Reklama

Procvičování na PC pro ZŠ 1. stupeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darcakarca
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 12.12.17 13:22
Procvičování na PC pro ZŠ 1. stupeň.

Ahoj holky, doporučte mi, prosím, nějaké stránky… klidně i placené pro procvičování učiva na 1. stupni základní školy. Něco co je fakt dobrý a bude to dítě hodně bavit.
Co se osvědčilo Vám.

Děkuji moc

Reklama

Reakce:

leisa
Kecalka 281 příspěvků 12.12.17 13:35

@Darcakarca Osobně bych se snažila dítě držet od PC dál, určitě alespoň ten první stupeň ZŠ. Oči hodně trpí a do deseti let vývoj očí pokračuje, pak se zastaví. Takže do té doby bych asi radši vydržela.
Nicméně, můžeš dítěti naservírovat nějakou dobrou PC výukovou hru, např. Alík veselá matematika, pokud už není zbytí.

Brontik
Kelišová 7146 příspěvků 12.12.17 13:40

Na matiku jsou stránky www.matika.in . Je tam hlavně Hejný, ale je tam i normální. A odtud se nechá přejit i na češtinu. Stránky přesně nevím, ale určitě tam budou mít odkaz, naše děti je tam objevily. ;)
Edit- odkaz…

Příspěvek upraven 12.12.17 v 21:57

lucenka
Vesmírná mluvilka 32064 příspěvků 12.12.17 14:12

Tohle je dobry na angličtinu, hlavně výslovnost… sloupečky vlevo jsou zdarma http://more.starfall.com/

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18237 příspěvků 12.12.17 14:39

@Darcakarca Zde je vynikající stránka na procvičování češtiny, ve stejném duchu je pak stránka na procvičování matematiky. Odkaz na ni najdete vpravo ve sloupci.

www.gramar.in

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 12.12.17 15:34

Moje děti trénují češtinu tady: http://www.onlinecviceni.cz/…l_topics.php
Ale je tam i matematika.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >