Proč se mi dcerka v noci budí a nechce spinkat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verstump
Povídálka 34 příspěvků 06.01.18 09:45
Proc se mi dcerka v noci budí a nechce spinkat?

Ahoj holky. Moc vas prosim o radu. Mam 8mi měsíční holcicku, která přes den spinka max. 2× a to uplne bez problému. Vecer chodi spinkam kolem 20h. Usina sama a do te chvile neni přes den jediný problem. Jakmile ale odbije 22h dcera se budi, neplace neni protivna ale chce si hrát! Poslední tyden se budi az o pulnoci a jsme vzhuru az do 2 do rana! To uz pak na ni začínám byt ale trochu protivna protoze jsem unavená a mam toho uz plné kecky. Mate s tim někdo zkušenost? Dekuju a hezky den

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ivana 85
Závislačka 2957 příspěvků 06.01.18 09:50

@Verstump nenechavat ji uprostred noci hrat. Zazila jsem to se starsim synem, pak se z toho stalo pravidlo a trvalo to do 3 let. Proste je noc a v noci se spi a hotovo. Stale dokola ji pokladat, nerosvicet, mluvit na ni potichoucku.

Verstump
Povídálka 34 příspěvků 06.01.18 09:53

@Ivana 85 no nejhorší je ze se začne zvedat v postýlce, pak vidí me jak ležím v posteli a je hotovo :nevim:. Pak uz ji jen prosim at spinka, ze je máma unavená…

KamisB
Kelišová 6769 příspěvků 06.01.18 09:54

Taky jsme to občas měli a opravdu, ať je v noci tma nebo jen malé světlo. Nechat v postýlce jestli v ní spí. Nechat třeba plyšáka jen, pokud si s ním vystačí její problém. Ale já bych si s ní nehrála.
Jednou se malej taky vzbudil a asi hodinu nechtěl spát, ale já se otočila na posteli a dělala že spím, asi jsem i spala. Samotnýho to nebavilo tak si pak vlezl ke mne a spal taky, ale to už mu byly asi dva roky.

KamisB
Kelišová 6769 příspěvků 06.01.18 09:55

@Verstump - tak zkus nespat s ní v pokoji. To nejde? Pokud se to mění teď, spala bych klidně někde jinde i na zemi. Jestli si myslíš, že to je tím, že Tě tam vidí.

Verstump
Povídálka 34 příspěvků 06.01.18 10:04

@KamisB Mame postýlku hned vedle postele, mame maly byt takze jinak to uspořádat ani nejde. A nejsem si prave uplne jistá jestli je to tim. Kdyz treba jezdíme k mym rodičům na vikend tak spime dokonce obě dve v jedné posteli, vsechno děláme stejne jako doma, no a tam sponka celou noc, vsichni ji chválí a ja to jen udivene sleduju z povzdali :?

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 06.01.18 10:05

Me tohle delala dcera taky, taky byla 2 hodiny vzhuru. Mela jsem ji u sebe v posteli a delala, ze spim. Preslo to samo asi za rok a pul.

AnastazieB
Echt Kelišová 8232 příspěvků 06.01.18 10:07

Měli jsme to samé, cca v 15 měsících. Pomohla rada z knihy Každé dítě může dobře spát - spočítat, kolik hodin denně dítě opravdu spí a ty hodiny potom rozložit během dne. Tj. u vás to pravděpodobně bude znamenat zkrátit ty denní spánky nebo ze dvou udělat jeden. Prostě spí přes den moc a v noci se jí pak spát nechce. Zezačátku je to trochu krušnější, dítě budit nebo čekat, až bude ta „správná“ doba na spánek, ale u nás to zabralo okamžitě. Mmch, kniha by se měla dát stáhnout třeba na ulozto.cz.

Verstump
Povídálka 34 příspěvků 06.01.18 10:16

@scentini rok a půl? To mi ani neříkejte :D :zed:

Verstump
Povídálka 34 příspěvků 06.01.18 10:17

@AnastazieB přes den spinka vzdycky dopoledne a odpoledne max 1,5h. Zkusím to tedy zkrátit :). Spis se bojim aby pak nebyla protivna ze ji budim

Lex1
Kecalka 471 příspěvků 06.01.18 10:27

@Verstump do této doby Ti spinkala jak?? My máme taky nespavce, kolem 8 m se takhle taje budila a byla vzhůru tak do 3, šílený, přešlo to ale samo. Snažila jsem se jí nevsimat, stala v postýlce a koukala na nás, když začala brečet, pokládala jsem do postýlky, pořád dokola až usnula, někdy zabralo vzít si ji do velké postele, neměla touhu stát a vynucovat si pozornost. Když toto obdobi přešlo, zklidnilo se to, ale teď ji rostou zuby v 11m a zase je vzhůru co hodinu/dvě, nic nepomaha. Kojis nebo UM? Dáváš v noci? Mlékem jsem ji také často uspala.

Verstump
Povídálka 34 příspěvků 06.01.18 10:34

@Lex1 prave ze od narození byla strašně hodne miminko. Neznam proplakane noci nebo neco podobného. Cca od 5teho mesice usina v postýlce sama uplne bez problému. Zoubky konžský nerostou. A pak z niceho nic začala tak zlobit. Jinak od půl roka nakojim. Občas zabere kdyz ji hned prdnu flašku s mlékem, jindy ale zase akorat nabere sily a je jeste vic cila :roll:

AnastazieB
Echt Kelišová 8232 příspěvků 06.01.18 10:37

@Verstump to určitě protivná bude nebo bude unavená už předtím, než nastane správná doba spánku. Ale musíš to pár dní vydržet, než zvykne. U nás to bylo tím, že syn spal po obědě třeba čtyři hodiny a byl pak prostě přespaný. Zkrátila jsem mu to na dvě a musela jsem ho budit, večer pak skoro usínal za chůze, než jsem ho uložila, ale pomohlo to a už tu první noc se nevzbudil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 10:39
@Verstump píše:
Ahoj holky. Moc vas prosim o radu. Mam 8mi měsíční holcicku, která přes den spinka max. 2× a to uplne bez problému. Vecer chodi spinkam kolem 20h. Usina sama a do te chvile neni přes den jediný problem. Jakmile ale odbije 22h dcera se budi, neplace neni protivna ale chce si hrát! Poslední tyden se budi az o pulnoci a jsme vzhuru az do 2 do rana! To uz pak na ni začínám byt ale trochu protivna protoze jsem unavená a mam toho uz plné kecky. Mate s tim někdo zkušenost? Dekuju a hezky den

My jsme měli to samé.. myslela jsem že se nevyspáním snad zabiju :zed:.. pak se manžel naštval, vzal postýlku, odstěhoval ho vedle do pokoje a byl klid.. uf!

Verstump
Povídálka 34 příspěvků 06.01.18 10:49

@AnastazieB Dobre, zkusím :palec: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama