Proč si ho tak strašně idealizuju?

Anonymní
21.5.20 08:52

Proč si ho tak strašně idealizuju?

Ahoj holky,

už tři měsíce se trápim po rozchodu (je to lepší, ale dobrý ani omylem) a říkám si proč vlastně. Vidím ho jako super chlapa se kterým jsem byla absolutně šťastná, myslela jsem si ze je to to ono…A ze lepšího nenajdu. Není den abych nevzpominala na to jak dobře mi bylo.

A teď ta realita. V reálu jsem se totiž po par týdnech dozvěděla, že je tak trochu vlastně zadaný a má děti. Byla jsem naštvaná že mi to neřekl hned, ale už jsem v tom byla až po uši a uverila mu (asi i díky tomu ze v tom už byly city) ze doma to nefunguje, nespí spolu a ze proste takhle hloupé hledá někoho s kým by mu bylo dobře. A ze kdyby mi to řekl hned tak utecu. Teď mě odsoudite, ale asi jste taky byly zamilované…proste jsem to s nim táhla dal, až jsem to nevydržela a řekla mu ať to doma teda řekne když spolu nemají vztah a začal říkat ze to by nezkousla a dělala by scény a odnesly by to jen děti. A ze o mne nechce přijít, ze takhle šťastný nebyl ani nepamatuje ale ze mě nechce trápit když se denně vrací domu. Rozešla jsem se s nim, skoro se složila, pak mi bylo chvíli lip a teď mi je zase hůř, protože na nej nemůžu zapomenout, navíc jsme pořad v kontaktu, nějaký čas jsme si nepsali ale teď poslední měsíc mi sem tam napíše.

No a teď prosím nepište mne ze jsem blba, ale ze on taková výhra není, ze to je prachobycejny záletnik a lhář který podvádí manželku a určitě ne poprvé a umí v tom skvěle chodit a ona není šťastná žena ze ho má doma (jo závidím ji) ale ze je chudák, i když o tom ze ji podvádí asi neví a doma se chová jako se choval ke mne, takže má dojem ze má super chlapa.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1288
21.5.20 08:58

Byla jsem na té druhé straně. Ne manželka, bezdětní, ale přítelkyně, která se k němu měla stěhovat. Tím bych zahodila milovanou s vysněnou práci, rodinu, přátelé, protože to bylo v jiném vzdáleném meste. Zjistila jsem to pár dní před podáním výpovědi. A že tedy nebyla jen jedna slečna, se kterou podváděl. No, co to budu povídat, bylo mi hrozně. Nejhorší snad ani neni, že spí s jinou, ale že lze a já mu to věřila. A tys mu taky uverila. Že je mu s tebou dobře, že tě má rád, atd. Jde mu jen o to jedno a měl to s tebou jednoduché. Kdybys byla jeho žena, podváděl by tě nejspíš také. A největší hnus je, že v tom jsou i děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
990
21.5.20 09:01

Staci si tady precist dotazy holek, ktere si nabrnkly rozvedeneho s detmi a u tebe to navic vypada, ze z tebe vic jak cekanku udelat nechce. Nevim co je horsi… Mela bych svou hrdost a chtela plnohodnotny vztah se svobodnym chlapem bez zavazku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6611
21.5.20 09:13
@Mediula píše:
Byla jsem na té druhé straně. Ne manželka, bezdětní, ale přítelkyně, která se k němu měla stěhovat. Tím bych zahodila milovanou s vysněnou práci, rodinu, přátelé, protože to bylo v jiném vzdáleném meste. Zjistila jsem to pár dní před podáním výpovědi. A že tedy nebyla jen jedna slečna, se kterou podváděl. No, co to budu povídat, bylo mi hrozně. Nejhorší snad ani neni, že spí s jinou, ale že lze a já mu to věřila. A tys mu taky uverila. Že je mu s tebou dobře, že tě má rád, atd. Jde mu jen o to jedno a měl to s tebou jednoduché. Kdybys byla jeho žena, podváděl by tě nejspíš také. A největší hnus je, že v tom jsou i děti.

Klidně mu s ní může být dobře a má ji rád. Jen je ženatý a chtěl by z toho vypadnout a nemá tu odvahu. Ty jsi narazila na profíka. To je něco jiného. Těm je to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 09:14

@yse ale to já chci taky a ukončila jsem to, o tom diskuze není. Ta je o tom ze ho chci vidět jako hajzla ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5860
21.5.20 09:14

Mělas to utnout hned, jak ses dozvěděla, že je zadaný jinde. A pro příště -lustrovat a lustrovat a teprve pak lézt do postele. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 09:16

Já nepotřebuju rady kdy jsem to měla utnout. Ach jo, myslela jsem ze je jasný o co jde, já s nim par měsíců nejsem, nebudu se vracet, chci ho vidět víc reálně že je to parchant a o nic jsem nepřišla :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5860
21.5.20 09:21
@Anonymní píše:
Já nepotřebuju rady kdy jsem to měla utnout. Ach jo, myslela jsem ze je jasný o co jde, já s nim par měsíců nejsem, nebudu se vracet, chci ho vidět víc reálně že je to parchant a o nic jsem nepřišla :lol:

Na to příjdeš až s tím, kdo o tebe bude skutečně stát a budeš pro něj jediná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6974
21.5.20 09:22
@Anonymní píše:
Já nepotřebuju rady kdy jsem to měla utnout. Ach jo, myslela jsem ze je jasný o co jde, já s nim par měsíců nejsem, nebudu se vracet, chci ho vidět víc reálně že je to parchant a o nic jsem nepřišla :lol:

Jenomže to si musíš sama přepnout v hlavě, my ti tady max. napíšeme, že to samé by nejspíš časem dělal i tobě, až byste byli ofiko spolu - což ti může dopomoct k onomu,,přepnutí", abys ho viděla jako hajzla. Hlavně teda bych utnula jakoukoli konverzaci, čím víc si budete psát, tím spíš se z toho nedostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
21.5.20 09:35

Jestli ho chces videt jako hajzla, tak si znova uvedom, ze jsi mu delala jen levnou matracku a doma dela kravu z manzelky, ohrozuje rodinu, deti-ze takto se chova k zenam. A pak jen cas, az to preboli, az poznas jineho, budes resit ho, ne nevernika. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
21.5.20 09:40
@wildcherry píše:
Jestli ho chces videt jako hajzla, tak si znova uvedom, ze jsi mu delala jen levnou matracku a doma dela kravu z manzelky, ohrozuje rodinu, deti-ze takto se chova k zenam. A pak jen cas, az to preboli, az poznas jineho, budes resit ho, ne nevernika. :kytka:
:potlesk: Přesně :potlesk: A utni kontakt :jazyk: Zdravím krásnou divokou třešinku :mavam: :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 09:42

@wildcherry tohle co píšeš mi prave vůbec nejde :( protože on se snažil, byl pozorný, milý, vždycky se vším pomohl, říkám si ze se jeho žena má :oops: :lol: a třeba je doma úplně v nervu, no. Každopádně všechno asi zhoršilo to, ze jsem potkala jiného, chlap v mých letech, super práce, bývalý desetibojař, chlap jak hora, nezadany, velký zájem o mne…a já celou dobu myslím na toho vola, ze mi s nim proste bylo lip. Asi tohle cele mě vrátilo hodně zpátky, ze poznám supr chlapa ale vlastně s nim vůbec nechci být :?

• Citovat
  • Nahlásit
3055
21.5.20 09:47

Chápu, že jsi byla zamilovaná, prostě to s tebou uměl a krásná slovíčka mu šla krásně z pusy. Je fajn, že jsi se s ním rozešla, ale měla bys to utnout úplně, abys měla šanci se z toho dostat a najít si jného nezadaného. Možná jsi ho viděla v krásném světle, ale je pravda, že lhal, podváděl. Ani jsi ho pořádně neznala, byli jste spolu pár týdnů, neměla jsi možnost poznat kromě slov i jeho činy, jak by vám spolu bylo, kdybyste spolu pravdu byli naplno. Patrně by to nebylo lepší než s jeho manželkou, až opadne zamilovanost, začne zase hledat vzrůšo jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7207
21.5.20 09:51

Bezcharakterní člověk. Zneužil tě, tvoje city, čistě pro to, aby si občas zakukal s někým jiným, než s manželkou. Aniž by ti hned zkraje na férovku řekl, že je ženatý a dětný, velmi se snažil, abys k němu začala něco cítit, podařilo se mu to, tím si tě zaháčkoval, ty ho máš plnou hlavu a on začíná zase vypisovat, protože ho svrbí v rozkroku a moc by chtěl mít sex s holkou, o které ví, že je do něj paf, zatímco on tě má na háku. Je připravenej ti případně zašeptat do ouška pár miloučkých slovíček, ujistit tě, jak jsi krásná, jedinečná a úžasná, že jeho žena ti nesahá ani po kotníky a ví, že za to se mu rozložíš pod rukama na prvočinitele a on si užije kvalitní sex.

Prď na něj, tohle nemáš zapotřebí, sloužit nějakému proutníkovi jen jako jeho loutka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 09:52

@ZuzaM ne my spolu byli 8 měsíců, po par týdnech mi řekl jak se věci mají a já s nim zůstala :zed: ale jinak mas pravdu, i když jsme spolu byli 8 měsíců tak ho asi vůbec nemůžu znát, to mi řekli kamarádi taky, ze člověka poznám až když s nim ziju, ze je jasný ze se choval vždycky krásné když se na mě těšil a byl se mnou jen když chtěl (to bylo skoro denně, ale samozřejmě jen krátce).

Jsem fakt pitomá, takhle si zkazit skoro rok života (doufám ze ne déle, ale venku z toho ještě nejsem)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat