Proč se někdy chová tak odtažitě ?

Anonymní
14.2.21 18:54

Proč se někdy chová tak odtažitě ?

Ahoj všichni, nedávno jsem se seznámila s jedním mužem. Skrz společné přátelé. Rozumíme si spolu, máme podobné zájmy i názory. Problém je v tom, že mi na něm vadí tzv. hot and cold chování. Někdy mi projevuje opravdu velký zájem. Smějeme se spolu, dává mi komplimenty, chce abych si s ním zatančila, usmívá se na mě, nebo dívá.

Jindy je to úplný opak. Pozdravíme se, řekne, že mi to sluší a tím to hasne. Sotva na mě promluví a baví se se všemi okolo. Ne že by flirtoval s ostatními ženami, ale prostě se chová jako bych tam sotva byla. Proč se tak chová? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
14.2.21 18:57

To máš těžko… Může být nejistý a tímto to maskovat, může být náladový, může to dělat naschvál, aby tě zaujal a taky to být prostě jen blbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
14.2.21 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, nedávno jsem se seznámila s jedním mužem. Skrz společné přátelé. Rozumíme si spolu, máme podobné zájmy i názory. Problém je v tom, že mi na něm vadí tzv. hot and cold chování. Někdy mi projevuje opravdu velký zájem. Smějeme se spolu, dává mi komplimenty, chce abych si s ním zatančila, usmívá se na mě, nebo dívá.Jindy je to úplný opak. Pozdravíme se, řekne, že mi to sluší a tím to hasne. Sotva na mě promluví a baví se se všemi okolo. Ne že by flirtoval s ostatními ženami, ale prostě se chová jako bych tam sotva byla. Proč se tak chová? :nevim:

Typický manipulátor. Rychle pryč od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.2.21 19:05

A dal ti nějaký naznak toho, že se by měl zájem? Co se mi vždy osvědčilo bylo „nezájem budí zájem“… zkus mu nastavit zrcadlo… až se tě někdy zeptá jak se máš atd, udelej to samý, třeba se zalekne proč tak strohá odpoved :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15463
14.2.21 19:18

Takže s tebou občas společensky zaflirtuje a ty už si představuješ domek, dvě děti, retrívra a společnou hypotéku?

Vrať se na zem, všímej si toho co je tady a tedˇ- jakmile se zamiluješ do svých fantazíí, nutě si pak dost nabiješ ústa o realitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
14.2.21 20:05
@Ou píše:
Takže s tebou občas společensky zaflirtuje a ty už si představuješ domek, dvě děti, retrívra a společnou hypotéku?Vrať se na zem, všímej si toho co je tady a tedˇ- jakmile se zamiluješ do svých fantazíí, nutě si pak dost nabiješ ústa o realitu.

jó, jó, to jsme my ženský :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
14.2.21 20:25
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, nedávno jsem se seznámila s jedním mužem. Skrz společné přátelé. Rozumíme si spolu, máme podobné zájmy i názory. Problém je v tom, že mi na něm vadí tzv. hot and cold chování. Někdy mi projevuje opravdu velký zájem. Smějeme se spolu, dává mi komplimenty, chce abych si s ním zatančila, usmívá se na mě, nebo dívá.Jindy je to úplný opak. Pozdravíme se, řekne, že mi to sluší a tím to hasne. Sotva na mě promluví a baví se se všemi okolo. Ne že by flirtoval s ostatními ženami, ale prostě se chová jako bych tam sotva byla. Proč se tak chová? :nevim:

Kdy se chová odtažitě? Vždyť se chová normálně, jako ke kamarádce, občas s lepší náladou, jindy s horší. Byli jste se spolu vůbec někdy sami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13364
14.2.21 21:48

Asi netuší, že se ti líbí :think: Prostě se chová dle nálady, s tebou to nesouvisí :nevim: My ženy máme tu vlastnost, že veškeré mužovo chování vztahujeme na sebe, oni přitom vesměs přemýšlí úplně o něčem jiném, nebo o ničem :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3327
14.2.21 22:02
@Anonymní píše:

Protoze nekdy ma vyhoneno a nekdy ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
15.2.21 14:24
@Pavlik Morozov píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
15.2.21 14:32
@Pavlik Morozov píše:

A teď laický dotaz: co je co? :lol: Ráda se poučím…

Když má vyhoněno, je cold? Když nemá, je hot? Nebo naopak? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3327
16.2.21 02:54
@holkazprahy1 píše:
A teď laický dotaz: co je co? :lol: Ráda se poučím…Když má vyhoněno, je cold? Když nemá, je hot? Nebo naopak? :mrgreen:

Kdyz si vyhonil, tak ma jine zaliby. Kdyz ne tak ma rudo a potrebuje upustit paru. Cold-vyhoneno. Hot-nevyhoneno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat