Prodavačka grand moravia sýry speciality, fabrika

Anonymní
13.4.21 18:10

prodavačka grand moravia sýry speciality, fabrika

Chci vás požádat o zkušenosti s prací prodavačky, nemohu se rozhodnout zda mám odpovědět na inzerát kde hledají prodavačku specialit sýrů Italských a uzenin, je to lepší obchod, ale už jsem mockrát viděla tento inzerát, čas od času se opakuje, takže je mi jasné že to tam žádná hitparáda asi nebude, Mám za to, že jsem v minulosti dokonce odpověděla a oni mne potom kontaktovali a poté co mi sdělili, že je práce poměrně fyzicky náročná, tak jsem šla jinam. Jde o to, že nyní dělám ve fabrice a nejsem vůbec spokojená, je tam šikana, nic nás nenaučí není čas a chtějí přtom dělat rychle bez zmetků, montáž je celkem složitá, ale co mě nejvíc štve jsou nařízené přečasy. Kolegyně co nastupovala se mnou už to psychicky nedala a utekla do vedlejší fabriky, jenže bych tam zas musela vydržet i noční. Jsem prodavačkou vyučená a vím zhruba co to obnáší, i když jsem tam ted delší dobu nepracovala, není to také žadný med.Nebo potom v pekařství, ale tam je zase menší plat, za mě to bude asi víc pohodové. Jaké tu máte zkušenosti? Ve fabrice bude 3 směnný provoz, zase víkendy volné.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.4.21 21:15

Co na to chceš slyšet, no. Tak budeš prostě stát za pultem a podávat sýry, celý den na nohách, podávat z polic i ty obrovské bochníky, asi to je myšleno fyzickou zátěží. Asi míň peněz a míň náročnosti než sedět 12 hodin za kasou v supermarketu nebo tahat bedny se zbožím. Zároveň bych ale řekla, že většinu roku nuda, možná tak v sezóně dovolených cvrkot. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat