Tak moc bych chtěla delší sex s manželem

Anonymní
29.5.20 00:00

Proč to nikdy netrvá dýl..... Tak moc bych chtěla...

Ani nevím, jestli chci řadu… Spíš se jen vykecat-asi… Jsem se svým manželem od šestnácti let, máme dvě již školní děti. Náš vztah je opravdu harmonický. Téměř vůbec se nehádame. Je báječný manžel a velmi VELMI dobrý otec. Vybudovali jsme ta těch 20let mnoho. Máme dům, krásný život. Manžel umí vydělat peníze a vše co bych si přála se časem zrealizuje. Mám ale jeden „problém ". V sexu nevydrží moc dlouho. Skoro vůbec. Milování trvá tak minutu. Když jsme spolu začínali tak si myslím, že to trvalo i o chvilku dýl… Ale to už je tak moc dávno. Sex mě baví, ale když už se začínám já hodně vzrušovat a uvolňovat, tak vše skončí… Druhé kolo je sci fi. Orgasmus mám, ale jen když si to dělám sama. Už uvažuju dlouho, že sem napíšu… Ale dnes to trvalo tak krátce… Jen jsem na něj nasedla, tak začal šeptat jak moc mě miluje a udělal se :(. Vůbec nechci rady typu ať mu zahnu s tak… Na to si ho moc vážím a vzhlížím k němu. Je můj nejlepší přítel a vím že i moje životní láska. Vlastně ani nevím co čekám za "rady“. Kdyby to trvalo jen o pár minut dýl…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1778
29.5.20 01:24

Buď ho pořád tak moc vzrušuješ a nebo nějaký zdravotní problém. Nebo nebere dlouhodobě nějaké léky? Jako jsou léky, které erekci, libido a celkovou citlivost snižují, jsou i takové, které to narušují naopak. Partner měl to samé po lécích na štítnou žlázu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 05:49

Ahoj, máme to velmi podobně, i po skoro dvaceti letech samotná soulož trvá cca dvě minuty. Nepomáhá ani vyšší četnost, nic. A druhé kolo taky neexistuje. Až tak poslední dva roky jsem se. naučila trošičku natočit při různých polohách tak, že dráždí to správně místo a já jsem do těch dvou minut s ním. Délka předehry na to vliv nemá, naopak čím je delší, tím je to horší. Do té doby jsem s ním dosahovala pouze klitoralniho orgasmu.

Jinak teda delší výdrž měl jen po trošce alkoholu, ale to mi není příjemný, takže když si dá jednou za čas pivo, tak ví, že určitě večer nic nebude :D

Vážně zkus trochu jinak polohy. Třeba když jsem já nahoře, jdu jednou nohou do kleku, druhou do drepu a to je snad nejrychlejší. To jsem dokonce i dřív, než manžel :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
18075
29.5.20 05:55

@izquierdo uz zase? 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 06:35

Pro obě anonymní: Proč nemůže být druhé kolo? Z jakého důvodu?

• Nahlásit
  • Citovat
12405
29.5.20 07:26
@Anonymní píše:

Proč ty jako anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12405
29.5.20 07:26

Zakladatelko nebere muž nějaké léky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 07:28
@Anonymní píše:

Proč anonym? protože jsou tu lidé, kteří mě znají i. osobně, i meho muže a do postele si ke zrovna zvát nehodlám.

A holt to po druhé nejde všem. Prostě už není tak pevná erekce

• Nahlásit
  • Citovat
1488
29.5.20 07:33

By mě taky zajimalo proč by třeba po 30 minutové pauze nemohl znovu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 07:40

Můj taky nemůže po druhé.. Nevím proč, ale prostě mu to už nejde no.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 07:47

Muj podruhé může tak po pul hodině.
Ale zase to nechceme nikdy, pac cista souloz trva dlouho, 30 -45 minut.
V sexu je muz dokonalý.
Zase máme jen průměrné příjmy, hypotéku.
Vy to máte asi naopak. Člověk nemůže mít všechno. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 07:53

Mám to doma úplně stejné. Manžel vydrží minutu maximálně dvě. dřív mně to nevadilo protože jsem si myslela že vaginální orgasmus stejně mít nebudu, téměř nic jsem u toho necítila. Vždycky mě uspokojil přes klitoris a já jsem to víc neřešila. Ale až teď po čtyřicítce si říkám, že to vlastně nemůžu vědět, když to nikdy déle netrvalo. Kdyby to trvalo pět deset minut třeba bych něco cítila…nevím těžko říct :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 08:27
@Anonymní píše:
Proč anonym? protože jsou tu lidé, kteří mě znají i. osobně, i meho muže a do postele si ke zrovna zvát nehodlám.A holt to po druhé nejde všem. Prostě už není tak pevná erekce

Tak to je škoda. Mě trochu trápí že u nás to trvá tak pět minut a to je pro mě málo, minuta jako u vás by byla moje smrt. :roll: Já bych chtěl aby to bylo déle, vydržím klidně půl hodiny v kuse i dýl. Nebo aspoň ráno si dát opáčko. Není to tím že bych nevydržel ale jak se manželka udělá tak chce abych to i já co nejrychleji ukončil, protože u ni velice rychle opadne vzrušení a pak to pro ni začne být nepříjemné. Takže já to musím co nejrychleji ukončit a na to mám tak minutu, dvě. Přitom já bych chtěl pokračovat. U nás mi to připadá, že když má dojít na sex, je to hrozně hektické, uspěchané. Rychle, rychle… a pak pusu a dobrou. Já někdy teprve oblékám pyžamo a ona už leží na boku a chrní! Já bych to chtěl v klidu, relax, užít si to. Každý asi nemůže mít všechno. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 08:38
@Anonymní píše:
Mám to doma úplně stejné. Manžel vydrží minutu maximálně dvě. dřív mně to nevadilo protože jsem si myslela že vaginální orgasmus stejně mít nebudu, téměř nic jsem u toho necítila. Vždycky mě uspokojil přes klitoris a já jsem to víc neřešila. Ale až teď po čtyřicítce si říkám, že to vlastně nemůžu vědět, když to nikdy déle netrvalo. Kdyby to trvalo pět deset minut třeba bych něco cítila…nevím těžko říct :)

Chapu, ze to kazdy ma jinak.
Ale u nas je samotna soulož delší nez 30minut, myslím, ze to muž fakt umí, ale vaginalniho orgasmu jsem nedosahla nikdy.
Kdysi si myslel, ze kdyz dyl…a takhle a tamto…ze.
Proste ne, nejde to. I jsem mu to rekla, ze snahy tímto smerem nemaji smysl.
Parkrat jsem zazila takovy „hybrid“, kdyz je uvnitř a zároveň mi to dela rukou, ale přišlo mi to divny, moc se mi to nelibilo.
Celkove bych rekla, ze mi to ani nechybí. Orgasmus mám pokaždé, je pro mě maximálně uspokojující.
Takze ani sebedelsi samotna souloz na tom nic nezmenila, ze vaginalni ne.
A tak to můžete zkusit s vibratorem, ne? Jestli to nejak pomůže. :)

• Nahlásit
  • Citovat
3208
29.5.20 08:54
@Anonymní píše:
Parkrat jsem zazila takovy „hybrid“, kdyz je uvnitř a zároveň mi to dela rukou, ale přišlo mi to divny, moc se mi to nelibilo.

Tento „hybrid“, jak to nazýváte, je naopak pro hodně žen žádoucí a je hezké, když to muž takhle ženě zpříjemní. Myslím, že kdyby to dělali všichni muži, tak nebudou na ně v sexu takové stížnosti a ženy si nebudou stěžovat, že nemají orgasmus. Takhle nějak by to mělo vypadat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama