Proč řešíte sex právě tady na eMiminu?

61
9.7.20 10:29

Proč řešíte sex právě tady na eMiminu?

Schválně: Proč chodíte řešit svoje dotazy a prosby a názor ohledně sexu právě sem na emimi?

A já rovnou začnu za sebe: Chodím sem, protože kam jinam? Jinou možnost nemám, neznám. Manželka má sex svým způsobem ráda, ale mluvit o něm nebo dokonce zkoušet něco řešit domluvou je jí hodně nepříjemné.

Já se naopak rád zeptám na názor, na srovnání jak je to u vás, co si o tom a tom myslíte atd. Sám jsem jinou partnerku nikdy neměl, tak jak to mám vědět…

Jiná fóra? Neznám nic jiného, co alespoň trochu funguje. Na Amatérech jsou jen honiči atd. Profesionální fóra sex. či psych. poraden na dotazy vůbec neodpovídají, lidí by je zahltil.

A tak zbývá jen emimi. Když má člověk štěstí, tak mu odpoví někdo, kdo to myslí upřímně a nezištně poradí svojí zkušeností, názorem. (A samozřejmě se tu musí přebrodit zhrzenými, machistickými notorickými přispěvateli, kteří znají jen jedinou pravdu, tu jejich. Ale to je všude.)

Takže emimi, dík, že jsi a že se s tebou občas dá mluvit, když to jinde nejde! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2902
9.7.20 10:37

Já tady tyhle věci neřeším, to zde řeší jen totální trosky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
9.7.20 10:37

Objevila jsem to tu až teď, no, přišlo mi jako dobrý nápad vznést prosbu mezi lidma, co mě neznaj, protože kdybych se na určitou věc ptala třeba na facebooku (jak na zdi, tak v nějaké skupině), tak ty lidi tam, co mě znaj, budou s radostí shánět drby a hned to za tepla pošlou dál. Nebavím se se zmrdama, neudělali by to všichni, ale člověk nedokáže vychytat všechny mouchy a co když si mýho dotaz všimne někdo, kdo na mě má momentálně pifku? Už vidím tu radost :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23153
9.7.20 10:42

Já tu třeba na poradu nechodím, ale kde můžu, tam poradím a tyhle témata nejsou výjimkou a snažim se vždycky odpovědět dle svýho nejlepšího vědomí, svědomí a nikoho nehejtuju. Určitě sem se tu dozvěděla už spoustu zajímavých věcí, některý věci díky místním pokecům líp pochopila, některý doma i nadnesla :mrgreen:
Jak píšeš, když se člověk přebrodí přes pár chronicky známých přispivatelek, tak se tu leccos i dozví :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9829
9.7.20 11:21

Nevim o tom. Obcas neco pronesu nebo tak. Stejne je to pak ve finale cele off topic. Ale na nektere prispevatelky se da spolehnout, treba prave @Mar__tanka1983

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
9.7.20 11:34

Protoze je to tu jeste slusne a neni to forum plne uchylu, ale spis matek. Akorat zde je casto trend, ze pro zeny neni sex az tak dulezity. Malokdo chce rozebirat sexualni zivot se znamymi, tak se pta zde. Vesmes stejne nic nevyresi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
674
9.7.20 12:14
@izquierdo píše:
Protoze je to tu jeste slusne a neni to forum plne uchylu, ale spis matek. Akorat zde je casto trend, ze pro zeny neni sex az tak dulezity. Malokdo chce rozebirat sexualni zivot se znamymi, tak se pta zde. Vesmes stejne nic nevyresi.

A tím rozebíráním sexuálního života chápeš neustálé zakládání stejných či velmi podobných diskuzí, lustrování historie příspěvků diskutérů pro získání ad hominem munice a nebo vnucování své jediné pravdy(nepodkročitelného týdenního minima,..) :think: :nevim: Já jen, abych měl jasno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9312
9.7.20 12:24

Sex na emiminu NIKDY neřeším, proč? Protože veškeré problémy/přání atp. řeším s partnerem…s ním spím…ne s emiminem….

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
9.7.20 12:24

@Zumpa zas netreba hned vsetkych odsudit, kazdy robi ako vie :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23153
9.7.20 12:25

@Michal1986 a tím zbytečným „hejtováním“ myslíme třeba tohle :jazyk: :mrgreen:
Iz je možná pro někoho kontroverzní, na druhou stranu, není přeci tak složité její diskuse a příspěvky přeskakovat, pokud někomu vadí její styl psaní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
9.7.20 12:26
@Michal1986 píše:
A tím rozebíráním sexuálního života chápeš neustálé zakládání stejných či velmi podobných diskuzí, lustrování historie příspěvků diskutérů pro získání ad hominem munice a nebo vnucování své jediné pravdy(nepodkročitelného týdenního minima,..) :think: :nevim: Já jen, abych měl jasno

Hele, Izq tu prosím neřeš. Tu už udělalo spoustu jiných uživatelů jinde. O tom tato diskuze není.

Příspěvek upraven 09.07.20 v 12:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
9.7.20 12:28
@Mar__tanka1983 píše:
@Michal1986 a tím zbytečným „hejtováním“ myslíme třeba tohle :jazyk: :mrgreen:
Iz je možná pro někoho kontroverzní, na druhou stranu, není přeci tak složité její diskuse a příspěvky přeskakovat, pokud někomu vadí její styl psaní ;)

Přesně! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
9.7.20 14:23
@Daidalos73 píše:
Hele, Izq tu prosím neřeš. Tu už udělalo spoustu jiných uživatelů jinde. O tom tato diskuze není.Příspěvek upraven 09.07.20 v 12:28

Ja to tu s ostatnimi myslim dobre. Kdyz tu ctu o tech vyprahlych manzelstvich a vztazich, tak je mi tech lidi lito. Nebo pristup nekterych zen typu warita, ktere se na sex jednou tydne premohou a chlapa maji hlavne za ucelem zalozeni rodiny a aby nebyly osamele a popisuji pak, jak muzsky penis vzdy pachne, sperma je slizke a nechutne a nesnesou ho nikde na tele natoz v puse a hodne veci je fuj a ble, tak chudaci ti chlapi, co takhle naleteli. Jsem rada, ze v tomto ohledu jsme s manzelem normalni a neprijdeme si fuj a ble.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
10.7.20 14:04

Nejlepší je nemít sex a není pak žádný problém :palec: a už vůbec ho řešit na emiminu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54801
10.7.20 15:24
@Daidalos73 píše:
Schválně: Proč chodíte řešit svoje dotazy a prosby a názor ohledně sexu právě sem na emimi?

A já rovnou začnu za sebe: Chodím sem, protože kam jinam? Jinou možnost nemám, neznám. Manželka má sex svým způsobem ráda, ale mluvit o něm nebo dokonce zkoušet něco řešit domluvou je jí hodně nepříjemné.

Já se naopak rád zeptám na názor, na srovnání jak je to u vás, co si o tom a tom myslíte atd. Sám jsem jinou partnerku nikdy neměl, tak jak to mám vědět…

Jiná fóra? Neznám nic jiného, co alespoň trochu funguje. Na Amatérech jsou jen honiči atd. Profesionální fóra sex. či psych. poraden na dotazy vůbec neodpovídají, lidí by je zahltil.

A tak zbývá jen emimi. Když má člověk štěstí, tak mu odpoví někdo, kdo to myslí upřímně a nezištně poradí svojí zkušeností, názorem. (A samozřejmě se tu musí přebrodit zhrzenými, machistickými notorickými přispěvateli, kteří znají jen jedinou pravdu, tu jejich. Ale to je všude.)

Takže emimi, dík, že jsi a že se s tebou občas dá mluvit, když to jinde nejde! :-)

A kde jinde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama