Proč se nemá dávat vývar z kostí dětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pet p
Kecalka 253 příspěvků 29.05.19 15:40
Proč se nemá dávat vývar z kostí dětem?

Kdysi jsem kdesi četla (a bylo to opakovaně), že je nevhodné dětem do 3 let dávat vývary z kostí. Mají se dělat jen z libového masa. Nevíte prosím někdo, proč to tak je?
Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tableta
Kelišová 5158 příspěvků 29.05.19 15:47

Tak to jsem teda nikdy neslyšela a normálně jsem dceři vývar z kostí dávala. Samozřejmě nesolený a přecezený.

Petula306
Kecalka 418 příspěvků 29.05.19 15:50

Asi leda že je víc tučnej. Osobně bych to neřešila.

pet p
Kecalka 253 příspěvků 29.05.19 15:51

Šlo tam snad o nějaký histamin nebo o něco takového, ale nejsem si vůbec jistá. Tak třeba bude někdo vědět :-)

beruska9
Extra třída :D 11184 příspěvků 29.05.19 15:52

Taky jsem neslysela, spis naopak, slycham jak je to pro ne dobre. Nicmene ta doporuceni se tak meni, ze je to fuk :mrgreen:
(Tuhle nekde vyhrabali nejaka doporuceni ale hodne historicke, ze v 9 tydnech muzes dat vajicka se slaninou a v 6 mesicich kafe :mrgreen: To jen tak pro pobaveni…)

Petula306
Kecalka 418 příspěvků 29.05.19 15:55

Asi někdo někde napsal o histaminové intoleranci, kterou má ani ne 5% obyvatel

Petula306
Kecalka 418 příspěvků 29.05.19 15:57

@beruska9 spíš byla super doba, kdy se dětem, aby pěkně spali, dal odvar z makovic :) káva vyvolá úplně opačný efekt a to bych se mohla jít zhoupnout :lol:

zelenoockaa19
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 29.05.19 16:04

@beruska9 :D to je super, dnes těm dětem taky nic nedopřejeme :D

a12
Hvězda diskuse 36675 příspěvků 29.05.19 16:08
@zelenoockaa19 píše:
@beruska9 :D to je super, dnes těm dětem taky nic nedopřejeme :D
:lol: no
Jako zrovna dneska v naky diskusi nekdo psal, ze by se detem nemel davat zadnej cukr a sul do tri let.. To si moc neumim predstavit ze by se tri lety dite nedostal k jidlu s cukrem a soli
prejeta_zaba
Kecalka 179 příspěvků 13 inzerátů 29.05.19 16:25

@a12 Tak možná v eko-bio chaloupce u lesa, nikam nejezdit a přijímat jenom stejně smýšlející návštěvy. Krmit se tím, co ti dá les a zbytek přírodně vařit, jinak si to taky neumím představit, ale idea hezká, ještě bez bílé mouky a rafinovaných tuků samozřejmě. :lol:

a12
Hvězda diskuse 36675 příspěvků 29.05.19 16:27
@prejeta_zaba píše:
@a12 Tak možná v eko-bio chaloupce u lesa, nikam nejezdit a přijímat jenom stejně smýšlející návštěvy. Krmit se tím, co ti dá les a zbytek přírodně vařit, jinak si to taky neumím představit, ale idea hezká, ještě bez bílé mouky a rafinovaných tuků samozřejmě. :lol:

A ten sok az by dite prislo ve trech letech do skolky :mrgreen:
By mělo během měsíce 10kg nahore :mrgreen:

pet p
Kecalka 253 příspěvků 29.05.19 16:43

@a12 To jsem byla asi já, kdo to psal :-) No, myslela jsem přidaný cukr a přidanou sůl, tj. sladkosti a dosolování. Např. mému tříletému synovi fakt nic nesolím, předpokládám, že má dost soli v chlebu, plátku sýra apod. Cukr mu taky nedávám. Peču buchty, sušenky, ale sladím to jablky, mrkví, datlemi atd. Jí ovoce, přesnídávky, takže to není tak, že by neměl nic sladkého. Nedělám si iluze o tom, co sní třeba ve školce. Prostě jsem ho jen chtěla naučit na přirozené chutě.

yarenka777
Kecalka 240 příspěvků 29.05.19 16:50
@Tableta píše:
Tak to jsem teda nikdy neslyšela a normálně jsem dceři vývar z kostí dávala. Samozřejmě nesolený a přecezený.

Já si myslím, že tato „rada“ je z pořadu „jedna paní povídala“. Už za dob našich prababiček byl brán vývar jako perfektní posilující lék. Polévky ze slepic se nosily „do kouta“ ženám hned po porodu. Moje babička vývarem léčila nejen chřipky a nachlazení, ale i při potížích se zažíváním všechny. Mého dědečka přivezli za I. svět. války z fronty s tyfem. Léčili ho vývarem, měřil 180 cm, vážil 48 kg. Z tyfu ho „vyléčil“ vývar a podržte se, domácí burčák z hroznů. ATB nebyla, tak mu sráželi horečky namočením do vany se studenou vodou. Vývar je vlastně "iontový nápoj bez kofeinu, s minerály, bílkovinami, komplexní multivitamín s komplexem minerálů a dalších velmi důležitých látek atd. dědeček odešel z tohoto světa ve věku 93 let.- Neměla bych problém vývar dítěti dávat, a to jsem i tak dělala. Samozřejmě sebraný tuk, přecezený, jen osolený maličkou špetičkou soli. Sůl nakonec lížou i zvířátka, jinak by neprospívali (např. ovce).

a12
Hvězda diskuse 36675 příspěvků 29.05.19 16:53
@pet p píše:
@a12 To jsem byla asi já, kdo to psal :-) No, myslela jsem přidaný cukr a přidanou sůl, tj. sladkosti a dosolování. Např. mému tříletému synovi fakt nic nesolím, předpokládám, že má dost soli v chlebu, plátku sýra apod. Cukr mu taky nedávám. Peču buchty, sušenky, ale sladím to jablky, mrkví, datlemi atd. Jí ovoce, přesnídávky, takže to není tak, že by neměl nic sladkého. Nedělám si iluze o tom, co sní třeba ve školce. Prostě jsem ho jen chtěla naučit na přirozené chutě.
:lol:
Jako děti jedi to, co my, takže normálně brambory vareny v osoleny vode apod. :lol:
Ale ja teda nějak extra moc nesolim, ale treba kdyz jsme u babicky, tak ta da sul jeste navrch na brambory a to se mi teda krouti huba :mrgreen: :mrgreen:
pet p
Kecalka 253 příspěvků 29.05.19 16:58

@a12 My jsme to přizpůsobili dítěti, jíme brambory vařené bez soli, jen s kmínem. Možno dosolit na talíři - ale to stejně neděláme. Nějak jsem při tom vaření bez soli zjistila, že mi to vůbec nevadí. Snažím se používat kvalitní suroviny, tak jsou možná chutné samy o sobě (např. bio maso). Fakt nevím, čím to, ale netrpíme nedostatekem soli ani cukru, i když nedosolujeme a nemlsáme :-)
@prejeta_zaba Asi jsem to měla trochu lehčí s okolím v tom, že syn měl alergii na mléčnou bílkovinu, tak jsem jednu dobu hodně studovala různé poučky o výživě a také jsem hodně hlídala, co jí (nesměl třeba ani chleba, ve kterém byla syrovátka - no zjistit to, to byl někdy oříšek). Ale okolí si díky tomu zvyklo, že kontroluju, co jí, a i když z alergie naštěstí časem vyrostl, tak jsou ostatní zvyklí na to, že mu prostě dávají zeleninu, ovoce a další „neškodné“ věci.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama