Proč říkáte těhotenství těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
drakulova.stara
Povídálka 39 příspěvků 12.01.17 03:35
Proc rikate tehotenstvi tehu?

Krasne rano, holky :)

Fakt nemam v umyslu vyvolat hadavou diskuzi, ale proc mnoha z Vas pise „tehu“? Jako jasně - zkratka. Ale proc tehu a proč ne teho? TEHU - tehutna?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Alternativa
Kecalka 239 příspěvků 12.01.17 03:47

Řekla bych zkrátka od těhulky - těhu.

drakulova.stara
Povídálka 39 příspěvků 12.01.17 04:42
@Alternativa píše: Řekla bych zkrátka od těhulky - těhu.

Asi uz chapu :-*

mimi2017
Závislačka 4086 příspěvků 12.01.17 05:35
viky23
Neúnavná pisatelka 16563 příspěvků 12.01.17 05:53

Tal treba se kazdymu nechce stale dokola vytukavat dlouhe slovo tehotenstvi, tak tehu nekdy pouziju :nevim: I kdyz se mi ten vyraz taky extra nelibi. Je to stejny jako s ovu. Ale manza chlapovi fakt nerikam, to si radsi tuknu o par pismenek vic :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29505 příspěvků 12.01.17 05:53
@Alternativa píše: Řekla bych zkrátka od těhulky - těhu.

obě varianty, zdrobnělinka chumláčková i zkratka těhu jsou přihlouplé. Říci těhotná je nad časové možnosti :think:?Nebo to mezi kámoškami nefrčí?

anivbl
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 12.01.17 05:58

Zrovna vcera jsme meli podobnou diskusi doma. Ja tyhle vyrazy nepouzivam, mam z nich skoro koprivku. A z manzela vypadlo, ze jedna nase znama tehulkuje :lol: mam podezreni, jestli mi sem tajne nechodi :P

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 12.01.17 06:01

@viky23 je spousta dlouhých slov, i tak se člověk nemusí vyjadřovat jako tatar :nevim: i slovo zdravotnictví je dlouhé, co takhle se domluvit a říkat tomu zdravo? :mrgreen: :mrgreen:

mroe
Extra třída :D 14830 příspěvků 12.01.17 06:21
@anivbl píše:
Zrovna vcera jsme meli podobnou diskusi doma. Ja tyhle vyrazy nepouzivam, mam z nich skoro koprivku. A z manzela vypadlo, ze jedna nase znama tehulkuje :lol: mam podezreni, jestli mi sem tajne nechodi :P

Ja se asi bat nemusim, muj manzel nedavno prohlasil, ze ma sousedka nastekano v boude… :mrgreen:

M-A
Kecalka 183 příspěvků 12.01.17 06:37
anivbl
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 12.01.17 06:47
@mroe píše:
Ja se asi bat nemusim, muj manzel nedavno prohlasil, ze ma sousedka nastekano v boude… :mrgreen:

To mi prijde porad vice chlapske, nez to tehulkovani :) jinak ja proste nemam rada przneni cestiny, at se to tyka jakehokoliv oboru, nejsem zaujata jenom proti nekterym lidem v plodnem obdobi zivota, nekdy mi prijde, ze si vsechno (i mluvu) ulehcujeme az moc ;)

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 12.01.17 06:56

Nepoužívám :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29505 příspěvků 12.01.17 06:58
@EmmaAnna píše:
@viky23 je spousta dlouhých slov, i tak se člověk nemusí vyjadřovat jako tatar :nevim: i slovo zdravotnictví je dlouhé, co takhle se domluvit a říkat tomu zdravo? :mrgreen: :mrgreen:

Slovník je výrazem určité inteligence. U těhotných klesá.

blumen
Hvězda diskuse 44167 příspěvků 12.01.17 07:14

Prevzala jsem tady, je to kratsi.

Limi123
Závislačka 3857 příspěvků 12.01.17 07:31
@blumen píše:
Prevzala jsem tady, je to kratsi.

Presne tak, prevzala jsem to a pisu z mobilu je to kratsi.
V bezne reci bych to nepouzila.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Definitivní konec kariéry? Lékaři sdělili Gottovi nepříjemnou zprávu

Všichni se strachují o zpěváka Karla Gotta (79)! Jeho zdraví opět slábne a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >