Proč se budí miminko přes noc vícekrát

5
11.2.21 12:46

Proč se budi miminko přes noc vícekrát

Prosím můžete mi někdo poradit :,( mám chlapečka 4 a půl měsíce. :D Přes den normálně pije nutrilon a spi 1 až 2 hodiny 2 x za den :* v 20:00 hod ho vykoupu ;) a dam mu najíst je unavený a jde spát :mrgreen:
Ja ho zabaluji do zavinovačky :D protože pak nemůže bez toho zabrat :( a dám mu dudlika houpu ho a za 4 minuty spí. :) Ale pak se zbudi za 2 hod :? se vrtí chce byt zase rozbalení :? udělám mu mléko ale u flašky se vzteka :? brečí tak hlad nemá tak ho zase zabalím dam mu dudlik houpu ho ale pak se kroutí :? než zabere pak usne asi za 40 min nebo za 1 hod mu dudlik :mrgreen: vypadne a pak se zase kroutí zveda hlavu :lol: a je vzhuru :mrgreen: nevim co mam delat skousela jsem mu dat i kaši aby spalo celou noc :? ale nepomáhá to. Když jsem přišla z porodnice tak spal i 20 hod přes noc jsem mu dala mleko a hned usnul. Ale když roste tak postupně jse to zhoršuje :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.2.21 12:58

@Dana97 ahojky tak to budou prdiky když se ti kroutí to jsem zažila u prvního mimi a vyspaly jsme se až 1 roce byla jsem z toho už na bednu naše dr mi tenkrát doporučila čípky které jsou na prdiky a aby sem se trochu vyspala jmenujou se viburcol čípky a při růstu zoubků taky byly úžasný teď čekám druhé a už mám koupené tyto čípky za mě a moji dr. Jsou skvělé! :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
63583
11.2.21 13:00

Bolí ho bruch

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67524
11.2.21 13:02

Ani jedno me dite nespalo celou noc, za me to je normalni. Spise je nezvyk, ze spal nazacatku v kuse (muj se budil po hodine) a tak sis na to zvykla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
11.2.21 13:03
@Anonymní píše:
@Dana97 ahojky tak to budou prdiky když se ti kroutí to jsem zažila u prvního mimi a vyspaly jsme se až 1 roce byla jsem z toho už na bednu naše dr mi tenkrát doporučila čípky které jsou na prdiky a aby sem se trochu vyspala jmenujou se viburcol čípky a při růstu zoubků taky byly úžasný teď čekám druhé a už mám koupené tyto čípky za mě a moji dr. Jsou skvělé! :palec:

Prdiky to asi nebudou protože prdi celej den :D a dáváme mu probiotika aby se mu lépe kakalo
Nevím co dělám špatně no :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 13:05

@Dana97 skus ty čípky vyhledej na betu a uvidíš každý si je chválí :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
5
11.2.21 13:07

@blumen a kdy se to třeba změní? Není to třeba vzduchem nebo něco ale ja větram každéj den a třeba že ještě není pokřtěny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67524
11.2.21 13:18

@Dana97 do 2,5 let byla vzhuru 10×. Do 4,5 let 2×. 15-mesicni druhe dite prumerne 5×. Ja toho vyzkousela, stejne na to nemelo nic vliv. Jsou tak naprogramovani. Cim pretazenejsi, tim horsi. Cim vic dojmu pres den, tim horsi. Normalne by meli teoreticky od roka umet spat celou noc, ale ani v mem okoli to nebylo zvykem. Pri zubech je ted vzhuru treba 20×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
11.2.21 13:24

@blumen zoubky ještě nemá ale hodně mu teče sliny.
A můžete poradit jak jste dávaly v noci spát své dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8208
11.2.21 13:26
@Dana97 píše:
@blumen a kdy se to třeba změní? Není to třeba vzduchem nebo něco ale ja větram každéj den a třeba že ještě není pokřtěny?

Jasně, těma krtinama to bude na 100% :zed: Sem věděla, že mají panbickari vymytej mozek, ale až tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9714
11.2.21 13:35

Je to úplně normální a spánek se mu ještě hodne krát změní. Tak ti prostě teď nespi. Je to miminko. Budeš to muset vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10914
11.2.21 13:39

Jako novorozenec ti spal proto, ze kdyz takove mrne dostane flasku se sladkym UM, kde to tece samo, tak to dost casto proste vyzunkne a odpadne.
Jinak je uplne bezne, ze se miminka v noci budi cca co 3 hodiny na jidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
11.2.21 13:44

To miminka dělají, spánek se mění a většinou (ne vždycky) se ustálí kolem roka. Ovšem ty křtiny, tos zanedbala! Já nejsu křtěná ještě teď a taky mě to budí ze spaní! :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
11.2.21 13:53

Ano to máte pravdu že miminka se budi na jídlo ale potom proč když se zbudi v 01:00 ráno tak brečí u flašky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1261
11.2.21 14:08

Tak to pokřtění mě docela pobavilo… Ne, není to tím… Mám pokřtěné všechny tři děti a první dvě mi od cca 6. týdne spaly celou noc… Náš Benjamin si nás naočkoval dokonce od 4. týdne, kdy začal spát celou noc, ale poslední dva měsíce (byl mu rok) se budil v noci skoro každé tři hodiny… Teď má zase období, kdy se probudí v noci pouze jednou (to docela jde).
Já vím, že je to náročnější, když si tě dítě navnadí a pak se to postupně zhoršuje, ale musíš vydržet.
Jinak teď jsem četla v jedné knížce od Harvey Karpa, že je chyba dávat spící miminko spát. Jakože ho ukolíbáš a položíš spícího do postýlky… Mělo by se položit a probudit ho (např. jen mírným zatřesením, aby alespoň otevřelo oči), že potom spí lépe…
Jinak to zavinutí zkus pomalu odbourávat, třeba nechat venku jen jednu ručičku a uvidíš… Pak bych i zkusila bílý šum…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat