Procházky s miminkem a silný vítr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrejika
Povídálka 32 příspěvků 29.04.18 12:44
Procházky s miminkem a silný vítr

Ahoj maminky, jen tak mne zajímá, jak to máte, jestli chodíte s miminkem ven i za silného větru? U nás dnes fouká vítr asi 10 km za hodinu a máme 3 měsíčního chlapečka.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31196 příspěvků 29.04.18 12:45
@andrejika píše:
Ahoj maminky, jen tak mne zajímá, jak to máte, jestli chodíte s miminkem ven i za silného větru? U nás dnes fouká vítr asi 10 km za hodinu a máme 3 měsíčního chlapečka.

a jak mu ten vítr ublíží? Vždyť je v korbě chráněný.

terulína
Neúnavná pisatelka 16567 příspěvků 29.04.18 12:45

Proč ne? Dítě je v kočárku - korbičce chráněno i před větrem. V zimě, když sněžilo a byl silný vítr, tak jsem někdy dala i slídu přes kočár, ale v tomhle teplu ne ;)

andrejika
Povídálka 32 příspěvků 29.04.18 12:48

Spíš asi že létá všechen ten bordel z ulice… prach, pyly ze stromů… v zimě se dá pláštěnka, ale teď by se malé upeklo

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 29.04.18 12:57

Jestli vadí létající bordel, dala bych přes kočár síťku, jinak je teplo, nevidím důvod zůstávat doma.

Jana206
Nadpozemská drbna 26123 příspěvků 29.04.18 12:57

Ja jsem byla vcera s malou, pul roku v Jeseníkách,6 km pěšky, v nositku :) Je OK. Podle mě záleží kde a na ostatnich okolnostech.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 12:57
@andrejika píše:
Spíš asi že létá všechen ten bordel z ulice… prach, pyly ze stromů… v zimě se dá pláštěnka, ale teď by se malé upeklo

Zustan doma proboha prece bys v takovem hurikánu nesla s mimineckem ven

Uživatel je onlinezuzanka003
Kelišová 7421 příspěvků 29.04.18 13:16

@andrejika já dávala látkovou plenu přes předek korby aby nelítal pyl a hurá ven.

andrejika
Povídálka 32 příspěvků 29.04.18 13:24
:palec:

Helileli
Závislačka 2638 příspěvků 29.04.18 13:39

Dala bych přes korbu plenku. Víc bych to řešila jen kdyby mělo dítě nižší imunitu, kdyby už prodelalo zánět středního ucha atd. Tam už opravdu stačí málo a procházka se může nevyplatit.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 29.04.18 14:03

@andrejika a co je špatnýho na pylech? 8o

vertunka
Závislačka 4367 příspěvků 29.04.18 14:14

Nechodim neb jsem lina :mrgreen:. Ale jinak bych klidne sla.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 29.04.18 15:13

@EmmaAnna Na pylech je špatné to že zpusobujou alergie…ale to snad už dnes ví každý…

Jana206
Nadpozemská drbna 26123 příspěvků 29.04.18 16:48

Pres kocar se da koupit i uv clona s faktorem 50. Jinak mi ty deti obecne prijdou hodne zhyckane. Kočár zakryty vrchnim krytem, ze ditko malem nejde vidět, prší, zafoukne vetricek, tak nikam nejdeme :mrgreen: Vsude se jezdí autickem. Ja to dovedu pochopit ve městě ve smogove oblasti, ale do přírody :nevim:

Uživatel je onlineLerista
Ukecaná baba ;) 1344 příspěvků 1 inzerát 29.04.18 18:09
@Annabela11 píše:
@EmmaAnna Na pylech je špatné to že zpusobujou alergie…ale to snad už dnes ví každý…

Alergickou reakci to způsobí jen lidem s vadným imunitním systémem, ostatním pyly nic nedělají. A bez pylu by vymřely brzy téměř všechny rostliny a následovali by lidé.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama