Proč se se mnou kamarádí hlavně bisexualky?

Anonymní
14.2.21 03:36

Proč se se mnou kamarádí hlavně bisexualky

Ahojky toto téma je hodně choulostivé proto píši anonymně…stava se mi cim dal častěji, ze kamarádství mých kámošek je něčím jiným..většinou již náznaky poznám ale občas se stane ze se mi snaží i líbat a strkat jazyk do pusy…vždy u toho zjistím ze opravdu nejsem a nikdy na holky nebudu jen nevím jak reagovat, nechci ty dané osoby ztratit, patří vzdy mezi partnerky mých přátel a společných kamarádů s mym manželem. proto uzasle mlčím…proč se se mnou přáteli hlavně bisexualky? Rikam jim, ze jsem hetero…přijde mi to vždy ujeté…jakmile mi kamaradky v podnapilem stavu řeknou, že me miluji, tak mi je jasné, co se dříve nebo později stane…s manželem to druhý den probiram ale nechci byt v očích pár žen jen sexuální touha, chci byt Jan kamarádka. ze v tom nejsem sama? Dnes se to stalo zase… tentokrát po mě vyjela sousedka, když naší chlapi usnuli…achjo.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3029
14.2.21 06:05

Trolle, máš jarní prázdniny a nudíš se, nebo ti leze distanční výuka na mozek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
14.2.21 06:48

Kde pak bydlíš? Tenhle"sex ve městě" bych rád viděl :lol: :lol:
Tady u nás si strkame na potkani prst do zadku přijeď hněď tě vylecime trolliku :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5039
14.2.21 07:05
@Anonymní píše:
Ahojky toto téma je hodně choulostivé proto píši anonymně…stava se mi cim dal častěji, ze kamarádství mých kámošek je něčím jiným..většinou již náznaky poznám ale občas se stane ze se mi snaží i líbat a strkat jazyk do pusy…vždy u toho zjistím ze opravdu nejsem a nikdy na holky nebudu jen nevím jak reagovat, nechci ty dané osoby ztratit, patří vzdy mezi partnerky mých přátel a společných kamarádů s mym manželem. proto uzasle mlčím…proč se se mnou přáteli hlavně bisexualky? Rikam jim, ze jsem hetero…přijde mi to vždy ujeté…jakmile mi kamaradky v podnapilem stavu řeknou, že me miluji, tak mi je jasné, co se dříve nebo později stane…s manželem to druhý den probiram ale nechci byt v očích pár žen jen sexuální touha, chci byt Jan kamarádka. ze v tom nejsem sama? Dnes se to stalo zase… tentokrát po mě vyjela sousedka, když naší chlapi usnuli…achjo.. :(

Dost trapny pokus..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2667
14.2.21 07:08

Doporučuji míň chlastat a zhulovat se, případně odbourat opiáty psané na lékařský recept od unavených psychiatrů, kteří teď možná asistují při intubaci covidových pacientů, přemýšlíce, že možná by sami na sobě raději provedli lobotomii. Mokré sny o lesbickém sexu by se také mohly dát zahnat prací na mrazu, takže hrabání sněhu, sbírání odpadků a nedopalků, kontrola krmítek a doplňování potravy pro ptáky.
Venkovní sport je výborná alternativa ( hojně taktéž využívám). Běžky, chůze, brusle, sáňky - ( pokud možno.. tahnout do kopce alespoň tři čtyřleťáky)
Kulinaření a úklid domácnosti
Mělo by tě to hned přejít :palec:
Hlavu vzhůru! Vše se dá zvládnout a vyřešit 8) V neposlední řadě dnes již nezbytný respirátor by mohl dobře zabránit vniknutí cizího jazyku do tvých úst. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
14.2.21 07:56

Chce to studenou sprchu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu