Reklama

Procházky s kočárkem Praha 4 Budějovická

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Xatenie
Nováček 2 příspěvky 09.03.18 15:41
Procházky s kočárkem Praha 4 Budějovická

Ahoj maminky. Mám 2 měsíční holčičku, nechtěla by se k nám nějaká maminka připojit na procházku v okolí Budějovické a Pankráce? :)

Reklama

Reakce:

Admin skupin a soutěží
Kecalka 367 příspěvků 10.03.18 14:01

Zdravím Vás,

věděla jste, že existuje skupinka Maminky z Prahy 4? :kytka: Pomozte nám ji rozběhnout a spojte se tak s dalšími uživatelkami.

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Přidejte se ;)
adminka Lucka

Benus
Nováček 3 příspěvky 30.05.18 11:51

Ahoj mám 5 měsíčního chlapečka a bydlíme kousek od Budějovické. Na procházku bychom rádi zašli. Je mi 26.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama