Procházka s 9. denním miminkem

30.4.17 14:19

Procházka s 9 denním miminkem

Dobrý den vylezlo sluníčko momentálně a já bych chtěla vyrazit s prďolou někam ven.
Na delší procházku, nevím jestli dneska nebo až zítra.
Já už jsem teda byla jenom tak před domem a na pár minut.
Co mu mám dát na sebe v tomhle počasí aby mu nebyla zima nebo zas teplo.
Co jsi mám vzít sebou do tašky na kočár pro malého ubrousky.
Plíny asi ne nebo přebalujete? musí to v jedné plence vydržet chvilku zas aby neměl opruzeniny ale prd je na přebalování zima ještě, to vydrží.
A nějaké oblečení kdy si ublinknul jinak asi nic to poznám až venku co mi chybí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
30.4.17 14:23

Na delší procházku bych to moc neviděla, ale jinak obleč o vrstvu více než máš ty a nějakou deku hrubší, pokud mu bude vedro tak hlavně ať ho neofoukne..
brala jsem vždy s sebou i plenu a náhradní oblečení

• Nahlásit
  • Citovat
22582
30.4.17 14:24

Tak pokud půjdeš se spícím a nepůjdeš na 2 hodinovou tůru (což bys ani neměla s takovým prckem), tak nic ze jmenovaného nepotřebuješ. Dala bych body, pak třeba ještě jednu vrstvu (slabší mikinku), pak teplejší mikinu a pořádnou deku. Samozřejmě čepici. Já měla děcka ještě v zavinovačce. Určitě ho v takové zimě nepřebaluj. Doma ti taky spí nějaký čas bez přebalení, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23417
30.4.17 14:25

Co je delší procházka? Hodina, půl dne? S oblečením neporadím, jinak plenu, náhradní nějaké základní oblečení plus něco když bude víc zima, látkovou plenu. Nemusíš sebou tahat půl baráku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 14:26

@Zuzanka Po ahoj, říká se, obléknout děti o jednu vrstvu víc než dospěláka. Taky to tak dělám a děti jsem neměla nikdy přehřáté, zima jim také nebyla. Samozřejmě deku nebo jarní pytel. Sebou stále nosím pleny, látkové a jednu hadrovou, náhradní oblečení a kapesníky. To nosím vždy, nikdy nevím, kdy se budou hodit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 14:28
@mamina1982 píše:
@Zuzanka Po ahoj, říká se, obléknout děti o jednu vrstvu víc než dospěláka. Taky to tak dělám a děti jsem neměla nikdy přehřáté, zima jim také nebyla. Samozřejmě deku nebo jarní pytel. Sebou stále nosím pleny, látkové a jednu hadrovou, náhradní oblečení a kapesníky. To nosím vždy, nikdy nevím, kdy se budou hodit

ty pleny jsem myslela látkovou a jednorázovou, nějak jsem se do toho zamotala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
30.4.17 14:29

Chodila jsem na podzim předloni ve zhruba podobném počasí - dítě obleču jako sebe (což si já taky beru čepici) a dám do teplejší rychlozavinovačky, aby se neodkopal. Jinak ohledně délky procházky - spíš nikam daleko zatím ještě nejezděte a prodlužuj to postupně, taky podle toho, jak se budeš cítit ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
30.4.17 14:29

Vzdycky vrstvy obleceni, at mas popr. co postupne sundavat, nadnavat, kombinovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28889
30.4.17 14:32

U nás je kolem 15 stupňů, fouká, ale do kočárku ne, nevidím jediný důvod, proč by tak malé miminko nemohlo spát třeba dvě hodiny venku. Kdyby byl mráz nebo naopak velké horko, ale takto :nevim:
Tak malé mimi bych nechala vyspat, prošla bych se, ale při probuzení hned domů, rozhodně bych nikde nevytahovala, nepřebalovala a nekojila, na to fakt aspoň u nás docela fouká.
Dala bych body, dupačky, bavleněný kabátek, fleesový overal, čepičku nejlépe z bavlněného froté nebo z příze, mimčo bych dala do přechodového fusaku(ne do zimního) a na fusak ještě deku. Pokud používáš kryt kočárku, tak bych tu deku asi nedávala, ale vzala bych ji s sebou, já nemám kryty kočárku ráda, pokud to situace nevyžaduje.
Rukavičky ani bavlněné u nás nikdy nebyly třeba, rukávky oblečení byly vždy delší než konečky prstů.

Do přebalovací tašky bych nebrala nic, na vytahování ven mimina tam fakt není. Pokud bys s ním šla někde na návštěvu tak plenku(bavlněnou i jednorázovou),ubrousky a náhradní oblečení.

Nejmenší dcerka se narodila v lednu, chodili jsme normálně ven od začátku, s tím, že venku jsem s ní byla dvacet minut a potom další dvě hodiny klidně dospávala v chodbě doma nebo na návštěvě(odkryté fusaky)..Takže pokud máš chuť jít na procházku s kočárkem, tak si to užij, nevidím problém :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 14:35

Sluníčko zalezlo já ještě počkám tak týden pro jistotu bláznivé počasí hned tak a hned tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4497
30.4.17 14:45

@Zuzanka Po nějak nechápu proč nejít s miminkem, které je v kočárku, kde je chránné na procházku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
30.4.17 14:45
@Zuzanka Po píše:
Sluníčko zalezlo já ještě počkám tak týden pro jistotu bláznivé počasí hned tak a hned tak.

Neměj strach jít na chvilku ven… zas taková zima tam není, sluníčko nepotřebuješ :-) Hlavně, ať na něj do kočáru nefouká. Oblekla bych (záleží, co preferuješ za oblečení) bodýčko, polodupky nebo overálek, ponožky kabátek, čepičku, dala bych do nějaké teplejší jarní zavinovačky nebo fusaku a přes to ještě deku. Aby mělo teplo i zespodu na záda. Kočár otočíš podle větru a na půl hodiny, na hodinu se nemusíš bát… Strach chápu, já měla taky, když se malá narodila, ale byla říjnová :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3860
30.4.17 15:06

Pred 3 lety jsem toihle dobou taky mela male miminko. Okolo 10 dne jsme byly na pul dne v Lednici. Bylo krasne. Dcera mela bodycko s dlouhym rukavem, ponozky, overal, mikinu, bunducku a lehkou cepicku. V kocarku mela jeste deku. Prebalovala jsem v kocarku, rychloakce :mrgreen:. Jinak jsme normalne chodily na 2 az 4 hodky ven asi od 4 dnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 15:07

@Zuzanka Po nechápu na co chcete čekat?? Do kočárku nefouká a dítěti tam zima rozhodně nebude. Procházka udělá dobře jak vám, tak i dítěti. Mám tři děti a se všemi jsem chodila ven hned po propuštění z porodnice a to je mám narozený v prosinci, říjnu a květnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 15:11

Malý byl v půlce února a už den po tom, co nás pustili z porodnice, jsme normálně šli ven, První den půl hodinu a týden jsme prodlužovali a pak jsme chodili na procházky dá se říct neomezeně. V 5 týdnech už byl s námi porpvé na horách a dali jsme si v klidu 12km výlet a malý byl spokojený. Je hezky, tak nevidím důvod, proč ven nejít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama