Prodává tu někdo použité oblečení na internetu jako podnikání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slečinka
Kecalka 304 příspěvků 10.07.18 17:46
Prodává tu někdo použité oblečení na internetu jako podnikání?

Ahoj. Objednala jsem si balík z Anglie použitého oblečení a chci to jako podnikání rozprodávat. Zajímá mě jestli potřebuju mít IČO zřízené dřív než přijde balík, nebo můžu převzít balík a IČO mít cca za týden a i tak balík mít psaný v účetnictví??

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 1 inzerát 10.07.18 19:17

Mělo by to jít zapsat jako náklady na vznik podnikání nebo tak nějak. Ptala jsem se na úřadě při zařizování podnikání, ale nakonec jsem to neudělala, zboží mi přišlo opožděně, takže až po udělení IČO.

slečinka
Kecalka 304 příspěvků 10.07.18 19:45

@chaela super,díky :pankac:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >