Proč to musela být zrovna moje nejlepší kamarádka..?

Anonymní
16.3.20 21:08

Proč to musela být zrovna moje nejlepší kamarádka..?

Ahojky… Jen se z toho potřebuji vypsat.. A pokud by se tu objevil někdo, kdo má podobnou zkušenost a chtěl by ji tu vypsat, budu ráda :srdce: dala jsem to sice do kategorie Manželství.. Ale už nějakou dobu jsme s ex od sebe… Tohle není o něm (i když se to vlastně vše točilo kolem něj a on byl ta hlavní příčina všeho) ale je to o ní.. Mé bývalé nejlepší kamarádce a ještě pár dalších, které jsem taky považovala za přítelkyně… S ex jsme spolu byli 11let..a celou dobu mě podváděl. Ja to nevěděla, i když jsem občas měla podezření, nikdy jsem opravdu nenašla (a že jsem bohužel klesla i k tomu, že jsem hledala) důkaz.. Až teď, když jsme od sebe vím vše (nebo Teda podstatnou část, je možné že pořád ještě něco nevím a už ani asi vědět nechci)… Přesto když jsem se před nějakou dobou dozvěděla, že mě opravdu podváděl a v hojné míře, čekala jsem spoustu jmen.. Ale to jedno prostě ne!!! Moje nejlepší kamarádka.. Která se mnou pomalu i rodila, když šel náš syn na svět a mimo to semnou prostě prožila skoro vše…I všechny trable, které jsem s ní řešila ohledně něho, a její rady, ať se sním rozejdu.. Asi aby s ním mohla ještě častěji…ona byla jedna z hlavních „dlouhodobých“ milenek (když byl syn ještě miminko, tak to začalo).. K tomu ještě další nejlepší kamarádka, kterou jsem znala ještě déle.. + pár dalších, které se za ty roky tvářily jako kamarádky.. Občas mám stavy, že si připadám jako největší troska, která stojí uprostřed a ony všechny kolem mě to ví, jenom ja krva ne a smějou se mi, jakého mám chlapa devkare.. A jaká jsem husa, že to nevím… Popravdě, když zjistily, že to vím, už se nikdy neozvy, ani neměly kuráž mi napsat blbé promiň… Jsem zralá na nějakou terapii, protože HO jsem si vnitřně už „vyřešila“, ale s nimi… S tím se prostě pořád nedokážu smirit, a to jsou to už 2 roky… Díky že jste to dočetly… A omlouvám se za chyby, píšu na telefonu.. Doufám, že na druhou stranu tu nebude moc podobných příběhů… Pěkný večer ???? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14340
16.3.20 21:12

To nebyla tvoje nejlepší kamarádka. Ta by to totiž neudělala. :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
16.3.20 21:19

To nebyly opravdové kamarádky! Opravdová kamarádka by ti nespala s mužem. I když to bolí a není to omluva, tak jeden úlet by se dal ještě zkousnout třeba pod vlivem alkoholu, ale víckrát? To ne. Chápu, že se cítíš zrazená a že to bolí, když je to od nejbližších. Doporučila bych návštěvu psychologa, aby ti pomohl toto vstřebat a vyrovnat se s tím. Jo a ještě ty se za nic stydět nemusíš, to ony. Navíc ženská s malým dítětem je velmi zranitelná a to se prostě nedělá!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23343
16.3.20 21:23
@Anonymní píše:
Ahojky… Jen se z toho potřebuji vypsat.. A pokud by se tu objevil někdo, kdo má podobnou zkušenost a chtěl by ji tu vypsat, budu ráda :srdce: dala jsem to sice do kategorie Manželství.. Ale už nějakou dobu jsme s ex od sebe… Tohle není o něm (i když se to vlastně vše točilo kolem něj a on byl ta hlavní příčina všeho) ale je to o ní.. Mé bývalé nejlepší kamarádce a ještě pár dalších, které jsem taky považovala za přítelkyně… S ex jsme spolu byli 11let..a celou dobu mě podváděl. Ja to nevěděla, i když jsem občas měla podezření, nikdy jsem opravdu nenašla (a že jsem bohužel klesla i k tomu, že jsem hledala) důkaz.. Až teď, když jsme od sebe vím vše (nebo Teda podstatnou část, je možné že pořád ještě něco nevím a už ani asi vědět nechci)… Přesto když jsem se před nějakou dobou dozvěděla, že mě opravdu podváděl a v hojné míře, čekala jsem spoustu jmen.. Ale to jedno prostě ne!!! Moje nejlepší kamarádka.. Která se mnou pomalu i rodila, když šel náš syn na svět a mimo to semnou prostě prožila skoro vše…I všechny trable, které jsem s ní řešila ohledně něho, a její rady, ať se sním rozejdu.. Asi aby s ním mohla ještě častěji…ona byla jedna z hlavních „dlouhodobých“ milenek (když byl syn ještě miminko, tak to začalo).. K tomu ještě další nejlepší kamarádka, kterou jsem znala ještě déle.. + pár dalších, které se za ty roky tvářily jako kamarádky.. Občas mám stavy, že si připadám jako největší troska, která stojí uprostřed a ony všechny kolem mě to ví, jenom ja krva ne a smějou se mi, jakého mám chlapa devkare.. A jaká jsem husa, že to nevím… Popravdě, když zjistily, že to vím, už se nikdy neozvy, ani neměly kuráž mi napsat blbé promiň… Jsem zralá na nějakou terapii, protože HO jsem si vnitřně už „vyřešila“, ale s nimi… S tím se prostě pořád nedokážu smirit, a to jsou to už 2 roky… Díky že jste to dočetly… A omlouvám se za chyby, píšu na telefonu.. Doufám, že na druhou stranu tu nebude moc podobných příběhů… Pěkný večer ???? :srdce:

Kamarádky to nebyly ani omylem a tvůj ex je nepěkné prase, že mu nestačila jedna, a neměl ani tolik fantazie, aby sáhnul po babě aspoň 5km daleko od tebe. Buď ráda, že ses ho zbavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
16.3.20 21:25

Já mám opravdu kamarádku jen jednu, celý život a ona mě. Vím na 100%, že si vše co řeknu nechá pro sebe a platí to i opačně. Znám případ kdy kolegyně hučela do druhé, aby se rozvedla, protože s takovým dobytkem se přece žít nedá. Ta ji poslechla a rozvedla se a ta co hučela se mohla vdávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4112
16.3.20 21:25

To je hnus ten chlap a ony ještě větší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.20 21:27

Milá zakladatelko,
moc neumím poradit, nyní si procházím zradou manžela a v tvém případě je to taková dvojnásobná zrada - bolest - zklamání - či jak to v rychlosti nazvat - ještě od nejlepší kamarádky.
Snad jen napíši snažit se tím netrápit, nestojí to za to..
Když je mi nejhůř, říkám si: Hlavu vzhůru princezno, padá ti korunka :-)
Chvilku mi to i pomáhá :P
To jen na odlehčenou..
Držím palečky..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.3.20 21:27

@kemeny13
Něco podobného (ale ještě horšího) zvládla moje šéfová

• Nahlásit
  • Citovat
578
16.3.20 21:28
@kemeny13 píše:
Já mám opravdu kamarádku jen jednu, celý život a ona mě. Vím na 100%, že si vše co řeknu nechá pro sebe a platí to i opačně. Znám případ kdy kolegyně hučela do druhé, aby se rozvedla, protože s takovým dobytkem se přece žít nedá. Ta ji poslechla a rozvedla se a ta co hučela se mohla vdávat.

To je dost hrozný :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 21:38

Já bych svému nejlepšímu příteli klidně nechal svoji manželku…a kdyby si ji nechal, tak ho mám ještě radši, tak kde je problém? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1890
16.3.20 22:00
@Evžen.hrobař.žen píše:
Já bych svému nejlepšímu příteli klidně nechal svoji manželku…a kdyby si ji nechal, tak ho mám ještě radši, tak kde je problém? 8o
.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
16.3.20 22:17

Je to hrozne a chapu, ze se citis velmi zrazena. Ale uvedom si jednu vec - ty jsi v tomhle kruhu zucastnenych ta jedina, ktera ma nejakou cest a ktera neudelala nic spatneho. Nenech si vnutit ten pocit, ze ty jsi husa, ktera nic nevedela - naopak, husy jsou tve byvale kamaradky a tvuj ex je hajzl. Ty jsi z cele te situace vysla jako vitez, zbavila ses devkare a “kamaradek”, ktere opravdovymi kamaradkami nebyly. Mas prilezitost zacit znovu a obklopit se lidmi, kteri za to stoji :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.20 22:17

Zažila jsem v mládí něco podobného, i když to nebyl manžel a nebyly v tom děti, byl to můj " pan božský ", žila jsem s ním a chtěla žít do smrti, bohužel jsem o něm tak moc hezky mluvila před svou tehdejší kamarádkou z práce, která byla rozvedená, že v momentě, kdy jsem si ji pozvala na svou oslavu narozenin dělala v době kdy já se tam starala, aby měli lidi co jíst a pít…všechno proto, aby ho dostala tam, kam ho později dostala…ano, kdyby nebyly v našem vztahu problémy, tak by se jí to nepodařilo, ale byla to zrada, kterou jsem nemohla skousnout velmi dlouho. V podstatě jsem jí dala návod, jak na něj a ona toho s radostí využila.
Byla s ním pak asi dva roky a kopl ji pak do zadku. Mně se pak omluvil. Díky tomuto všemu mám dnes dvě krásné děti, které bych s ním neměla, protože už měl děti s bývalou manželkou. Takze…byla to zrada, která bolela neskutečně a velmi dlouho, ale velmi mi pomohla se v životě posunout a nakonec být šťastná.
Prosím anonym, je to pro mě citlivé téma a nechci ten příspěvek mít spojený s mým nickem. Jen jsem chtěla povzbudit zakladatelku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.3.20 22:38

Zažila jsem to stejné. Můj manžel a má kamarádka. On tedy nebyl nevěrný jen s ní. Ale to jsem zjistila až časem. S ní to bylo dlouhodobě. Rozvádět se nechtěl, ale nedala jsem to. Fyzická nevěra už potom bylo poslední, co mě zajímalo. Těch lží. Od dvou nejbližších lidí. Když si na to po těch letech vzpomenu, bylo to na pob..tí. Když si na to po těch letech vzpomenu, zjistím, že mi to i něco dalo, zocelilo, určitě jsem neokorala a neztratila všechny ideály. Ale ano, něco je pro mě už navždy jinak. Víc o tom nechci psát. Kdo nezažil, nepochopí.

@Anonymní píše:
Ahojky… Jen se z toho potřebuji vypsat.. A pokud by se tu objevil někdo, kdo má podobnou zkušenost a chtěl by ji tu vypsat, budu ráda :srdce: dala jsem to sice do kategorie Manželství.. Ale už nějakou dobu jsme s ex od sebe… Tohle není o něm (i když se to vlastně vše točilo kolem něj a on byl ta hlavní příčina všeho) ale je to o ní.. Mé bývalé nejlepší kamarádce a ještě pár dalších, které jsem taky považovala za přítelkyně… S ex jsme spolu byli 11let..a celou dobu mě podváděl. Ja to nevěděla, i když jsem občas měla podezření, nikdy jsem opravdu nenašla (a že jsem bohužel klesla i k tomu, že jsem hledala) důkaz.. Až teď, když jsme od sebe vím vše (nebo Teda podstatnou část, je možné že pořád ještě něco nevím a už ani asi vědět nechci)… Přesto když jsem se před nějakou dobou dozvěděla, že mě opravdu podváděl a v hojné míře, čekala jsem spoustu jmen.. Ale to jedno prostě ne!!! Moje nejlepší kamarádka.. Která se mnou pomalu i rodila, když šel náš syn na svět a mimo to semnou prostě prožila skoro vše…I všechny trable, které jsem s ní řešila ohledně něho, a její rady, ať se sním rozejdu.. Asi aby s ním mohla ještě častěji…ona byla jedna z hlavních „dlouhodobých“ milenek (když byl syn ještě miminko, tak to začalo).. K tomu ještě další nejlepší kamarádka, kterou jsem znala ještě déle.. + pár dalších, které se za ty roky tvářily jako kamarádky.. Občas mám stavy, že si připadám jako největší troska, která stojí uprostřed a ony všechny kolem mě to ví, jenom ja krva ne a smějou se mi, jakého mám chlapa devkare.. A jaká jsem husa, že to nevím… Popravdě, když zjistily, že to vím, už se nikdy neozvy, ani neměly kuráž mi napsat blbé promiň… Jsem zralá na nějakou terapii, protože HO jsem si vnitřně už „vyřešila“, ale s nimi… S tím se prostě pořád nedokážu smirit, a to jsou to už 2 roky… Díky že jste to dočetly… A omlouvám se za chyby, píšu na telefonu.. Doufám, že na druhou stranu tu nebude moc podobných příběhů… Pěkný večer ???? :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
16.3.20 22:45
@Anonymní píše:

Ahoj, je mi moc líto, že sis něco takového musela prožít. :,( A vůbec se nedivím, že se přes to nemůžeš přenést. Troska určitě nejsi, To, že jsi kolem sebe měla podlý, lživý, zákeřný lidi, z tebe trosku nedělá. Lidi jsou prostě někdy velký sv..ě a neuděláš s tím nic. Ale jedna věc je jasná, boží mlýny melou pomalu, ale jistě. A všem se to určitě v nějaké formě vrátí i s úroky! Tím si buď jistá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama