Reklama

Prodává tu někdo použité oblečení na internetu jako podnikání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slečinka
Kecalka 304 příspěvků 10.07.18 17:46
Prodává tu někdo použité oblečení na internetu jako podnikání?

Ahoj. Objednala jsem si balík z Anglie použitého oblečení a chci to jako podnikání rozprodávat. Zajímá mě jestli potřebuju mít IČO zřízené dřív než přijde balík, nebo můžu převzít balík a IČO mít cca za týden a i tak balík mít psaný v účetnictví??

Reklama

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 10.07.18 19:17

Mělo by to jít zapsat jako náklady na vznik podnikání nebo tak nějak. Ptala jsem se na úřadě při zařizování podnikání, ale nakonec jsem to neudělala, zboží mi přišlo opožděně, takže až po udělení IČO.

slečinka
Kecalka 304 příspěvků 10.07.18 19:45

@chaela super,díky :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama