Proč říkáte těhotenství těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drakulova.stara
Povídálka 24 příspěvků 12.01.17 03:35
Proc rikate tehotenstvi tehu?

Krasne rano, holky :)

Fakt nemam v umyslu vyvolat hadavou diskuzi, ale proc mnoha z Vas pise „tehu“? Jako jasně - zkratka. Ale proc tehu a proč ne teho? TEHU - tehutna?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Alternativa
Kecalka 239 příspěvků 12.01.17 03:47

Řekla bych zkrátka od těhulky - těhu.

drakulova.stara
Povídálka 24 příspěvků 12.01.17 04:42
@Alternativa píše: Řekla bych zkrátka od těhulky - těhu.

Asi uz chapu :-*

mimi2017
Závislačka 4082 příspěvků 12.01.17 05:35

@drakulova.stara :dance: :dance: :dance: :potlesk:

viky23
Neúnavná pisatelka 16333 příspěvků 12.01.17 05:53

Tal treba se kazdymu nechce stale dokola vytukavat dlouhe slovo tehotenstvi, tak tehu nekdy pouziju :nevim: I kdyz se mi ten vyraz taky extra nelibi. Je to stejny jako s ovu. Ale manza chlapovi fakt nerikam, to si radsi tuknu o par pismenek vic :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28976 příspěvků 12.01.17 05:53
@Alternativa píše: Řekla bych zkrátka od těhulky - těhu.

obě varianty, zdrobnělinka chumláčková i zkratka těhu jsou přihlouplé. Říci těhotná je nad časové možnosti :think:?Nebo to mezi kámoškami nefrčí?

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 12.01.17 05:58

Zrovna vcera jsme meli podobnou diskusi doma. Ja tyhle vyrazy nepouzivam, mam z nich skoro koprivku. A z manzela vypadlo, ze jedna nase znama tehulkuje :lol: mam podezreni, jestli mi sem tajne nechodi :P

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 12.01.17 06:01

@viky23 je spousta dlouhých slov, i tak se člověk nemusí vyjadřovat jako tatar :nevim: i slovo zdravotnictví je dlouhé, co takhle se domluvit a říkat tomu zdravo? :mrgreen: :mrgreen:

mroe
Extra třída :D 14460 příspěvků 12.01.17 06:21
@anivbl píše:
Zrovna vcera jsme meli podobnou diskusi doma. Ja tyhle vyrazy nepouzivam, mam z nich skoro koprivku. A z manzela vypadlo, ze jedna nase znama tehulkuje :lol: mam podezreni, jestli mi sem tajne nechodi :P

Ja se asi bat nemusim, muj manzel nedavno prohlasil, ze ma sousedka nastekano v boude… :mrgreen:

M-A
Kecalka 161 příspěvků 12.01.17 06:37

@mroe :D :potlesk: :palec:

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 12.01.17 06:47
@mroe píše:
Ja se asi bat nemusim, muj manzel nedavno prohlasil, ze ma sousedka nastekano v boude… :mrgreen:

To mi prijde porad vice chlapske, nez to tehulkovani :) jinak ja proste nemam rada przneni cestiny, at se to tyka jakehokoliv oboru, nejsem zaujata jenom proti nekterym lidem v plodnem obdobi zivota, nekdy mi prijde, ze si vsechno (i mluvu) ulehcujeme az moc ;)

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 12.01.17 06:56

Nepoužívám :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28976 příspěvků 12.01.17 06:58
@EmmaAnna píše:
@viky23 je spousta dlouhých slov, i tak se člověk nemusí vyjadřovat jako tatar :nevim: i slovo zdravotnictví je dlouhé, co takhle se domluvit a říkat tomu zdravo? :mrgreen: :mrgreen:

Slovník je výrazem určité inteligence. U těhotných klesá.

blumen
Hvězda diskuse 41925 příspěvků 12.01.17 07:14

Prevzala jsem tady, je to kratsi.

Limi123
Závislačka 3515 příspěvků 12.01.17 07:31
@blumen píše:
Prevzala jsem tady, je to kratsi.

Presne tak, prevzala jsem to a pisu z mobilu je to kratsi.
V bezne reci bych to nepouzila.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >