Proč se všichni bojí informovat a diskutovat o napadení?

13124
27.5.13 17:15

Proč se všichni bojí informovat a diskutovat o napadení?

Dnes byla smazána druhá diskuze na toto téma. Proč? Proč se všichni bojí na toto téma diskutovat a informovat? Všichni vědí, že tu máme velký problém, ale média se bojí informovat, diskuze jsou mazány, politici tvrdí, že žádný problém nikde není…Všichni by se měli vzpamatovat a začít to řešit. A hlavně by měly soudy začít měřit všem stejně, vždyť všichni víme, jak dopadli útočníci na rodinu Natálky, jak dopadli útočníci na chlapce z dětského domova, co se děje okolo útočníků s mačetami… a jsem moc zvědavá, jak dopadne toto napadení. Jak jsem psala v minulé diskuzi, na začátku videa jsem myslela, že mají alespoň ženské rozum a odtáhnou si své chlapy pryč, aby z toho nebyla bitka, ale během chvilky byly stejně zběsilé jako chlapi.
Odkaz na video:
http://www.youtube.com/watch?…

Prosím, diskutujte slušně, ať to tu znovu nesmažou.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

7995
27.5.13 17:17

Protože je to rasismus upozornit na video, kde útočníky nejsou bílí.

• Nahlásit
4466
27.5.13 17:19

Teď je to video na nově

• Nahlásit
3235
27.5.13 17:19

Je to tu hnus v tomto státě, diskriminace tu je, ale slušných lidí, hajzlové a nefachčenka tu mají zelenou… nikdo s tím nic nedělá, tak se asi lidi budou muset postarat sami…

• Nahlásit
1058
27.5.13 17:20

Ahoj, video jsem videla ted na nove. nevim, ja si myslim, ze lidi se k sobe neumi chovat. policie se podle me boji reagovat. kdyby totiz policie merila kazde barve pleti stejne, tak by si rozmysleli, zda se takhle chovat

• Nahlásit
3235
27.5.13 17:21

Nova mě pobavila ani zmínka jakého etnika ti útočníci byli… Být ta situace opačná, tak se o tom bude mluvit na 20 televizích, řešit jaký tu je rasismus a oni chudáčci utlačovaní… chce se mi :poblion:

• Nahlásit
13124
27.5.13 17:22

@inthense v tom máš bohužel asi pravdu. Policie se bojí, protože a´t udělá, co udělá, sesype se na ni komise, která řeší, jestli bylo správné, že použili obušek, zbraň… jestli náhodou pachateli neublížili… Kdyby věděli, že se za ně všichni nadřízení postaví, tak by určitě jednali jinak.

• Nahlásit
7995
27.5.13 17:23
@Michaela23 píše:
Nova mě pobavila ani zmínka jakého etnika ti útočníci byli… Být ta situace opačná, tak se o tom bude mluvit na 20 televizích, řešit jaký tu je rasismus a oni chudáčci utlačovaní… chce se mi :poblion:

S tím souhlasím. Sivákovi neutichli ani po letech, ale co třeba ten kluk z Krupky nebo odkud byl, jak se vracel od mámy?

• Nahlásit
24618
27.5.13 17:25

Jen to mažou tuším že tohle smáznou taky! Je to děs! :poblion: :poblion: :poblion:

• Nahlásit
1058
27.5.13 17:28

@ynax ano,kdyz neco provede bily clovek, tak neni problem ho odvezt do cely, dat ho pred soud.Az se nas policejdni stat prestane bat merit vsem stejne, tak si nebudou moc delat co chteji. Bohuzel, je to smutny. rasismus tady je, ale opacny :(

• Nahlásit
41882
27.5.13 17:29

Taky by mě zajímalo, v čem je problém.

• Nahlásit
13881
27.5.13 17:29

Já jsem nestačila před pár dny zírat, když do trolejbusu nastoupila matka se 4 dětma ve věku 4-12 let cca, přičemž nejml. měla v kočáru (ten kočár už byl třetí, to je u nás nevídané 8o ). Současně s ní nastoupila do troleje revizorka. Normálně tu cikánku minula, jako by tam nebyla, prostě ji naprosto ignorovala a ostatní cestující do jednoho zkontrolovala 8o Připouštím, že i když si to nemyslím, tak ta ženská mohla mít lítačku, takže si nemusela označovat kartu ani jízdenku, ale ta revizorka prostě kolem ní prošla jako kolem prázdného sedadla 8o

Příspěvek upraven 27.05.13 v 17:30

• Nahlásit
1058
27.5.13 17:30

@Michaela23 nevadi,ze nereknou jake barvy pleti byli. hlavni bude, zda soudy budou soudit podle platnych tabulek pro vsechny

• Nahlásit
41882
27.5.13 17:31
  • Nahlásit
3235
27.5.13 17:33
@PetiteFillette píše:
Já jsem nestačila před pár dny zírat, když do trolejbusu nastoupila matka se 4 dětma ve věku 4-12 let cca, přičemž nejml. měla v kočáru (ten kočár už byl třetí, to je u nás nevídané 8o ). Současně s ní nastoupila do troleje revizorka. Normálně tu cikánku minula, jako by tam nebyla, prostě ji naprosto ignorovala a ostatní cestující do jednoho zkontrolovala 8o Připouštím, že i když si to nemyslím, tak ta ženská mohla mít lítačku, takže si nemusela označovat kartu ani jízdenku, ale ta revizorka prostě kolem ní prošla jako kolem prázdného sedadla 8oPříspěvek upraven 27.05.13 v 17:30

nejsi z Ostravy? tady se to děje běžně… :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama