Procházky s kočárem Praha 4 Pankrác

2
5.8.19 02:06

Procházky s kočárem Praha 4 Pankrác

Ahoj maminy, mám 3měsíčního prcka a chodíme často na procházky do Centrálního parku na Pankráci. Neznám tu žádnou maminku a tak hledáme tímto nějaké parťačky na procházky do okolí, kafe a tak. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.1.20 13:07

Ahojky, mám prcka dnes 8 měsíců. Hodně často býváme na budějovické (pracuje tam babička, teta i náš taťka) a jsme z Prahy 12 Kamýk to máme kousiček a taky moc nemáme s kým chodit ven s kočárem kamarádky už mají děti větší. Tak jestli ještě hledáš parťáka tak klidně napiš
Verča a Honzík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
30.1.20 18:28

A někdo, kdo teprve mimi čeká? Mám termín v dubnu, ale kamarádky už mají děti velké, tak by bylo fajn se o někomu přidat na procházku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.1.20 19:11

@Noemi1984 když ti nebudou vadit procházky s ročním raubiřem tak klidně můžeme i společně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
12.8.20 22:30

@Noemi1984
ahoj, me se narodil prcek letos v breznu. Co mas? Chlapecka nebo holcicku? A kam chodite na prochazky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
19.8.20 21:19

@Buljina Máme kluka. Hlavně do Jezerky nebo do centrálu na Pankráci, Kavčí hory a i na Vyšehrad. Kam vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
20.8.20 03:12

@Noemi1984
My nejsme primo z Pankrace, ale zhruba jednou za 14dni jezdim do Hvezdovy, tak to spojujeme s prochazkou pres central na Kavci hory a zpet, mame to takovy celodenak.
Jinak jsme z Kunratic, tak chodime do Kunratickeho lesa.
Tak kdybyste meli cas a chut, tak dej vedet a muzeme nekdy vyrazit spolecne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama