Procvičování na PC pro ZŠ 1. stupeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Darcakarca
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 12.12.17 13:22
Procvičování na PC pro ZŠ 1. stupeň.

Ahoj holky, doporučte mi, prosím, nějaké stránky… klidně i placené pro procvičování učiva na 1. stupni základní školy. Něco co je fakt dobrý a bude to dítě hodně bavit.
Co se osvědčilo Vám.

Děkuji moc

Reakce:
leisa
Kecalka 285 příspěvků 12.12.17 13:35

@Darcakarca Osobně bych se snažila dítě držet od PC dál, určitě alespoň ten první stupeň ZŠ. Oči hodně trpí a do deseti let vývoj očí pokračuje, pak se zastaví. Takže do té doby bych asi radši vydržela.
Nicméně, můžeš dítěti naservírovat nějakou dobrou PC výukovou hru, např. Alík veselá matematika, pokud už není zbytí.

Brontik
Kelišová 7168 příspěvků 12.12.17 13:40

Na matiku jsou stránky www.matika.in . Je tam hlavně Hejný, ale je tam i normální. A odtud se nechá přejit i na češtinu. Stránky přesně nevím, ale určitě tam budou mít odkaz, naše děti je tam objevily. ;)
Edit- odkaz…

Příspěvek upraven 12.12.17 v 21:57

lucenka
Vesmírná mluvilka 32885 příspěvků 12.12.17 14:12

Tohle je dobry na angličtinu, hlavně výslovnost… sloupečky vlevo jsou zdarma http://more.starfall.com/

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18763 příspěvků 12.12.17 14:39

@Darcakarca Zde je vynikající stránka na procvičování češtiny, ve stejném duchu je pak stránka na procvičování matematiky. Odkaz na ni najdete vpravo ve sloupci.

www.gramar.in

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 12.12.17 15:34

Moje děti trénují češtinu tady: http://www.onlinecviceni.cz/…l_topics.php
Ale je tam i matematika.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >