Proč neustále myslím na první lásku?

Anonymní
20.2.21 23:00

Proc neustale myslim na prvni laska

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda to ma nekdo podobný. Asi před rokem jsem potkala po 5letech první lásku. Povídali jsme si spolu a vše bylo ok, teď jsem ho viděla po cca roce znova, a nemohla jsem sním mluvit byla jsem nervózní tlouklo mi srdce jako o závod, a od te doby na nej nemůžu přestat myslet. Musím podotknout ze jsem s první láskou byla těhotná ale šla jsem na potrat protože jsem byla mlada a nepřipravena. Je pravda ze on se na me nemohl ani podívat potkal mě s přítelem a našim dítětem. Potřebuji se někomu vypovídat. Dekuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1592
21.2.21 00:05

...

…jo holka, s tímhle se budeš muset smířit, srdci se nedá poručit. Jedině se s ním nestýkat, nevidět. A počkat pár let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14579
21.2.21 04:54
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda to ma nekdo podobný. Asi před rokem jsem potkala po 5letech první lásku. Povídali jsme si spolu a vše bylo ok, teď jsem ho viděla po cca roce znova, a nemohla jsem sním mluvit byla jsem nervózní tlouklo mi srdce jako o závod, a od te doby na nej nemůžu přestat myslet. Musím podotknout ze jsem s první láskou byla těhotná ale šla jsem na potrat protože jsem byla mlada a nepřipravena. Je pravda ze on se na me nemohl ani podívat potkal mě s přítelem a našim dítětem. Potřebuji se někomu vypovídat. Dekuji za odpověď

Vzpomen si, proc ta prvni laska nevydrzela. Neidealizuj si neco, co bylo realne jine. Kdyby to bylo to prave, vydrzeli byste spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 08:31

@cecetka my jsme se rozešli v dobrém měli jsme par neshod, Ale rozešli jsme se kvůli tomu ze ja byla mladá a blba.

• Citovat
  • Nahlásit
1
21.2.21 08:34
@Tecumseh píše: …jo holka, s tímhle se budeš muset smířit, srdci se nedá poručit. Jedině se s ním nestýkat, nevidět. A počkat pár let…

@Tecumseh nestékáme se spolu jenom se občas potkáme to by jsem se musela odstěhovat nebo dělat ze no nevidím 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
21.2.21 09:12

První láska je hold první láska :kytka:
Bývá idealizovaná, většinou totiž proběhne v době, kdy člověk neměl ještě žádné závazky, povinnosti a největší starostí bylo si život užít :kytka: Buďme upřímní - zatímco tehdy Ti stačilo, že hraje perfektně na kytaru a ostatní holky po něm jdou, dnes u partnera většina z nás ocení stabilitu a schopnost postarat se o rodinu. Je logické, že čas od času nostalgicky zavzpomínáš, jak se asi má a jestli by nebylo fajn ten vztah třeba obnovit, vždyť Vám bylo tak hezky. Ano, ale tenkrát! Za jiných okolností a jiných preferencí.
Moje první láska se stala i mou životní :srdce: Jsme spolu 13let, jsme manželé a máme prcka. A jsme spolu šťastní. Ale věř tomu, že to jsou spíš výjimky. A právě já Ti můžu říct, že i přesto, že já mám svou první lásku pořád vedle sebe, i já si občas nostalgicky ráda zavzpomínám, jaké to bylo tehdy, v těch 17ti bláznivé, růžové, krásné a jiné. Vlastně mi přijde, že jsme byli úplně někdo jiný. A je to tak v pořádku, (díky bohu) jsme oba vyspěli a změnili se, protože se změnili okolnosti, povinnosti a preference.
Takže moje rada je, neidealizuj si ten první vztah, nevíš, jak by obstál v současnosti. Nech minulost minulostí, zvlášť, když už máš dítě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33506
21.2.21 09:18
@Anonymní píše:

Jsi tatar, který neumí smysluplně zapsat titulek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
21.2.21 09:20
@Anonymní píše:
@cecetka my jsme se rozešli v dobrém měli jsme par neshod, Ale rozešli jsme se kvůli tomu ze ja byla mladá a blba.

Upřímně lituji otce tvého dítěte. Od té doby se totiž změnilo jen to, že už nejsi mladá, zbytek ti zůstal. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
21.2.21 12:05

To je přece naprosto normální. Taky si někdy vzpomenu na lásky z mládí, zvlášť na jednoho, co se se mnou rozešel, když mi bylo asi 17..
Vzpomínám si, když jsem se s ním pak asi po 5 letech po rozchodu potkala, jak jsem z toho byla nervózní. No, první lásky mají tu výsadu, že nemusely řešit, co koupit k večeři, že v noci chrápou..proste Pišta Hufnágl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
21.2.21 14:42

Myslím, že to je normální, nepřikládala bych tomu žádný zvláštní význam.

Vzpomínkový optimismus funguje: pamatuješ si to hezké a to si ještě víc přikrášluješ, zatímco to negativní naopak vytěsňuješ nebo zlehčuješ.

Kdybys měla možnost se svým ex strávit nějaký čas ve společně domácnosti, možná by ses hodně divila. To si vždycky říkám já, když mě přepadne nějaká taková ex-nostalgie :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat