Proč sakra nehubnu?!

Anonymní
25.4.20 21:41

Proč sakra nehubnu?!

Ahoj, už asi dva měsíce každý den jezdím na orbotreku a váha se mi ani nehla. Snažím se jezdit v režimu pálení tuků, tepovku si poctivě hlídám. Jim víceméně pořád stejně, ráno snídaně (vločky s kysanym mlékem, nebo chleba), oběd (kuře a brambor, nebo jiná podobná jídla a večer salát. Mezi tím nějaké ovoce, zelenina, jogurt. Měřím 164 a aktuální vah je 64kg, vím že se to některým může zdát jako váha v pořádku, ale ráda bych dala dolů okolo 5 kg. Když jsem otěhotněla měla jsem 60kg, po porodu 59kg, teď jsem po porodu rok a půl. Díky za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15274
25.4.20 21:43

Můžeš spalovat tuk a tvořit svaly, jak cvičíš. Svaly jsou těžší než tuk a proto se váha nehýbe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 21:48
@nozu píše:
Můžeš spalovat tuk a tvořit svaly, jak cvičíš. Svaly jsou těžší než tuk a proto se váha nehýbe…

Mě ale nepřijde, že bych se nějak víc osvalovala…

• Citovat
  • Nahlásit
580
25.4.20 21:55
@Anonymní píše:
Ahoj, už asi dva měsíce každý den jezdím na orbotreku a váha se mi ani nehla. Snažím se jezdit v režimu pálení tuků, tepovku si poctivě hlídám. Jim víceméně pořád stejně, ráno snídaně (vločky s kysanym mlékem, nebo chleba), oběd (kuře a brambor, nebo jiná podobná jídla a večer salát. Mezi tím nějaké ovoce, zelenina, jogurt. Měřím 164 a aktuální vah je 64kg, vím že se to některým může zdát jako váha v pořádku, ale ráda bych dala dolů okolo 5 kg. Když jsem otěhotněla měla jsem 60kg, po porodu 59kg, teď jsem po porodu rok a půl. Díky za rady.

Ahoj a jak.vis kolik máš mít tepovku? Máš to někde ofiko změřeno? Já to měla podobné..jídlo jsem sice tolik nehlidala ale 5× týdne jezdila. hodinu na rotopedu..když se půl. roku váha ani cm nehly, nedalo mi to a šla jsem do sportovního institutu se nechat odborně přeměřit a tam.mi zjistili že jsem celou dobu jela na kondici a ne na hubnutí
Takže jsem měla kondičku jak sportovec ale jinak se nic nehnulo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
25.4.20 22:00

Tak zkus jiný sport a jídlo, ne? Každý hubne po něčem jiném.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 22:00
@Lathi píše:
Ahoj a jak.vis kolik máš mít tepovku? Máš to někde ofiko změřeno? Já to měla podobné..jídlo jsem sice tolik nehlidala ale 5× týdne jezdila. hodinu na rotopedu..když se půl. roku váha ani cm nehly, nedalo mi to a šla jsem do sportovního institutu se nechat odborně přeměřit a tam.mi zjistili že jsem celou dobu jela na kondici a ne na hubnutí
Takže jsem měla kondičku jak sportovec ale jinak se nic nehnulo :(

Tepovku beru dle sport testeru a podle výpočtů na orbotreku. Nemám úplné orazavatko. Jinak jsem si tepovku taky počítala sama dle vzorečku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 22:02
@Nattally3 píše:
Tak zkus jiný sport a jídlo, ne? Každý hubne po něčem jiném.

Já už nevím, zkoušela jsem kolo, plavání, chůzi a kupodivu jsem nejvíc „Hubla“ v těhotenství, kdy jsem denně ušla cca 25tis kroků a k tomu bazén. To teď ale s dítětem nedám.

• Citovat
  • Nahlásit
3333
25.4.20 22:02

Tak hlavní je upravit stravování, to je základ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
25.4.20 22:03

Základ je přeci jídlo, to je 70 procent úspěchu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 22:08
@Lamátko píše:
Základ je přeci jídlo, to je 70 procent úspěchu

jídlo mám víceméně v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
1417
25.4.20 22:14

Tak těch možností může být mnoho. Tepovka nemusí být vypočítaná správně a třeba cvičíš v neefektivním režimu. Záleží také, jak dlouho cvičíš, hubnout tuk se začíná od cca 20 minut aerobní aktivity. Takže třeba půlhodinový orbitrek toho moc nezmůže. Pokud cvičíš každý den, tak ti asi také chybí odpočinek, aby se svalstvo zregenerovalo. Další věc je, že pokud hubneš z 65 kg, nepůjde to snadno a rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 22:15
@Pruhovaný_mýval píše:
Tak těch možností může být mnoho. Tepovka nemusí být vypočítaná správně a třeba cvičíš v neefektivním režimu. Záleží také, jak dlouho cvičíš, hubnout tuk se začíná od cca 20 minut aerobní aktivity. Takže třeba půlhodinový orbitrek toho moc nezmůže. Pokud cvičíš každý den, tak ti asi také chybí odpočinek, aby se svalstvo zregenerovalo. Další věc je, že pokud hubneš z 65 kg, nepůjde to snadno a rychle.

Jezdím 45min, každý den, výjimečně Ob den. Tepovku jsem si počítala dle vzorečku.

• Citovat
  • Nahlásit
33909
25.4.20 22:17
@Anonymní píše:
Ahoj, už asi dva měsíce každý den jezdím na orbotreku a váha se mi ani nehla. Snažím se jezdit v režimu pálení tuků, tepovku si poctivě hlídám. Jim víceméně pořád stejně, ráno snídaně (vločky s kysanym mlékem, nebo chleba), oběd (kuře a brambor, nebo jiná podobná jídla a večer salát. Mezi tím nějaké ovoce, zelenina, jogurt. Měřím 164 a aktuální vah je 64kg, vím že se to některým může zdát jako váha v pořádku, ale ráda bych dala dolů okolo 5 kg. Když jsem otěhotněla měla jsem 60kg, po porodu 59kg, teď jsem po porodu rok a půl. Díky za rady.

Vím, že to nebudeš chtít slyšet, ale máš prostě moc vysoký příjem kalorií. Prostě prijimas zhruba takové množství energie, jake i palis. Proto nehubnes.

Meris 164 cm, jsi malička a už ti asi není dvacet. K udržení váhy potřebuješ malinko energie. Dříve evoluční výhoda, dnes k vzteku. :zed:

Zmenší porce. Nic jiného ti nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
25.4.20 22:20

@nozu Svaly a tuk jsou stejne těžký. To máš jak kilo peří a kilo železa :) Ale kilo svalů vypadá lépe než kilo tuku. Zakladatelko, možná jis málo nebo máš jinou chybu v jídelníčku, zkus si par dni zapisovat do kalorickych tabulek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
25.4.20 22:20

Musíš mít větší výdej než příjem. Tzn že tvé jídlo nemůže být v pořádku. Když bude výdej větší než příjem, budeš hubnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat