Reklama

Procházky Blansko a okolí

Skupina pro všechny (nastávající) maminky z Blanska a okolí. Pojďte si povídat a podělit se o rady a zkušenosti. :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineJindriska88
Kecalka 219 příspěvků 08.02.18 23:34
Procházky Blansko a okolí

Hledá se nadšenkyně na procházky v Blansku a okolí. Mám 8 měsíční dceru a vřelý vztah k svižným procházkám a nachozeným kilometrům. Kdyby měl někdo chuť, nechť se ozve :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zuzanka003
Kelišová 7438 příspěvků 09.02.18 11:05

@Jindriska88 bohužel nejsem z Blanska, ale ze Sloupu. Ráda někdy někam vyjdu. mám 2 děti- 5 a 2 roků

Sylvusína
Povídálka 26 příspěvků 09.02.18 11:16

@Jindriska88 Ahojky jsem z Boskovic a mám dvě děti 11 a 8 let, teď čekám v srpnu třetí, takže na podzim bych si občas nějakou svižnou procházku ráda dala.

Sylvusína
Povídálka 26 příspěvků 09.02.18 11:17

Ne že bych nemohla na prochajdu už teď, ale časová situace mi to momentálně nedovoluje :D

Kecalka 219 příspěvků 09.02.18 11:34

@zuzanka003

Já jsem přesněji z Adamova (považuji to za okolí Blanska :D ). Tak něco na půli cesty mezi Sloupem a Adamovem, snad to Blansko a nebo Rájec. Momentálně teda nemůžu vyrazit, ještě ladíme kašlík a rýmičku, ale rozhodla jsem se rozhodit sítě.

Sloup znám, je tam moc pěkně, jak dlouho tam bydlíte?

Kecalka 219 příspěvků 09.02.18 11:36

@Sylvusína

Budu na Vás pamatovat. Myslím, že budete asi rodit v Boskovicích, že? Taky jsem měla tu čest.

zuzanka003
Kelišová 7438 příspěvků 09.02.18 15:46

@Jindriska88 bydlím tady 5 let a manžel pochází ze Sloupu. Adamov už je trošku z ruky…

Kecalka 219 příspěvků 10.02.18 13:00

@zuzanka003

Využívám výhody veřejné dopravy, takže dojet někam na půl cesty mohu.

Sylvusína
Povídálka 26 příspěvků 12.02.18 13:44

@Jindriska88 Tak na mě pamatujte! :D
Rodit budu tady v Boskovicích, stejně jako předtím.
Dojet můžu, mám auto k dispozici.

Kecalka 219 příspěvků 12.02.18 18:01

@Sylvusína

Tak jo, vyckam správného okamziku. A bude holka či kluk?

Sylvusína
Povídálka 26 příspěvků 14.02.18 08:39

@Jindriska88
Bude to kluk, takže u nás nastane mužská převaha :lol:
A ano rodit budu v Boskovicích.
Vy jste přímo z Adamova, tak to je i dobrý spojení vlakem. Byli jsme na výletě takhle dvakrát - na Alexandrovce a v Josefském údolí. Adamov je dobré strategické místo.

Kecalka 219 příspěvků 14.02.18 20:17

Já mám dceru, tak u nás vládne ženské pokolení :-D a taky jsem rodila v Boskovicích. Mně se v Adamově líbí, je tu pěkná příroda, základní tzv. občanská vybavenost tu je (supermarket, doktor, lékárna, vlak a autobus). V Boskovicích jsem studovala na střední, takže je i znám. A kam chodíš na vycházky po Boskovicích?

Sylvusína
Povídálka 26 příspěvků 18.02.18 16:37

Ahoj, to ti (v dobrým trochu závidím) tu ženskou převahu, jsem z rodiny, kde jasně vedem my holky a najednou taková zrada.
Na vycházky hodně chodíme k Westernovýmu městečku, k přehradě, do Pilskýho údolí, ke hradu. Ale čím jsou děcka starší, tak tím míň se jim chce s náma na procházky. Teda, když jdem se známýma s děckama, tak není problém, nebo když má cesta nějaký konkrétní cíl, ale jinak to vždycky musí dopředu okecat. Takže někdy to spojíme s kolečkovýma bruslema, kolem, sáňkováním teď v zimě. Někdy už to probíhá tak, že mají vlastní program (spíš dcera) se svýma vrstevníkama a my jdem s manželem sami. Občas jsem taky vyhrožovala, že si zas pořídíme psa a budu chodit s ním, tak jsem si neplánovaně pořídila novýho výletníka :D
A ty vyloženě i pocházíš z Adamova, když jsi psala, že jsi v Boskovicích studovala?
Vlastně budu moc ráda, když budu mít nějakou spoluvýletnici s prckem. Protože mé vrstevnice mají děti už většinou ve věku mých dětí, takže pracují. Tudíž budu ráda za vypadnutí a užití si zase jiných aktivit (spíš teda víc dopolední akce - protože už mám školáky, takže odpoledne už jsou složitější)
Už jste zdraví, psala jsi, že bojujete s nachlazením?
Já byla teď pár dní doma, protože mě taky skolila nemoc.
Jinak v červnu budu na mateřské, tak bych se případně i přidala na nějaký výšlap už v červnu ještě s pupkem.

Kecalka 219 příspěvků 21.02.18 23:38

@Sylvusína

No vida, Pilské údolí neznám, tam bychom mohli jít. Já mám 8 měsíční holčičku, takže až se v červnu uvidíme, tak ji bude rok, což už přifrčíme se sporťákem. Dcera je zdárná výletnice, neodmlouvá mi, ochotně se zapojuje do veškerých vycházkových aktivit, takže vždy jsem v divočině s někým.

Já jsem původně z Rájce, pak přestěhovaná do Brna a pak odstěhovaná do Adamova. Takže tu teď objíždím místní cyklostezky s kočárem a už to máme obejítý.

Pocit zdraví se k nám už navrátil, obě dvě jsme se z toho vyhrabali, takže viry nemají šanci.

marvcel
Echt Kelišová 9079 příspěvků 05.03.18 22:37

Ahojky, také jsem z blanenska, tak se k vám ráda připojím, třeba zatím tady ve skupině

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Reklama

Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Reklama