Procvičování pro 1. a 2. třídu k vytištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 04.05.18 13:55
Procvičování pro 1 a 2 třídu k vytištění

Hezké odpoledne. V SPC mi paní řekla, abych si z internetu vytiskla materiály s procvičováním českého jazyka a matematiky pro 1 až 2 třídu, že máme trénovat doma a ty hotové úkoly pak donést zpět do PPP, kam budeme chodit.
Jenže, já hledala na netu a nic jsem kloudného nenašla, vše je bud placené, nebo to je on-line, prostě nic k vytištění.
Nemáte někdo typ, kde to na netu sehnat?
Díky moc. Hezký víkend. ;)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 30683 příspěvků 04.05.18 14:37

@Jančakecalka s prvňákem dělám hodně z těchto stránek http://cviceni.testy.sweb.cz/index.htm

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 04.05.18 14:41
@lucenka píše:
@Jančakecalka s prvňákem dělám hodně z těchto stránek http://cviceni.testy.sweb.cz/index.htm

Děkuji moc, projdu to :palec: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama