Proč poslední dva roky v létě tolik fouká vítr?

5.6.11 19:00

Proč poslední dva roky v létě tolik fouká vítr?

Ahoj,
divné téma, uznávám, ale pořád marně přemýšlím, proč poslední dvě léta tolik fouká vítr. Když už je pěkný den, stejně fičí a prostě to není ono. Všimli jste si toho taky?
Když se dcera narodila (2008) bylo to ještě normální, ale následující rok jsem jí nakoupila šatičky a sukýnky, které jsem jí stejně nedala, protože pořád fičelo a vedro jako takové prostě pořádně nebylo.
Kamarádi (a manžel) se mi smějou, že jsem blázen, že jim to nepřijde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17304
5.6.11 19:04

Mě to taky teda nepřijde,že by nějak víc foukalo :mrgreen: .A v parném dni jsem ráda když fouká větřík :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.11 19:07

No to mi neříkej… :oops: :-D Třeba dneska u nás fouká vítr, že nám to málem vylomilo břízu před barákem…a to je furt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
5.6.11 19:08

Mi taky nepřijde že by fičelo víc. Jestli to není spíš tím, že to víc zkoumáš, když chceš dávat šatičky? :)

Edit - jinak dneska fouká, to jo, ale zima rozhodně není.

Příspěvek upraven 05.06.11 v 19:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
5.6.11 19:08

Jeste ze fouka, nesnasim bezvetri! Navic v takovym parnu! a kde bydlite? nekde v horach?

Saticky davam, a pokud jooooo hodne fouka :D tak bodycko s dlouhym rukavem a puncochacky :D

Příspěvek upraven 05.06.11 v 19:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
5.6.11 19:13

zaplatpánbůh, že fouká a není vedro na padnutí..

A není to třeba tím, že bydlíte na nějakém větrném místě??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
5.6.11 19:20

No nevím. Poslední dobou mám pocit že dřív nebylo takové vedro na jaře a lijáky v červenci a mrazy v prosinci…přesně jako moje babička, evidentně stárnu.
Vítr mě teda ještě neobtěžoval, třeba začne :lol:

• Citovat
  • Upravit
8325
5.6.11 19:38

A není to tím, že jsi před tím chodila do práce apod. a vlastně si neměla moc času sledovat jaké je počasí? Teď jsi mnohem víc venku a máš možnost to víc sledovat?
U nás tedy fouká celoročně a bylo to tak vždycky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
5.6.11 19:39

My jsme o tom zrovna včera mluvili. Holky je větřík a vítr, ale u nás včera bylo vedro, ale vítr takovej, že se nedalo jít ven. Malej nemohl skoro ani dejchat :nevim: Chtěli jsme roztopit gril, ale nakonec jsme to ani neriskovali Fakt tohle nepamatuju, že by bývalo :think: A taky mě zajímá, čím to je

• Nahlásit
  • Citovat
23031
5.6.11 19:40
buryna píše:
A není to tím, že jsi před tím chodila do práce apod. a vlastně si neměla moc času sledovat jaké je počasí? Teď jsi mnohem víc venku a máš možnost to víc sledovat?
U nás tedy fouká celoročně a bylo to tak vždycky :wink:

To je vlastne pravda, co pise Buryna. Protoze cely den je clovek v praci, kde je pustena klimoska nebo v zime topeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.11 19:41

nebýt toho větru tak jsem už dávno umřela a vedro, nesnáším česká léta, to je u moře lepší, a to právě proto, že tam fouká…takže za mě :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rose-k
5.6.11 19:42

Taky mi přijde,že tady víc a častějc fouká vítr,že dřív to tolik nebylo :nevim: A fouká dost,ale nevadí mi to :-)

Příspěvek upraven 05.06.11 v 20:12

• Nahlásit
  • Citovat
5.6.11 19:43

naprosto souhlasim se zakladatelkou. Větřík mi nevadí -naopak, ale poslední dobou je takovej vítr, že člověk nemůže kolikrát ani ven. Je to fakt nepříjemný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24896
5.6.11 20:17

Taky mi příjde, že teď fouká víc. Možná se změnilo nějaké proudění, ale tomu nerozumím. Je fakt, že fučí pořád. Žádný lehký vánek to není, ale fučák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
5.6.11 20:20

Souhlasím se zakladatelkou, nevím jak minulý rok, ale letos fouká furt ( myslím fakt vítr, ne vánek).
Vítr nemám ráda takže nadšená opravdu nejsem:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama