Proč to muži dělají?

Anonymní
14.10.19 11:34

Proč to muži dělají?

Ahojky všem,

Takové diskutabilní téma do pléna. Třeba nějaký muž racionálně objasní tuto situaci. :)
Proč proboha muži potřebují posílat svůj úd? Kvůli pochvale?
Opět se mi stalo, že se mi jeden, rok nebo dva ženatý muž snaží poslat fotku své chlouby. Bohužel ho znám dobře, před delší dobou jsme byli kamarádi. Spíš se udivuji nad tou potřebou se chlubit pindíkem.
Jaký na to máte názor?
Díky! :) :nevim: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15463
14.10.19 11:42

:mrgreen: :mrgreen: Nikdy se mi to nestalo a nahaté fotky jsme si posílali maximálně vzájemně s manželem. Objektivně se mi líbí málokterá (i umělecká) fotka mužského údu, takže mě by to spíš rozesmálo nebo zhnusilo :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
14.10.19 11:44

Nejsem sice muz, ale taky jsem par takovych obrazku obdrzela, hlavne v dobe, kdy jsem zkousela stesti na seznamce. Nikdy jsem to moc nepochopila, proc si nekdo mysli, ze je vhodne nevyzadane poslat cizimu cloveku fotku svych genitalii. Asi jsou svym pindourem natolik uchvaceni, ze prepokladaji, ze ostatni budou tez z toho uplne paf a s mokrym rozkrokem padat do mdlob :nevim:
Ja potom zacala posilat zpatky fotku jineho pindoura, samozrejme vetsiho :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
14.10.19 11:50
@Anonymní píše:
Ahojky všem,Takové diskutabilní téma do pléna. Třeba nějaký muž racionálně objasní tuto situaci. :)
Proč proboha muži potřebují posílat svůj úd? Kvůli pochvale?
Opět se mi stalo, že se mi jeden, rok nebo dva ženatý muž snaží poslat fotku své chlouby. Bohužel ho znám dobře, před delší dobou jsme byli kamarádi. Spíš se udivuji nad tou potřebou se chlubit pindíkem.
Jaký na to máte názor?
Díky! :) :nevim: :kytka:

Spis otazka proc komunikujete nebo navazujete znamost s nekym kdo vam posila sve čůro :think:

Uz to tady mame zase ty vadne kusy ze seznamek :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19005
14.10.19 11:51

Tak normální člověk pošle fotku hlavy, oni, se stejnou logikou, pošlou fotku místa, kde se nachází jejich mozek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
14.10.19 11:51

Netuším, nezažila jsem to. Osobně bych ale od takového utíkala mílovými kroky. Zdravě sebevědomý a dospělý muž nemá potřebu toto dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
14.10.19 11:52
@Janli píše:
Tak normální člověk pošle fotku hlavy, oni, se stejnou logikou, pošlou fotku místa, kde se nachází jejich mozek :nevim:

Bingo, jinými slovy takoví v hlavě nic moc nemají. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
14.10.19 11:59
@Zabatko píše:
Bingo, jinými slovy takoví v hlavě nic moc nemají. :mrgreen:

Maji, tlaci je tam sperma a pak to tak dopada! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
14.10.19 12:01
@Komsomol píše:
Spis otazka proc komunikujete nebo navazujete znamost s nekym kdo vam posila sve čůro :think:Uz to tady mame zase ty vadne kusy ze seznamek :potlesk:

Tak ono jde asi o to, ze to jde dopredu hodne tezko odhadnout, ze po „ahoj“ prijde fotka ptaka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4293
14.10.19 12:03

Taky to nechápu, mne teda nikdy zadny chlap fotku sve chlouby neposlal, ale kamosce jo, ale mam pocit, ze i ona posila svoje fotky. Nevim, me nikdy nenapadlo nekomu posilat svoje fotky i v nejvetsi zamilovanosti ne, clovek nikdy nevi, jak se ten vztah zvrtne, ze. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
14.10.19 12:03
@Silverine247 píše:
Maji, tlaci je tam sperma a pak to tak dopada! :lol:

Sperma v hlavě a mozek mezi nohama. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28708
14.10.19 12:04

Na mě to působí tak, že muži jsou prostě zaměřeni vizuálně a mají pocit, že ženy taky :D Taky už jsem pár takových fotografií obdržela, od různých chlapů, v různých fázích vztahů…Oni si prostě myslí, že ženská se na TO chce podívat. Jak na to přišli, to netuším. Mužský mozek prostě funguje jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9222
14.10.19 12:04

Taky to nechápu, ptáka jsem si v životě ani nevyfotil, proč taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
14.10.19 12:07
@KalamityJohn píše:
Taky to nechápu, ptáka jsem si v životě ani nevyfotil, proč taky?

Asi nejsi traged :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
14.10.19 12:07

Genitalni meliorace neboli unik mozkovych bunek do pohlavnich zlaz, jak popsal uz Cimrman.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat