Reklama

Proč se se mnou chce milovat jen při MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 21:05
Proč se semnou chce milovat jen při MS

Ahojte lidi, Můj dotaz mám přitele, je mu 32.A problém je v tom že když mám MS je strašně nadržený a chce se semnou milovat. Když svè dny nemám tak se ani neozve, Mě ale vadí když to mám a on to chce, když ho odmítnu je naštvaný. Je mu to prý nevadí. Do budoucna chce mít děti. Připadám si v tomhle tak nečistá a nedám mu chce i orál :oops: :cert: nevim jestli mu v tomhle vyhovět. Bojím se abych ho neztratila moc ho miluju Jak to mate vy :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aotearoa
Závislačka 4262 příspěvků 29.12.16 21:08

Třeba ho to vzrušuje, jako harajici fena psa. :mrgreen: Asi ma takovou „uchylku“. Ja bych to teda nedala. Je mi to proti srsti. Naštěstí i mému příteli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 21:10

Chce to co mit nemuze, proto ho to laka, ale jdou delat i dalsi veci, oral, anal, nebo jeho masaz s gelem, vibracni hracky, k tomu Julča neni potreba a sexu si uzijete i tak

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16305 příspěvků 29.12.16 21:10
@Anonymní píše:
Ahojte lidi, Můj dotaz mám přitele, je mu 32.A problém je v tom že když mám MS je strašně nadržený a chce se semnou milovat. Když svè dny nemám tak se ani neozve, Mě ale vadí když to mám a on to chce, když ho odmítnu je naštvaný. Je mu to prý nevadí. Do budoucna chce mít děti. Připadám si v tomhle tak nečistá a nedám mu chce i orál :oops: :cert: nevim jestli mu v tomhle vyhovět. Bojím se abych ho neztratila moc ho miluju Jak to mate vy :nevim:

Není to upír?

Natysek36
Závislačka 2634 příspěvků 29.12.16 21:11
@Anonymní píše:
Ahojte lidi, Můj dotaz mám přitele, je mu 32.A problém je v tom že když mám MS je strašně nadržený a chce se semnou milovat. Když svè dny nemám tak se ani neozve, Mě ale vadí když to mám a on to chce, když ho odmítnu je naštvaný. Je mu to prý nevadí. Do budoucna chce mít děti. Připadám si v tomhle tak nečistá a nedám mu chce i orál :oops: :cert: nevim jestli mu v tomhle vyhovět. Bojím se abych ho neztratila moc ho miluju Jak to mate vy :nevim:

Taky si myslím, že je to u něho nějaká úchylka, zkus se ho zeptat. Já bych to teda taky nedala :-(

Turante
Závislačka 2776 příspěvků 10 inzerátů 29.12.16 21:14

Možná má takovou úchylku no :nevim: To si musíš probrat s ním, zda do toho chceš jít.

Levandulina
Kelišová 5198 příspěvků 7 inzerátů 29.12.16 21:17

Takhle ale děti asi neuděláte…:-(

Katushka 7
Kecalka 252 příspěvků 29.12.16 21:19

8o 8o 8o přijde mi to nechutné :poblion: asi je to fakt u něj úchylka, ale rozhodnutí je na tobě jestli mu vyhovíš nebo ne. :nevim: Naštěstí tohle řešit nemusím :lol:

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 29.12.16 21:20

Pokud má zájem o sex jen při MS, tak si myslím, že je to nějaká úchylka. Nicméně pokud ti to nevadí, tak proč ne. Co se týka mě, tak se sexem při MS nemám problém (pokud to není v prvním dni a je to třeba ve sprše), orální bych nedala, to mi přijde nechutné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 21:20

My spolu spime bezne i behem ms + první polovinu cyklu hlavně.
Po opadnutí plodných dnů, hlavně po probehle ovulaci (po poslednich znamkach plodnosti), se nám nechce.
Začátkem ms, jako začátek nového cyklu a nastupující plodnosti, je zase chut.
Uchylne si nepripadame.
 Linda

Malaga
Generální žvanilka 24378 příspěvků 29.12.16 21:21
@Kobliha51 píše:
Není to upír?

taky mě to napadlo :palec:

Schifera
Kecalka 118 příspěvků 29.12.16 21:25

@Kobliha51 : to me pobavilo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :lol:

Majdulisek
Nováček 3 příspěvky 29.12.16 21:38

Tak během MS bych to nedala, protože mi to přijde divné a hlavně mi je často špatně. Zkus se ho zeptat. Měli byste si vyjít vstříc a dělat jen to, co se líbí vám oboum a do ničeho se nenutit.

xantipi
Extra třída :D 11494 příspěvků 29.12.16 21:44

Tomu se říká Menomanie…A pokud s tím nemáš problém o nic nejde…

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 21:46
@Anonymní píše:

kazdej ty hranice v tehle oblasti ma jinak posunuty a pokud to nevadi tobe tak proc ne ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama