Proč si nastavil soukromý seznam přátel na fb?

Anonymní
30.3.21 18:24

Proč si nastavil soukromý seznam přátel na fb?

Holky, stalo se některé z vás, že váš partner měl normálně veřejný seznam přátel na Facebooku a najednou si ho dal na soukromý? Co za tím může být? Napadlo mě, že si tam přidal někoho, o kom asi nechce, abych věděla… Takže asi nějaká holka nebo holky… Jiný důvod mě nenapadá. Co myslíte, mám se bát? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7139
30.3.21 18:26
@Anonymní píše:
Holky, stalo se některé z vás, že váš partner měl normálně veřejný seznam přátel na Facebooku a najednou si ho dal na soukromý? Co za tím může být? Napadlo mě, že si tam přidal někoho, o kom asi nechce, abych věděla… Takže asi nějaká holka nebo holky… Jiný důvod mě nenapadá. Co myslíte, mám se bát? :(

ano, buď opatrná a boj se. :mavam: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
30.3.21 18:31

Nebo konečně pochopil jak funguje soukromí na FB a nastavil si ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 18:34
@Cenarius píše:
Nebo konečně pochopil jak funguje soukromí na FB a nastavil si ho.

No já mám taky nastavené soukromí, všechny příspěvky i seznam přátel mám viditelné pouze pro mé přátele a on to má taky tak, jen teda teď jsem zjistila, že ten seznam přátel má skrytý už i pro ty přátele. Tak mě to zarazilo.

• Citovat
  • Nahlásit
1199
30.3.21 18:37

Chrání si soukromí - i před přáteli. Tečka. Víc v tom nehledej. Taky to tak mám a nehodlám na tom nic měnit. Nejsi ty trošku stíhačka? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
30.3.21 18:37

Se ho zeptej ne? Tímhle přehnaným analyzováním se akorát stresuješ. Třeba jen prostě nechce veškeré své soukromí sdílet s každým. Kdybych dostala žárlivou scénu kvůli takové blbině, tak si řeknu, že se partner dočista zbláznil. :mrgreen: Omlouvá tě pouze pokud ještě nejsi plnoletá a mlátí s tebou hormony, to bych chápala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16872
30.3.21 18:39

Protože mu došlo, že je jeho partnerka paranoidní stíhačka co s ním není moc ochotná komunikovat otevřeně a bez podezírání a radjěi spekuluje na internetu.

A nebo konečně zjistil cosi o základní bezpečnosti na sociálních sítích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
30.3.21 18:40

Tak se ho zeptej, proč to udělal? To ti tady stejně nikdo neřekne, jen domněnky, že si přidal milenku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
30.3.21 18:45

Taky jsem si před pár lety skryla seznam přátel i pro přátele. Prostě maximální možné soukromí. Nic vztahového v tom není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8667
30.3.21 18:46
@Anonymní píše:
Holky, stalo se některé z vás, že váš partner měl normálně veřejný seznam přátel na Facebooku a najednou si ho dal na soukromý? Co za tím může být? Napadlo mě, že si tam přidal někoho, o kom asi nechce, abych věděla… Takže asi nějaká holka nebo holky… Jiný důvod mě nenapadá. Co myslíte, mám se bát? :(

a to je špatně, když si do přátel přidá nějaké holky?
Se mu nedivím, že si raději před tebou skryje, co může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 18:53
@Taka píše:
Chrání si soukromí - i před přáteli. Tečka. Víc v tom nehledej. Taky to tak mám a nehodlám na tom nic měnit. Nejsi ty trošku stíhačka? :kytka:

Nejsem stíhačka, přišla jsem na to náhodou, protože se mi u jeho ségry přestal zobrazovat jako společný přítel, tak jsem nechápala proč a pak zjistila, že nevidím jeho seznam přátel.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 18:55
@Parninas píše:
Se ho zeptej ne? Tímhle přehnaným analyzováním se akorát stresuješ. Třeba jen prostě nechce veškeré své soukromí sdílet s každým. Kdybych dostala žárlivou scénu kvůli takové blbině, tak si řeknu, že se partner dočista zbláznil. :mrgreen: Omlouvá tě pouze pokud ještě nejsi plnoletá a mlátí s tebou hormony, to bych chápala.

No scénu mu dělat nebudu, ale nevím jak se ho na to mám zeptat, aby to právě nevyznělo divně. Plnoletá nějakou chvíli jsem, ale zase tak dlouho ne :D

• Citovat
  • Nahlásit
5357
30.3.21 18:56

A je tu někdo koho nechceš aby měl v přátelích? Je problém, že by si přidal holku nebo holky? Pokud ano nedivím se, že to schoval. Pokud je ti jedno, že má v přátelích někoho koho nemusíš nebo, že si přidává holky tak těžko říct proč to zapnul teď. Třeba si jen upravoval soukromí a zapnul toto taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 18:57
@Ou píše:
Protože mu došlo, že je jeho partnerka paranoidní stíhačka co s ním není moc ochotná komunikovat otevřeně a bez podezírání a radjěi spekuluje na internetu.A nebo konečně zjistil cosi o základní bezpečnosti na sociálních sítích.

To snad ne… To spíš on se mnou nekomunikuje, já právě jo, jen teď nevím, jak se ho na to zeptat, proto jsem se ptala nejdřív tady. Zajímala mě něčí stejná zkušenost a co za tím bylo.

I to je možné, ale myslím, že on už má zabezpečený profil dost, jak jsem zmiňovala výš.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 18:59
@Jolka86 píše:
Tak se ho zeptej, proč to udělal? To ti tady stejně nikdo neřekne, jen domněnky, že si přidal milenku…

Zeptám, stejně mi nic jiného nezbyde…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat