Proč se přítel nemůže udělat 3 víkendy po sobě?

1
29.9.20 13:44

Proč se přítel nemůže udělat 3 víkendy po sobe

Zdravím,
Mám noveho přítele s kterým jsem měsíc a půl.. Pár dni co jsme byli spolu tak se udělal 4 krát úplne bez problemu a byli jsme spolu v Brne na Přehradě a videl tam holku o kterou se snazil 2 roky a ta ho odmítla chvili než jsem mu vstoupila Já do života, jen co ji videl tak byl velice zamyslenej a tak po týdnu našeho vztahu už 3 víkendy se nemůže udelat.. (Vidíme se jen o vikendech). Bohužel si myslí že ho nepritahuji, ale ještě se mi nikdy nestalo ze bych kluka po týdnu nepritahovala.. a navíc mi to nejde do hlavy, protoze se normalne ze zacatku udelal.. Dal mi pauzu s tím ze si chvíli nebudeme psát ani volat ze chce byt ted sám. Připadne mi to divný.. Plánoval se mnou budoucnost s tím ze budu po maturitě což je za 9 měsíců u něho bydlet. Šlo na nem vidět že mu na me záleží.. Nemůže to byt Tim ze stále miluje nebo se nedostal přes tu holku o kterou se snažil 2 roky?.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18441
29.9.20 13:49

Může

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14386
29.9.20 13:50

No zjistil že si byla jen náhražka a posléze mu došlo že ne úplně dostačuící.

To že ti něco říkal o plánech zjevně nemělo žádný význam.

Je mi to moc líto, nejspíš to bude od něj dost zraňující.

Rozhodně tě nemiluje a nejspíš nebyl ani úplně zamilovaný.

Může to být tím, že je fixovaný na někoho úplně jiného a nebo nějakou jinou jeho specifičností - není to v tom, že ty si udělala něco špatně.

Prostě jste to zkusili a nevyšlo to a on holt neklade velkou váhu sladkým slovům a slibům a pustí z pusy to, co mi zrovna přeletí hlavou a neřeší, co si z toho vezme ten druhý a nebo že by ho dokonce bral vážně.

Nezbývá ti, než se smířit s tím, že to nefungue, oželelt to, vyvztekat se na to, že je kretén a jít dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3731
29.9.20 13:50

Jste spolu měsíc a půl a už s tebou plánoval budoucnost? Zároveň byl zamilovaný, možná ještě je do jiné, která ho odmítla? No já ti nevím, ale tady ti pšenka nepokvete a pokud máš dost rozumu, tak jdi od toho… Ten je teď někde jinde než bys ho chtěla mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
29.9.20 13:57
@Nnann píše:
Zdravím,
Mám noveho přítele s kterým jsem měsíc a půl.. Pár dni co jsme byli spolu tak se udělal 4 krát úplne bez problemu a byli jsme spolu v Brne na Přehradě a videl tam holku o kterou se snazil 2 roky a ta ho odmítla chvili než jsem mu vstoupila Já do života, jen co ji videl tak byl velice zamyslenej a tak po týdnu našeho vztahu už 3 víkendy se nemůže udelat.. (Vidíme se jen o vikendech). Bohužel si myslí že ho nepritahuji, ale ještě se mi nikdy nestalo ze bych kluka po týdnu nepritahovala.. a navíc mi to nejde do hlavy, protoze se normalne ze zacatku udelal.. Dal mi pauzu s tím ze si chvíli nebudeme psát ani volat ze chce byt ted sám. Připadne mi to divný.. Plánoval se mnou budoucnost s tím ze budu po maturitě což je za 9 měsíců u něho bydlet. Šlo na nem vidět že mu na me záleží.. Nemůže to byt Tim ze stále miluje nebo se nedostal přes tu holku o kterou se snažil 2 roky?.. :think:

Po měsíci a půl si poznala že mu na tobě záleží a plánovali jste společnou budoucnost? Na můj vkus teda docela brzo. Já si myslím že se znova pokouší o tu holku z toho Brna a tebe si nechává v záloze kdyby to s ní zase nevyšlo. Když ještě nemáš maturitu tak typuju že ti je něco mezi 17 a 18 lety. V tomhle věku, vlastně asi v žádném věku bych nečekala až se nějakej kluk rozhodne ukončit pitomou pauzu, navíc když jste spolu byli jenom měsíc a něco. Vykašlala bych se na něj, dokud spolu nemáte nic společného (bydlení, dítě…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16972
29.9.20 14:06

Jsi převoznice… :nevim:. Najdi si kluka s vyřešenou minulostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13630
29.9.20 14:08

Po měsíci a pul plánujete společnou budoucnost? Tak určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
29.9.20 14:09

@Nnann
Tak často onanuje s fotkou své bývalky, že na tebe už nic nezbude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
29.9.20 14:31

@Nnann tak asi to potrebuje doriesit, podla vsetkeho mozno nema ten vztah dorieseny a zistil to ked ju zbadal.
zaujmave ze akurat citam tento clanok s nazvom: Zbalit zenu, alebo radsej vybudovat stastny partnersky vztah .
tak to s tym celkom suvisi. vztah treba budovat, s tym moze suvisiet aj momentalna pauza = nech ma poriadnu moznost si uvedomit co chce, ako chce a s kym chce. robit natlak nikomu a nicomu nepomoze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama