Procházky z kočárkem? Praha 4 Budějovická

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Swibinka
Povídálka 18 příspěvků 20.02.17 10:29
Prochazky z kočárkem? Praha 4 Budějovická.

Najde se maminka na společné procházky s kočárkem? Mám 2měsíční mimi. A je mi 27 ;) bydlím na praze 4 Budějovická… :mavam:

Příspěvek upraven 20.02.17 v 14:49

Reakce:
Lucinka1986
Kecalka 357 příspěvků 20.02.17 11:36

Ahoj, je mi 30 a mám dvouměsíčního syna a bydlíme na Budějovické;).. mám k němu ještě 5 letou dcerku. Jestli chceš napiš mi do SZ :mavam:

Xatenie
Nováček 2 příspěvky 05.03.18 10:47

Ahoj, mě je 31 a mám 2 měsíční holčičku. Také bydlím na budejovicke. Moc ráda půjdu s kočárkem ☺

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >