Proč vysoká bazální teplota? Negativní tt

Anonymní
18.2.21 15:47

Proč vysoká bt? Negativní tt

Zdravím, píšu poprvé do nějaký diskuze..tam prosím berte ohled :) a na moje téma sem nic nenašla
S partnerem se snažíme o mimi, má poslední „menstruace“ proběhla 6.2..bylo to velmi, ale velmi slabé krvácení, bylo to jak říznutí do prstu a stačilo to max na intimní vložku. Trvalo to cca 3-4 dny.
Už déle si měřím bt, vždy na ovulaci vyskočí nahoru..a při menstruaci klesne na nějakých 36,6..teď se mi od ovulace, která byla 23.1 drží pořád nad 37, když přišla menstruace, teplota neklesla, stále se držela nad 37, když menstruace „skončila“ tak spadla na 36,8 a druhý den vylezla na 37,5..do teď se má teplota drží na 37,2-37,4..nemocná nejsem, zánět nemám. Do toho chodím pořád curat, ale neboli to, nepálí, nereze nic. Do toho mám citlivá prsa a bolí v podbřišku jako bych to měla dostat, silné bolesti to nejsou, jen takové simrani, někdy i občas do levé či pravé strany mě to píchne :zed: o chuti k jídlu nemluvím :think: :think: a bolí mě záda v kříži 🤷🏼‍♀️test sem si dělala, dělala sem si clearblue plus, ale negativní :( když sem si dělala klasický paprikový, vyšel mini dušík, ale spíše negativní.
Chystám se k doktorce, takže nemusíte psát, ať se objednám apod :-).
Budu ráda za jakýkoliv vyjádření, jen prosím si nechte „chytre věty“ :) moc děkuji ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1801
18.2.21 16:35

Mě spíš napadá, že jestli mas tak slabou menstruaci, že nemáš skoro zadnou sliznici a s tim se moc netehotni. Byt teboh tak si skočím na gyndu a ideálně v době, kdy bys měla mit ovulaci, aby ti řekla, jestli mas folikul a jak vysokou mas sliznici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
18.2.21 16:37
@suzka1 píše:
Mě spíš napadá, že jestli mas tak slabou menstruaci, že nemáš skoro zadnou sliznici a s tim se moc netehotni. Byt teboh tak si skočím na gyndu a ideálně v době, kdy bys měla mit ovulaci, aby ti řekla, jestli mas folikul a jak vysokou mas sliznici.

nevim, jestli to vysvětluje tu teplotu, ta je divná :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 16:43

@suzka1
Já vždycky menstruaci mám silnou a trvá 6-7 dní a mám tam i takový ty"cucky 🤣".teď nic, no..jen slabý krvácení

• Citovat
  • Nahlásit
18.2.21 18:39

Tak treba me vzdy pred MS teplota klesne na teploty pred ovu na cca 36,4. Pres 37 jsem mela jen kdyz jsem byla tehotna. Dneska jsem mela 37,2,takze jsem se zhrozila, ze jsem tehotna, i kdyz to neni mozny a jeste dopoledne jsem to dostala. Nikdy se mi tohle nestalo. Asi bych teda nic neresila, kdyz se chystas k doktorce. A nebo zkusila test za par dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat