a to ani nebylo nadměrný dítě 8o
jo a poslední jsem porodila přesně na termín, narvala jsem do sebe večer dva ananasy, tlama mě pak pálila ještě dva dny (druhý konec taky), ale do rána byla venku :mrgreen:
:-D Tak ananas jsem dala jeden a přesto nic :-)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.18 15:08

Ahojte mam takovi problem a bila bisem rada dibi stemi poradili mam z pozdeni mestruaci asi tak 8 dni muzu bit tehotna? co si o tom mislite vi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73230
31.5.18 15:11
@cziczuova eva píše:
Ahojte mam takovi problem a bila bisem rada dibi stemi poradili mam z pozdeni mestruaci asi tak 8 dni muzu bit tehotna? co si o tom mislite vi

Ne, těhotný by se určitě bít neměly :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
31.5.18 15:11
@sinapis.alba píše:
jo a poslední jsem porodila přesně na termín, narvala jsem do sebe večer dva ananasy, tlama mě pak pálila ještě dva dny (druhý konec taky), ale do rána byla venku :mrgreen:

Tak o ananasech slyším prvně ????. Všude jsem četla akorát o ricinovém oleji a všelijakých smoothie z mrtvých žab, ale já radši praktikovala to doporučení za účasti chlapa, to zabralo do hodiny. Nevýhoda je, že pak spokojeně usne a ženské to začne. Přenášela jsem dva týdny, podařilo se ale přirozeně. Mně chtěli nechat max 10 dní po termínu, ale uprosila jsem je a den před nástupem na indukci to přišlo samo.

• Citovat
  • Nahlásit
2088
31.5.18 15:13

@e-maminka jeden je málo, příště musíš víc :andel: pořiď si ještě další dítě ať to můžeš vyzkoušet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13661
@e-maminka píše:
Milé maminky. Porodila jsem 3 děti, každé z nich jsem přenášela (1. o tři dny, 2. šest dnů a se 3. jsem musela podstoupit indukci.)
Miminko se narodilo zdravé, ale evidentně už bylo dávno zralé (dlouhé nehty, 4 kg váhy..). Ty dny před indukcí pro mě byly nesmírně psychicky náročné, pořád jsem si lámala hlavu s tím, proč porod nepřichází. (zkoušela jsem snad všechny babské rady včetně domluvy s dítětem, kromě toho nápoje s ricinem, to jsem se bála.) Dvě straší děti jsem také dala na víkend k mamce, neboť jsem měla podezření, že to podvědomě blokuji hlavou, ale ani to nepomohlo.
Neví někdo z vás, čím to je, že prostě porod nepřijde? (špatně vypočítaný termín u mě asi moc nepřichází v úvahu..) Díky

Ježiš lepší než rodit předčasně nedonošené děti a natož extrémní nedonošence. Těhotenství má trvat- tzn. porod v termínu je 38-42 tt :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9415
@cziczuova eva píše:
Ahojte mam takovi problem a bila bisem rada dibi stemi poradili mam z pozdeni mestruaci asi tak 8 dni muzu bit tehotna? co si o tom mislite vi

Co těhotenský test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
31.5.18 15:15
@cziczuova eva píše:

Ty těhotná určitě budeš. To už tak bývá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama