Chtěla bych pochopit jeho chování

Anonymní
21.12.19 14:05

Proc to dela? Chtela bych pochopit jeho chovani, mysleni.

Dobry den, mam na Vas otazku. Chodila jsem s jedním klukem. Byla jsem do nej blazen, mela ruzove bryle. Umi to vazne dobre s zenami. Po case jsem zjistila, ze to je hodne dobry lhar, suknickar, krery me podvadel, vyuzival na bydleni, mel dluhy, deti, problemy s automaty. Kdyz jsem ho nechala, tak i kdyz uz bydlel u jine (ale nevedel, ze to vim), stale mel potrebu me nahanet (doma, v praci, brecel mi) skoro rok a rikat, jak chce byt se mnou, ze jinou nema atd. Ja jsem mu pak vzdy tim padem to „bydleni zkazila“ a musel hledat jinde. Tak se ptam, proc mel potrebu me stale kontaktovat, kdyz mohl byt v klidu s jinou a dalsimi, ktere o nem nic nevedely a dal si užívat ty jeho hry bez problémů; ale místo toho mel potrebu mi nadbíhat a tim padem si kazit sve zazemi? Tomu vazne nerozumim. Dekuji za vysvětlení, pokud nekdo tohle chape. :zed: Na to bych pak dale navazala dalsi otazkou… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

841
21.12.19 14:13

Protože to je psychopat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 14:27

Protože ví, že ty ho pořád ještě řešíš a dělá mu to dobře. Kašli na něj, blokni ho a máš pokoj. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 14:38

No ale on uz mel kolem sebe davno jine zenske, ktere nevedely o jeho minulosti a slapaly, jak on piskal a tim, ze stale resil me, tak si tu „pohodu“ znicil. Asi ten „psychopat“ tam take trochu sedi… Protoze se to neda jinak logicky vysvetlit.
Ja jsem s nim byla v kontaktu, protoze mi dluzil penize. - A stale dluzi. Coz je druha otazka, ze skoro po dvou letech, jsme v kontaktu a on, jak se zmenil a ze si vse uvedomil a dal do poradku a zije opravdu sam (dokonce mi poslal video jeho bytu jako dukaz). Ja mu to samozrejme neverim, ale zase nerozumim jeho pochodum. Kdyz jsme spolu predtim byli, tak si me vytetoval (coz jsem take nepochopila proc, kdyz jsem pak zjistila, co to je za cloveka), a myslela jsem, ze uz to ma davno pryc a stale ho ma, i nejaky dopis, co jsem mu psala pred temi ctyrmi lety k vyroci a dalsi veci, ze ma. Jako on umi hrat dobre na city, ale ja proste nechapu, ze to ma zapotrebi. Proc? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.19 14:43

Navic jsem mu rekla, ze si fakt na nic hrat nemusi, ze uz ho znam a je mi jedno, jestli nekoho ma. Ze ja mam take pritele a nic nechci ani neocekavam, jen ty penize treba… :D Ale stejne jede to, jak nikdy uz nikoho jineho nebude chtit. Vzdyt tim je sam proti sobe, takto prehravat.

• Nahlásit
  • Citovat
22008
21.12.19 14:49
@Anonymní píše:
Navic jsem mu rekla, ze si fakt na nic hrat nemusi, ze uz ho znam a je mi jedno, jestli nekoho ma. Ze ja mam take pritele a nic nechci ani neocekavam, jen ty penize treba… :D Ale stejne jede to, jak nikdy uz nikoho jineho nebude chtit. Vzdyt tim je sam proti sobe, takto prehravat.

No ale, vidis, ze ho stejne porad resis a kontakt neutnes. Delas presne to, co chce. Myslis na neho. Promin, ale chyba v tomto je u tebe.Bud ti to dela dobre, ze te porad resi, nebo nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 14:59

Ja bych prave chtela pochopit jeho pochody, protoze tomu vazne nerozumim. Proto jsem napsala o nazor sem. Ted s nim v kontaktu nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
3013
21.12.19 15:05
@Anonymní píše:
No ale on uz mel kolem sebe davno jine zenske, ktere nevedely o jeho minulosti a slapaly, jak on piskal a tim, ze stale resil me, tak si tu „pohodu“ znicil. Asi ten „psychopat“ tam take trochu sedi… Protoze se to neda jinak logicky vysvetlit.
Ja jsem s nim byla v kontaktu, protoze mi dluzil penize. - A stale dluzi. Coz je druha otazka, ze skoro po dvou letech, jsme v kontaktu a on, jak se zmenil a ze si vse uvedomil a dal do poradku a zije opravdu sam (dokonce mi poslal video jeho bytu jako dukaz). Ja mu to samozrejme neverim, ale zase nerozumim jeho pochodum. Kdyz jsme spolu predtim byli, tak si me vytetoval (coz jsem take nepochopila proc, kdyz jsem pak zjistila, co to je za cloveka), a myslela jsem, ze uz to ma davno pryc a stale ho ma, i nejaky dopis, co jsem mu psala pred temi ctyrmi lety k vyroci a dalsi veci, ze ma. Jako on umi hrat dobre na city, ale ja proste nechapu, ze to ma zapotrebi. Proc? :nevim:

Protože šikovnej chlap to má vždy rozdělané na více stranách. To neznáš? Má vás v mobilu a když to neklapne s jednou, tak to klapne s druhou a nebo třetí a nebo čtvrtou.
Vysvětli mi prosím, jak si tím, že se ti ozve zničí svoji pohodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12430
21.12.19 15:09
@Anonymní píše:
Ja bych prave chtela pochopit jeho pochody, protoze tomu vazne nerozumim. Proto jsem napsala o nazor sem. Ted s nim v kontaktu nejsem.

Idiota nepochopíš, protože je to prostě idiot :nevim:. Nebo chceš slyšet, že tě bezmezně miluje a nemůže bez tebe být? Některý chlapi to holt mají v základním programu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 15:14
@Janli
@Janli píše:
Idiota nepochopíš, protože je to prostě idiot :nevim:. Nebo chceš slyšet, že tě bezmezně miluje a nemůže bez tebe být? Některý chlapi to holt mají v základním programu…

Ano chce. Jinak by ho přece nenechala si ničit svojí (jeho :lol: ) pohodu, tím, že ho nechá se jí stále ozývat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 15:17
@Anonymní píše:

A on ti ty peníze postupně splácí, nebo je to „jednou…“? Jedná se o hodně? Já bych se s nima rozloučila (pokud to jde), protože on tě tím dluhem drží v šachu, až ti je vrátí, tak si ho můžeš bloknou, tedy proč by to dělal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2090
21.12.19 15:29
@Janli píše:

Taky mi připadá, že zakladatelka v tohle doufá :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 15:33
@Uslava píše:
Protože šikovnej chlap to má vždy rozdělané na více stranách. To neznáš? Má vás v mobilu a když to neklapne s jednou, tak to klapne s druhou a nebo třetí a nebo čtvrtou.
Vysvětli mi prosím, jak si tím, že se ti ozve zničí svoji pohodu?

Tomu rikas „sikovny“ chlap? Doufam, ze to byla ironie. :P Jak uz jsem psala, tak jsem mu nejmene dvakrat pokazila jeho „bydleni“ a musel si hledat nove, kdyz mel potrebu mi psat. A ted psal, klidne at bych k nemu dorazila. Ale o tohle mi vubec nejde.
Ja jen, ze mi tohle chovani uz prijde docela pres caru s tim vsim, nechapu a jestli to je opravdu normalni, ze chlap ma potrebu takto lhat a zamotavat se do toho. (Vzdyt by mohl ric na ferovku „nehledam vztah, pojd se bavit.“) Ja doufam, ze to neni bezny pripad.

• Nahlásit
  • Citovat
3676
21.12.19 15:33

Kontaktuje te, protoze nechce, abys na nej zapomnela a zila si spokojene s nekym jinym, chce se ti vkradat do myslenek a zaroven to ma rad rozdelano na vice stranach, a kdyby ses k nemu vratila, dopadlo by to stejne nebo i hur, ale jen pro tebe, protoze ty ses ta, ktera na vztahu prodelala. Kdyz se ti ozve, optej se ho hned na penize a neres s nim nejaky s.acky jako video jeho prazdneho bytu :mrgreen:, uvidis, ze ho to dlouho bavit nebude.
Jo a je to sobec a potrebuje pomasirovat ego, ja jsem tohle ve slabsim provedeni zazila u vsech ex a uprimny nezajem je jedina zarucena cesta, jak se jich zbavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 15:36
@Martina D. píše:
Kontaktuje te, protoze nechce, abys na nej zapomnela a zila si spokojene s nekym jinym, chce se ti vkradat do myslenek a zaroven to ma rad rozdelano na vice stranach, a kdyby ses k nemu vratila, dopadlo by to stejne nebo i hur, ale jen pro tebe, protoze ty ses ta, ktera na vztahu prodelala. Kdyz se ti ozve, optej se ho hned na penize a neres s nim nejaky s.acky jako video jeho prazdneho bytu :mrgreen:, uvidis, ze ho to dlouho bavit nebude.
Jo a je to sobec a potrebuje pomasirovat ego, ja jsem tohle ve slabsim provedeni zazila u vsech ex a uprimny nezajem je jedina zarucena cesta, jak se jich zbavit.

Myslim, ze jsi to asi uplne vystihla! Dekuji. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama