Reklama

Prodej družstevního bytu - S nebo bez RK?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika24
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 01.01.17 14:12
Prodej družstevního bytu - S nebo bez RK?

Ahoj. Prodávám družstevní byt. Hodně lidí mi říká, že to zvládnu bez RK, když se jedná o družstevní byt. Takže až seženu zájemce, stačí jen zajít na družstvo a sepsat smlouvu o převodu členských práv v družstvu nebo musím vyřídit více věcí ohledně prodeje? :think:

Díky za informace :)

Reklama

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 01.01.17 14:15

U mě to bylo tak, že se sehnala kupní smlouva od družstva, kterou jsem pak předložila notářce. Ta vše sepsala. S tím, že u ní byla i úschova peněz, než se vše papírově dořeší.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 01.01.17 14:16

RK si veme 40 tisíc ani nevíš jak. Notářce jsem za přepis dávala 2 tisíce, a 2 tisíce byla úschova peněz.
Zbytečně by se na tvém majetku pak přiživovala další osoba.
Fakt zvládneš to sama. Když tak mi napiš SZ. Reality nepotřebuješ vůbec.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama