Prodává tu někdo použité oblečení na internetu jako podnikání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slečinka
Kecalka 304 příspěvků 10.07.18 17:46
Prodává tu někdo použité oblečení na internetu jako podnikání?

Ahoj. Objednala jsem si balík z Anglie použitého oblečení a chci to jako podnikání rozprodávat. Zajímá mě jestli potřebuju mít IČO zřízené dřív než přijde balík, nebo můžu převzít balík a IČO mít cca za týden a i tak balík mít psaný v účetnictví??

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 2 inzeráty 10.07.18 19:17

Mělo by to jít zapsat jako náklady na vznik podnikání nebo tak nějak. Ptala jsem se na úřadě při zařizování podnikání, ale nakonec jsem to neudělala, zboží mi přišlo opožděně, takže až po udělení IČO.

slečinka
Kecalka 304 příspěvků 10.07.18 19:45

@chaela super,díky :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >