Proč se nám líbí ti, kteří nás odmítají a opačně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 03:24
Proc se nam libi ti, kteri nas odmitaji a opacne?

Caute holky. Zrovna mne napadla tato vec. Proc je to v zivote takto? Jsem pul roku po rozchodu. Vzdycky kdyz se nekomu libim ja, tak se mi nelibi on a kdyz uz se mi nekdo libi a vypada to nadejne tak to nakonec nevyjde? Mate to taky tak nekdo? Nebo jaky na to mate nazor? To uz se mam smirit s tim ze budu sama? Porad si rikam, ze na kazdeho nekde ceka ten pravy. Nejsem ten typ cloveka co je rad sam. Chtela bych k sobe nekoho kdo se mi bude I fyzicky libit. Jakoze samozrejme I povahou, ale I vzhledem. ( jinak z rozchodu uz jsem davno venku. ) tak mi tu prosim napiste vas nazor, zkusenosti atd.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 19.12.18 04:46

To je zajímavá otázka a pravdivá. Když jsem byl na seznamce, tak mi skoro žádná ženská, které jsem napsal neodepsala. A naopak. Psaly mi ty, o které bych si kolo nepopřel.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 19.12.18 05:54
@Taťulda tří píše:
To je zajímavá otázka a pravdivá. Když jsem byl na seznamce, tak mi skoro žádná ženská, které jsem napsal neodepsala. A naopak. Psaly mi ty, o které bych si kolo nepopřel.

Jestli to nebude tím, ze jsi měl stejnou profilovku jako tady :mrgreen: (legrace)

Jinak zakladatelko dej tomu čas. Vždy to takhle není. Modli se s ten pravý se objeví. Někdy je potřeba čas aby on si srovnal svůj život a ty taky svůj než se potkáte ;)

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 19.12.18 06:03

Kdepak, měl jsem tam civilní foto ( mimochodem překrásné :lol: ).
Tady se seznamovat nechci, tak ostrouháte. :andel:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 19.12.18 07:02
@Taťulda tří píše:
Kdepak, měl jsem tam civilní foto ( mimochodem překrásné :lol: ).
Tady se seznamovat nechci, tak ostrouháte. :andel:

Nevím jak ostatní ženy ale já mam skvělého muže - seznamovat se netřeba :lol: :mavam:

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 19.12.18 07:34
@Lioness34 píše:
Nevím jak ostatní ženy ale já mam skvělého muže - seznamovat se netřeba :lol: :mavam:

Kdyby to tak o mě některá životní partnerka řekla…Ale toho se já nedočkám.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 19.12.18 07:39
@Taťulda tří píše:
Kdyby to tak o mě některá životní partnerka řekla…Ale toho se já nedočkám.

Proč si myslíš, ze se nedočkas?

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 19.12.18 07:46
@Lioness34 píše:
Proč si myslíš, ze se nedočkas?

Už na to nemám věk.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 19.12.18 07:46

Nech to plynout. Až přijde ten pravý, tak to časem poznáš. :kytka:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 19.12.18 07:49
@Taťulda tří píše:
Už na to nemám věk.

To není o veku přeci ;) to ri muže říci žena se kterou jsi rok stejne jako dvacet let ;) nevzdavej to ;) :hug:

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 19.12.18 07:51
@Lioness34 píše:
To není o veku přeci ;) to ri muže říci žena se kterou jsi rok stejne jako dvacet let ;) nevzdavej to ;) :hug:

Není to pro mě až tak důležitý. Dvě děti ze tří ke mně po rozvodech utekly a to si myslím, že vypovídá o všem víc.

Příspěvek upraven 19.12.18 v 07:52

GabinkaCh
Závislačka 3032 příspěvků 19.12.18 07:52

Já to tak mám.Mám kamaráda,který když má příležitost už by na mě sahal,pusinku atd a mě tím spíš odpuzuje,i když vypadá dobře.A ono to tak často bývá

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1786 příspěvků 19.12.18 07:53

Ne, nemam to tak. Mozna v 16, ale kdyz se na to podivam zpetne, ti kluci meli vic rozumu, nez ja. Nemela bych si s nima co rict :-) A naopak po me touzil neuspesne jen jeden, jsme dodnes kamaradi. Asi nemirim vysoko :-)

Hroznej puberťák
Kelišová 5833 příspěvků 19.12.18 08:06
@Anonymní píše:
Caute holky. Zrovna mne napadla tato vec. Proc je to v zivote takto? Jsem pul roku po rozchodu. Vzdycky kdyz se nekomu libim ja, tak se mi nelibi on a kdyz uz se mi nekdo libi a vypada to nadejne tak to nakonec nevyjde? Mate to taky tak nekdo? Nebo jaky na to mate nazor? To uz se mam smirit s tim ze budu sama? Porad si rikam, ze na kazdeho nekde ceka ten pravy. Nejsem ten typ cloveka co je rad sam. Chtela bych k sobe nekoho kdo se mi bude I fyzicky libit. Jakoze samozrejme I povahou, ale I vzhledem. ( jinak z rozchodu uz jsem davno venku. ) tak mi tu prosim napiste vas nazor, zkusenosti atd.

Mají to tak ty, co nemají soudnost a míří výš, než mají samy nabito :jazyk: :D :mavam:

kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 19.12.18 08:11

Ja jsem presvedcena,ze zenska zvladne ulovit jakehokoliv chlapa co si umane ;) staci ji k tomu prumerny vzhled a zdrave sebevedomi.
Chlap to ma o poznani horsi,neulovi kazdou.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >