Proč zadáné ženy posílají signály zájmu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Božislava
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 03.10.18 13:41
Proč zadáné ženy posílají signály zájmu?

Jeden muž je fascinován jednou ženou zaregistrovanou zde na e-miminu, která je zadána a přesto mu posílá některé signály zájmu-jako by chtěla svého partnera zradit. Zmatený muž se ptá, co má dělat? A proč ženy chtějí podvádět? Budu zvědavá i na názory od ostatních…Co má dělat muž v situacích, kdy cítí emoce od ženy, která už někoho má? Je třeba si uvědomit, že důležitým aspektem ženských záměrů jsou plodné dny. Žena během ovulace hledá muže s vysokým testosteronem, dominantním chováním a myšlením. V tomto případě bude žena mít zájem pouze o konverzaci. Ale nikdy nebude chtít sex. A zde muž musí být opatrný a nastavit pevné hranice a nic neočekávat od ženy, kromě toho, že je ženou. Nezralé ženy jsou kontaminované narcistickým znakem a proto se bojí kritiky, byť je ta kritika konstruktivní. Berou to pouze jako příznak nedostatku lásky od svého manžela. A partner v takových případech může být velmi snadno považován za špatného…Zralá a duševně zdravá žena se cítí vinna kvůli svým nedostatkům a projevuje vůli ke zlepšování. Nezralá žena se cítí jako nevinná oběť a začne pokukovat na jiného muže. Ženy dneška jsou velmi narcistické a mají rády obdivné pohledy v očích mužů. Podívejte se, jak moc se jim líbí být předmětem obdivu, pokud jde o vzhled. Objevují se na webových kamerách, nahrávají nové a nové fotografie s erotickým obsahem a ty posílají svým obdivovatelům, očekavájíc komplimenty a lichotky, nekritický obdiv, které jim přinášejí velké potěšení a vzrušení. Pak si sice paradoxně stěžují, že jsou považováné za sexuální předměty, ale ten příjemný pocit, že se kolem nich svět točí, je prostě neodolatelný. I v takovém případě je na místě obezřetnost, protože v případě rozpadu partnerství, bude vinna svalena na muže. Proto radím, jakékoliv signály zájmu od zadaných žen, je třeba důsledně ignorovat a nic od nich neočekávat. Jen tímto přístupem si zachováte zdravý rozum a čistý štít. Pokud bude žena trvat na tom, že svůj úmysl myslí vážně, upozorněte ji, že dávate přednost nezadaným ženám a kladnou odezvu na její zájem může očekávat až po rozchodu se současným partnerem. A to i v případě je-li tento partner opravdu velmi špatný. :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 5438 příspěvků 03.10.18 13:47

Hustý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10930 příspěvků 03.10.18 13:48

Ty poslední dobou nějak leješ, ne?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 03.10.18 13:49

Cože?! Ty sis šlehla? :mrgreen: Úplně mi uniká smysl sdělení.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 03.10.18 13:58

A?

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 03.10.18 14:03

Hu, ehm.. :think: Chtela bych mit tolik casu na rozebirani podobnych temat :mrgreen:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 03.10.18 14:03

Svetluska.Lulu
Kecalka 318 příspěvků 03.10.18 14:11
8o 8o 8o 8o

Jsi ohrdnutý muž, provinilá zadaná žena, kouč v krizi (kartářka, neúspěšný psycholog či jiný poradce) nebo máš dost zkaženého světa a spasitelský komplex?

Jinak nechápu :nevim:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 03.10.18 14:12

Se vším souhlasím, kromě věty - Proto radím, jakékoliv signály zájmu od zadaných žen, je třeba důsledně ignorovat a nic od nich neočekávat.....

Ne ne, je povinností mužského pokolení do toho naplno jít, samozřejmě nic neočekávat, ale brát, co je dáváno :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16799 příspěvků 03.10.18 14:14

ty ses delegovala na místní mravnostní policii? Pokud tu někdo s někým špásuje, tobě to může být úplně jedno :think: At si to vyřeší ti dva (ev tři, čtyři atd) spolu ;)

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 03.10.18 14:15
@Tichošlápek píše:
Ty poslední dobou nějak leješ, ne?
:D :D
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 14:16

Já třeba taky ráda flirtuji s chlapama i když jsem šťastně vdaná. A co jako?

Janli
Kelišová 6326 příspěvků 03.10.18 14:16

Tak jo, jdu se odlíčit, vezmu si tepláky, vytahanej svetr, na hlavu vytvořím slušivý drdol nebo si raději vezmu na hlavu papírovej pytlík, abych náhodou v někom nevytvořila pocit, že vysílám erotický signály, když už jsem teda vdaná… Můžu já snad za to, že si chlapi ve své ješitnosti a pod tlakem testosteronu vykládají přátelský rozhovor jako můj zájem? Ze kterýho století jsi? Tohle bych čekala v čaposise Pro paní a dívky z Rakouska-Uherska…

růžový achát
Kelišová 5131 příspěvků 03.10.18 14:18

To je sloupek hodný časopisu ,,Chvilka pro Tebe,, :srdce:

Alušáček
Závislačka 3248 příspěvků 03.10.18 14:19

Celý život mám zkušenost, že muži si jakékoli přátelské chování vykládají jako výzvu. Některým stačí vlice málo, usmát se a už jim v hlavě naskočí..,, ta po mě jede,, :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >