Proč si fajn holka nemůže najít normální vztah?

Anonymní
2.6.18 08:26

Proč si fajn holka nemůže najít normální vztah?

Ahoj, holky, nejdu sem s žádnou krizí, ale jdu si pro radu zkušenějších.
Kde dělám chybu, že už dlouhodobě nenecházím normální vztah, kde by jeden druhého miloval a vzájemně si sebe vážili? Myslím, že jsem hezká holka do pohody, ne modelka, ale chlapům se líbím myslím. Lidé mě mají rádi, ne určitě všichni samozřejmě, ale mám nemálo přátel a dobrých známých, aniž bych se musela nějak přetvařovat, prostě mám ráda dobré lidi a oni sami se ke mně vrací a nacházejí si ke mně cestu…to znamená, že jsem dost často v tahu, jsem pro každou ptákovinu, nekladu si moc bariér, mám ráda život. Taky mám fajn rodinu, takže se snažím trávit čas i s nimi.
I přes to jsem už 3 roky sama. Ne že bych ten čas neuměla využít a že bych musela mít vztah za každou cenu, ale už mě tak nějak nebaví investovat jenom do sebe a ač mi ještě netikají biohodiny, přeci jen mi táhne na 28 a ráda bych už s někým budovala něco kloudného - mám za sebou téměř čtyřletý vztah a vím, jaké to je s někým žít. Během těch tří let jsem měla jednu půlroční známost - ale spíš jsem s ním chodila já, než on se mnou, on mě měl jako děvče na neděli. Kolem toho se sem tam někdo objevil, ale vždycky jim šlo max tak o příjemně strávenej večer s fajn holkou, jinak pouze o postel (ne všichni mě dostali tam, kam zamýšleli). Se sexem nejsem žádná rozdávačka, ani žádná upjatá puritánka, chlap mě může vzít do hor i na noblesní pracovní večírek.
Kde můžu dělat chybu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8879
2.6.18 08:35

Už v podstatě hledáš ty 3 roky pány okolo těch 30 let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7034
2.6.18 08:35

Pokud te to trapi, klidne zkus seznamku ;) kdyz jsem se seznamila “normalne” tak jsem taky mivala stesti ze jsem pritahla nejakeho blbce (ovsem zivotni zkusenosti to jsou taky :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3569
2.6.18 08:38

Víte, co je chyba? To, že čekáte, že je jednoduché, najít toho pravého. Já toho svého našla až ve 26 letech a bylo to štěstí jak blázen. Čekala jsem dlouho, oči otevřené… Některé moje kamarádky ve třiceti, někdo v padesáti, ale většina skončí s někým nevhodným, založí s ním rodinu a pak se rozvádějí. Do toho děti.. Prostě najít chlapa, který by se k Vám hodil, aby to klapalo dlouhodobě je náhoda. Jděte příležitostem napřed, zkuste najít nové okruhy lidí, kde se pohybujete…Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.18 08:40

@Sany80s řekněme tak no. Těch 30 plus minus je pro mně oprimální věk. 35 + je už tak nějak z mé zkušenosti moc, ráda bych chlapa bez závazků, a ti, co v tomto věku nemají děti, do toho chtějí skočit tak nějak co nejdřív…tedy aspoň v mém okolí, což já nechci, nehledám apriori budoucího otce svých dětí (ale když to vyjde, bude to ideál), ale taky ne týpka, pro ktetého budu zajímavá až teprve ve chvíli, kdy se vyblbne s kámošema a se svýma koníčkama.

Bohužel mám pocit, že v dnešní době nezadaný chlap ve 30ti je buď neskutečný jouda, kterýho si musí ženská doslova ulovit, což je dosti asexuální, nebo člověk, který má pocit, že stále musí ojet všechny okolo, dokud na to má ještě věk…hlavně ne žádný závazek.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.18 08:42

@saphire to už jsem zkoušela, žel ty největší trotlové byli právě tam (zapřená manželka nebo dokonce dítě apod.)

• Citovat
  • Nahlásit
587
2.6.18 08:44

V životě je možné potkat se tisíckrát a nenajít… a potkat se jednou a najít se navždy.

Johann Wolfgang Goethe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.18 08:46

@sediza neeeer…nějakou zkušenost s chlapama mám a vím, že hledat ideál je blbost, jde o to najít někoho s kým se dá žít (hodně očesáno a zjednodušeně řečeno). Nehledám vztah zoufale, ale taky vím, že budu-li sedět v koutě, můžu tam sedět dalších x let - nesnažím se uhnat někoho, ale přesně, jak říkáte, mám oči otevřené a neustále něco dělám a chodím i mezi nobé lidi, seznamuji se jednoduše - ale ani ne tak kvůli potenciálnímu vztahu, jako spíš že bych se ukousala nudou. Asi je to fakt o štěstí no:/

• Citovat
  • Nahlásit
958
2.6.18 08:58

Mam kamarada, ktery rika uplne to same, akorat opacne, nechces se s nim seznamit? ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
2.6.18 08:59

Odkud jsi? My mame tak sikovneho kamarada a ten je taky sam :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.18 09:06

@Blahuše @Ivul87 holky, díky za starost, ale nepíšu to sem za účelem seznámení!:)) rande na slepo už po jistých zkušenostech opravdu nejsou nic pro mně, neodsuzuji to a nekoukám se podivně na ty, co to tak dělají, ale osobně už tohle nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
4922
2.6.18 09:11

Tak asi nejsi tak fajn, jak si myslis ;) :mrgreen:.

Neeee sranda :*. Jednou určitě někoho potkáš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.18 09:19

@vertunka hele já nevim, much mám samozřejmě dost, ale tak nějak je mi sama se sebou dobře + dost vyčteš z přístupu a chování lidí, kteří člověla obklopují.

A i kdybych tak fajn nebyla, není to přece zařízeno na světě tak, aby měli fungující vztah jen ti nejkrásnější/nejhodnější/nejchytřejší :D proto kdyż vidím, že každá druhá majda (nemyšleno zle) je schopná si najít jakž takž fungující vztaj, nechápu proč to nejde u mně. A růžové brýle nemám, každý vztah, aby byl dlouhodobě fajn, je děsná makačka a chce taky řádnej kus tolerance.

• Citovat
  • Nahlásit
9445
2.6.18 09:19

Prijde mi, ze vztahu je cim dal min a z tech, co jsou, je cim dal vic tech toxickych s brzkym rozchodem. Ja bych nesazel na to, ze si kazdy nakonec nekoho najde. Pripadne se clovek klidne muze cely zivot placat ve vztazich bez budoucnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1653
2.6.18 09:21
@sediza píše:
Víte, co je chyba? To, že čekáte, že je jednoduché, najít toho pravého. Já toho svého našla až ve 26 letech a bylo to štěstí jak blázen. Čekala jsem dlouho, oči otevřené… Některé moje kamarádky ve třiceti, někdo v padesáti, ale většina skončí s někým nevhodným, založí s ním rodinu a pak se rozvádějí. Do toho děti.. Prostě najít chlapa, který by se k Vám hodil, aby to klapalo dlouhodobě je náhoda. Jděte příležitostem napřed, zkuste najít nové okruhy lidí, kde se pohybujete…Držím palce!

jo, to si taky myslím..jenže okolí to tak nevidí a když nemáš delší dobu vztah, kór v určitém věku, tak na tebe začnou pohlížet jako na podezřelou a divnou a bádají, čím to může být..hlavně když si třeba hezká a tím pádem to nemůžou svést na tvůj vzhled..
tak si buď divná, hrozná povahově, frigidní, s vysokýma nárokama nebo kariéristka :D

ale jak to vidím, tak je podle mě fakt lepší si počkat třeba i dlouho, i navzdory tomu, že holka třeba nebude nejmladší maminka, ale že bude mít fakt chlapa, který se k ní bude hodit a s kterým to za to bude opravdu stát strávit život..

a nejlepší jsou poznámky o vysokých nárocích..většina soudných lidí nehledá někoho dokonalého, ale jen někoho, kdo nebude kretén, kde bude vzájemná přitažlivost, podobné hodnoty, sympatie a dotyčný to bude mít stejně a prostě si nějak sednou..a i to je upřímně někdy dost těžký najít.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama