Procvičování na PC pro ZŠ 1. stupeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darcakarca
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 12.12.17 13:22
Procvičování na PC pro ZŠ 1. stupeň.

Ahoj holky, doporučte mi, prosím, nějaké stránky… klidně i placené pro procvičování učiva na 1. stupni základní školy. Něco co je fakt dobrý a bude to dítě hodně bavit.
Co se osvědčilo Vám.

Děkuji moc

Reklama

Reakce:

leisa
Kecalka 274 příspěvků 12.12.17 13:35

@Darcakarca Osobně bych se snažila dítě držet od PC dál, určitě alespoň ten první stupeň ZŠ. Oči hodně trpí a do deseti let vývoj očí pokračuje, pak se zastaví. Takže do té doby bych asi radši vydržela.
Nicméně, můžeš dítěti naservírovat nějakou dobrou PC výukovou hru, např. Alík veselá matematika, pokud už není zbytí.

Brontik
Kelišová 7111 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 13:40

Na matiku jsou stránky www.matika.in . Je tam hlavně Hejný, ale je tam i normální. A odtud se nechá přejit i na češtinu. Stránky přesně nevím, ale určitě tam budou mít odkaz, naše děti je tam objevily. ;)
Edit- odkaz…

Příspěvek upraven 12.12.17 v 21:57

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31192 příspěvků 12.12.17 14:12

Tohle je dobry na angličtinu, hlavně výslovnost… sloupečky vlevo jsou zdarma http://more.starfall.com/

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17950 příspěvků 12.12.17 14:39

@Darcakarca Zde je vynikající stránka na procvičování češtiny, ve stejném duchu je pak stránka na procvičování matematiky. Odkaz na ni najdete vpravo ve sloupci.

www.gramar.in

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 12.12.17 15:34

Moje děti trénují češtinu tady: http://www.onlinecviceni.cz/…l_topics.php
Ale je tam i matematika.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama